İçeriğe geç

Başmelek Ariel’den 8 8 Enerji Kapısı Mesajı (2019)

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 391Kelime
  • 197Görüntülenme

Başmelek Ariel’den 8 8 Enerji Kapısı Mesajı (2019)

Sevgili Dostlar,

Yeni bir enerji alanı daha sizlere konuk oluyor. Evren sizlerin hızlı gelişimi için bu enerjileri uyanmış olanların özgür irade seçimi ile henüz uyanmamışların da ruhunun seçimi ile enerjiler insan olarak sizlerin yaşamına akıyor.

Dünya çeşitli katmanlardan ve enerjisel olarak çeşitli boyutlardan oluşmuş durumda. Her boyut ve katman çeşitli alanlarda kesişiyor ya da birbirinden ayrı olarak varlığını sürdürüyor. 8 8 enerjisi sizin dünyada bulunan ve hazır olanlara evrende bulunan tüm boyut ve katmanlardan bilgelik almasına aracılık ediyor.

Bu enerji Aslan enerjisi ile birleştiği için aldığınız bilgelikleri insan olarak biz bilincine adapte etmek sizlerin sorumluluğunda. Aslan enerjisinin pozitif tarafı liderlik, negatif tarafı bencillik. Bencil olmadan kitlelere liderlik edebilmeyi sizler gerçekleştirmelisiniz.

Neden bencil olmamanız gerektiğine gelince. Dünya 3600 yıldan beri BİZ bilinç enerjisinde. İnsanların büyük çoğunluğu hala ben bilinç enerjisinde. Dünya şu anki enerji potansiyeline göre evrensel zamanda kısa insan ömründe orta vadede bir zamanda kuantum sıçrama yapma potansiyelini barındırıyor. Bu sıçrama gerçekleştirken sonra ben bilincinde olan insanlar artık dünya gezegeninde tekamül gerçekleştirmesi uygun olmayacak. Bu enerji değişiminden dolayı sizlerin insanlık olarak BİZ bilinç enerjisine geçiş yapmanız adına sizleri sizler izin verdiğiniz sürece destekliyoruz.

Ben bilinci yerine BEN merkezinde olmayı artık yaşam deneyiminiz yapabilirsiniz. Bu dünya ve evrenle daha uyumlu bir enerji alan yaratacağı için sizler de yaşamda daha fazla kolaylığı deneyimleyebilirsiniz.

Her insanın var oluştaki her ruhsal varlık seçimlerine saygı duyar. Ancak sizler dünya planın bir parçası olduğunuz için dünya planının yeni enerji gerçeklerine uyumlanmanız için daha fazla bilinçlenmeye maruz kalıyorsunuz. 

Verilen bilgileri içselleştirdikçe bu yazı size her seferinde farklı bir bilinç ortaya çıkaracaktır. Mesajı belirli aralıklarda tekrar tekrar okuyabilirsiniz. Açılan yoğun enerji alanı sizi dengede tutarak ilerleme sağlanacak.

Dünyasal sonsuzluk ve evrensel sonsuzluk bilişinizle sizleri selamlıyorum.

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin