İçeriğe geç

Seçimlerimiz ve Farkındalıklarımız – Yaşam Hikayesi

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 852Kelime
  • 201Görüntülenme

Seçimlerimiz ve Farkındalıklarımız – Yaşam Hikayesi

Dün sosyal medyada

2021’in nasıl olmasını istiyorsunuz;

İyinin içinde kötü, kötünün içinde iyi olmasını mı

Yoksa

İyinin içinde daha iyi, daha iyinin içinde iyi olmasını mı?

paylaşımını yaptım. Bu paylaşıma yorumlarda ikinci seçimi yapanlara aşağıdaki soruyu sordum.

İyinin içinde daha iyi daha iyinin içinde iyi ya da her an her şeyin iyi olmasını seçenlere sorum var 🥰

İnsanlık kendi kendine bu hale dönüşmeyecek bu koşullarda bir hayat ortaya çıkması için neleri hem kendi hayatınızda hem de bulunduğunuz yerde değiştirmelisiniz? Bu yaşam koşullarının olması için ilk adımınız ve sonraki adımlarınız ne?

Bu soruya gelen her bir yorum çok özel; içlerinden biri oldukça saf bir niyet ve derin bir farkındalıkla yazılmıştı. Yorumu yapan takipçimden izin alıp o yorumu bu sayfaya da taşımak istedim. Bunu yapma nedenim; yolculukta insanı zorlayan her alanın çok güzel bir şekilde ifade edilmiş olmasıydı. Yaşam yolculuğunda hep birbirimize el uzatarak bu yolculuğu daha eğlenceli hale getireceğiz.

İlk attığım adımda kendimde sevgi ve ışık olmayan her şeyi arındırmaya niyet ediyorum . 2020 öyle ya da böyle beni kendimle yüzleştirdi. Duygu davranış ve hislerim için almam gereken sorumluluğu almaya niyet ediyorum. Ve beni bu süreçte en çok sınayan alan ise çevrem oldu. Etrafımda olan insanların beni dışlamasından ya da onlar tarafından kabul görmemekten korkup onların davranışlarını tekrar ediyorum. Bu da benim seçimim farkındayım ama artık kabul görmek için yargılanmamak için niyet ettiğim gibi hayatımı idame ettirmekten vazgeçmeyeceğim. Dün gençlerden bahsettiniz. (1) Kaos alanını büyütmek isteyen gençlerden bahsettiğinizde durup düşündüm. Etrafımdaki insanlar, “bu yaşta ne düşünüyorsun ,uğraşma bu işlerle çarpılırsın , olumlama ne ya saçmalama , ilerde görürüm seni heves etmişsin, dedikodu değil bu ya konuşuyoruz sende amma değiştin konuş işte bizimle niye sustun” ve daha birçok cümleye arkadaşlarım tarafından maruz kalıyorum. Ruhum bu yaşta bu güzel ülkede bu güzel şehirde benim yolculuğumu planlamış iyi ki de yapmış çok teşekkür ederim. Bunları düşününce atmam gereken diğer bir önemli adımın benim gibi gençler için olması gerektiğini anladım. Bu enerji alanının saflaşması için tüm sorumluluğumu almaya niyetliyim. Benim jenerasyonumdaki insanlar ile dünya ile uyumlu gönüllü olarak farkındalık ve dönüşüm adına projelerde adım atmak istiyorum .Dediğiniz gibi şimdi ölsem dünyayı ne kadar arındırmış olarak gideceğim? Ben bu soruyu anlamaya başladım. Bunun için her anıma önem ve kıymet vererek devam etmeye niyet ediyorum. Tüm her şey için çok teşekkür ederim Yasemin Hanım 🥰🥰 Umarım daha nice aydınlık adımlar atmak nasip olur, sizi seviyorum ❤️❤️❤️

Not: (1) belirtilen yapmış olduğum paylaşım da burada

Şu an genç nesil iki ayrı gerçeklik alanında dünyaya geliş nedenini gerçekleştirmeye çalışıyor. Bir grup dünyadaki var olan kaosu daha da büyütüp onu yok etme çabasında diğer bir grup da dünyayı cennete dönüştürme potansiyelinde. Cennete dönüştürme potansiyelinde olan gençler diğer grubun zorbalığına maruz kalıyorlar ve kendi gerçekliklerini yerine getirecek cesareti bulamıyorlar.

Kendinizi onların yaşamında hangi role koyarsanız koyun; anne – baba, abla – ağabey her ne olarak tanımladınızsa dünyada cenneti yaratacak bu gençler için bizler elimizden gelen enerjisel arınmayı ve yeri geldiğinde fiziksel desteği onlara vermeliyiz. Özlerindeki geliş amaçlarını cesaretle ortaya çıkarabilmelerine aracılık etmeliyiz.

İnsanlar olarak daha güzel koşullarda dünya ile sevgi odağında bir yaşamı hak ediyoruz. Bu düzen karşısında olanların besin kaynağı olan öfke enerjisini onlara vermeyelim.

Enerjisel olarak bu alanı saflaştırdığımızda çok güzel bir meditasyon kaydını sizlerle paylaşacağım ❤️💚🌍

Bana çok güzel farkındalıklar kazandıran gençlerle de çok güzel ruhsal planlar yapmışım, aferin bize 🥳🥰👏🏻