İçeriğe geç

Siz Mucizesiniz – Yaşam Hikayesi

Spread the love
  • 6 yıl önce
  • 2Dakika
  • 442Kelime
  • 91Görüntülenme

Kamuflaj Kelebek

27 Temmuz 2017 yılında seans yaptığımız danışanımla Hepimiz Mucizeyiz yazısı için yazışmamızdan beni mutlu eden paylaşımımızı izin alıp sizlere de iletiyorum.

İlk başta ışık hızında yükselmeye niyet etmişsiniz. Daha sonra “Tekamül ruhsal gelişim ya da yükseliş değil, sahip olduğumuz evrensel bilgileri eyleme dökerek o bilgiyi olma halimiz.” Eklemişsiniz.

Bizim niyetimiz şu anda ne olmalı?

Sizin için uygun olanın ne olduğunu hissediyorsanız o niyet sizin için doğru niyettir. Niyetler ve deneyimlerden sizin alanınızda eşleşen ne?

Ben de şu an olabildiğince kitap okumaya ve daha çok bilgiye ulaşmaya çalışıyorum sizin ilk yılki haliniz. Sizinle çalışma yaptıktan sonra hızlı bir şekilde dönüşüm geçirdiğimi hissediyorum Çok şükür her şey olması gerektiği gibi harika bir şekilde gidiyor.

Ben de pozitif ve aydınlığa hizmet etmek istiyorum ve bunu sizinle Taksim’de ki o enerji dolu çalışmayla imzaladık. Kendime gelmem biraz vakit aldı.

Geceleri yatarken neye niyet ediyorsam o bana rüya olarak mesajıyla geliyor çok şükür.

Meleklerim her an göz kırpıyorlar yanımda hissediyorum gözlerim doluyor.

Beni geliştirecek bir üst adıma çıkartacak çeşitli seminerler karşıma çıkıyor ve kaçırmamaya çalışıyorum. Ama daha var gibi mi düşünmeliyim her şey bir şey için hazırlıyor gibi hissediyorum. Belki zamanı var ama çok heyecanlıyım. Umarım içtenliğimi heyecanı mı yanlış anlatmıyorumdur?

Yurtdışına taşınma işi her gün daha netleşiyor ve harika deneyimlerin harika sürprizlerin beni beklediğini hissediyorum.

O kadar çok mutluyum ki önceden hep geçmişe ve geleceğe endişelere takılıyordum.

Şu an sadece içim huzur ve mutluluk dolu.

Oraya gidince bir işte çalışmak istemiyorum insanlara yardım etmek istiyorum.

Bana nasıl güzel bir yön verdiniz.

Sizden önce ve sizden sonra hayatım ikiye bölündü.

Harika çok mutlu oldum.

Yukarıda okuduğunuz mucizevi değişimi danışanım aslında kendi kendine gerçekleştiriyor. Seans esnasında kişinin içinde olan potansiyel ışığı ben görüyorum ve onu yüzeye taşıyorum. O yüzden yaşamına yansıtmak da danışanın seçimi ve kararlılığıyla oluyor. Ben sadece yol gösterici ve aracıyım. Bunun için de çok mutluyum. Her şey güzel Yaratan’ın izni ile oluyor. Şükürler olsun.