İçeriğe geç

Sevgi Boyutu Bebekleri ve Çocukları

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 475Kelime
  • 87Görüntülenme

Bebek Melek

Sevgi Boyutu Bebekleri ve Çocukları

İnsanlığın değişimini gerçekleştirecek farklı frekanslarda çocuklar dünyaya geliyor. Bu çocuklar insanlığın negatif duygu ve düşüncelerine çok duyarlılar. Ailenin frekansını değiştirmek için geliyorlar. Aile bireyleri negatif duygu ve düşüncelere sahiplerse ya da bu tarz enerjilerin olduğu alanlarda bulunduklarında çok huzursuz oluyorlar.

Anneler bebeklerin huzurlu olması için öncelikle kendi frekanslarını temizlemeliler, bebeğin bulunduğu ortamların enerjisini temizlemeliler.

Bu enerjisel temizlikleri kendilerini huzurlu hissettiren yöntemlerle yapabilirler. Dikkat edilmesi gereken artık eski duygu ve düşünce sistemlerini değiştirmeleri gerektiği. Kendi ruhları değişim istediği için farklı frekanstaki çocuğa ruhsal olarak ebeveyn olmayı kabul ediyorlar. Bu yeni bebek ve çocuklar ailelerinden başlayarak toplumu değiştirecekler. Ya uyum içinde bu değişimi gerçekleştiririz ya da huzursuzlukla. Seçim biz insanlara ait. Bu çocuklar eski enerjide olan bizlere kolay kolay dönüşmezler. Değiştirmek için buradalar.

Arınma

Bebeğiniz evde ya da herhangi bir yerde huzursuz oluyorsa ho’oponopono ile “bebeğimin huzursuz olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo” cümleleri ile arınma yapabilirsiniz.

Enerjisel olarak “şu an kendimi ve bebeğimin alanını koşulsuz sevgiye açıyorum. Düşük titreşimli enerjileri kaynağa gönderiyorum. Bebeğimin ve benim birbirimiz arasında ve diğer insanlarla sadece sevgi paylaşımına izin veriyorum” niyeti ile enerjilerin sizin ve bebeğinizin alanını temizleyebilirsiniz.

Dışarıdan geldiğinizde nasıl ellerinizi yıkamadan çocuğunuza dokunmuyorsanız, enerji alanınız kirli ise de lütfen çocuğunuza dokunmadan alanınızdaki enerjileri temizlemeden ona yaklaşmayın. Bu çocukların sezileri çok güçlü sizin alanınızdaki ya da bulunduğu ortamdaki negatif duyguları ve düşünceleri algılarlar.

Dünyada sevgi boyutunun yaratılması için gelmiş bu saf yürekleri lütfen sevgimizle sarıp sarmalayalım ve onlara değişim için destek olalım.

2018 yılı itibariyle aşk boyutu bebekleri dünyamıza gelmeye başlayacaklar. Cennet bebeklerine güzel bir dünya hazırlayalım.

15.12.2017

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰