İçeriğe geç

Sevgi ve Şefkatle Hızlı Yükseliş veya Dönüşüm Çalışması

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 684Kelime
  • 268Görüntülenme

Lady Şandara

Sevgi ve Şefkatle Hızlı Yükseliş veya Dönüşüm Çalışması

Bugün kendim için yaptığım bir çalışma esnasında bana çalışmada rehberlik eden varlık Lady Şandara sizlere mesaj iletmemi istedi.

“Ben Lady Şandara üzerinde yaşadığınız dünya gezegenin ruhu Gaia’nın yüksek benliği olarak beni tanımlayabilirsiniz. Altın Galaksinin yöneticisiyim. Altın Galaksi, Samanyolu Galaksisinin içinde bulunduğu evren oktavından üç oktav üzerinde olan başka bir evrende bulunan galaksi. Sizlerin bildiği Altana 3’lü yapılanma grubunda olan başka bir altın galaksidir. Sizin evreninizde 3’lü, 7’li ve 17’li oluşumlar içinde bulunan altın galaksiler bulunmaktadır. Her bir galaksi farklı bir amaca hizmet etmektedir. Bildiğiniz bilgiden sorumlu olursunuz. Şu an sizin sorumluluğunuz bu bilgi için yeterlidir. Görevlilere detaylı bilgiler iletilmektedir.

Sizin çalışmalarınız esnasında benden rehberlik ve yardım talep etmeniz evrensel tekamülde hızlandığınız için size sunulmuş yeni bir araçtır. Hızlanan bireyler, bu hızlanmanın dünya realitesinde farkında olmasalar da enerji hızınız artmış bulunmaktadır. Einsten’e aracılığı ile size sunduğumuz bilgilerden E=mc2 ifadesini çoğunuz biliyorsunuz. Sizin E değeriniz arttığı için ruhsal tekamülünüzde hızınız artmaktadır. Ruhsal tekamülünüz arttığı için artık deneyim dönüşümleriniz daha hızlanmıştır. Bu süreci daha dengede geçirmeniz için kolaylık olan bu araca ulaşmış bulunuyorsunuz.

Çalışmalar esnasındaki deneyimlerinizle sizlere anlattığım ön bilgileri daha kolay algılayacaksınız. Dilediğiniz her enerji ya da yöntemle çalışmaya devam edebilirsiniz. Benim enerjimle bağlantıya geçtiğinizde derin ve kolay çalışma gerçekleştirilecektir. Kullanmış olduğunuz bazı enerjiler ve yöntemler soft olduğu için ancak yüzeysel çalışmaları bu enerji ve yöntemlerle gerçekleştirebilirsiniz. Sizinle çalışmamı talep ettiğinizde kök nedene kadar dönüşümü gerçekleştireceğiz. Çoğunuzun yaşamış olduğu yükseliş semptomlarını artık dönüşümleriniz esnasında yaşamanıza gerek kalmayacak. İnandığınız eski yöntemlerde size verilen bilgiler o devirlerde siz insanların hızına en uygun bilgi ve yöntemlerdi. Şimdi dünyanın ve sizlerin titreşimi arttığı için o yöntemlerin zorluğuna tutunmanıza gerek kalmadı.

Şimdi bunları yazarken Yasemin, ‘ben bunlara benzer şeyleri insanlarla paylaştım bu benim düşüncelerim olabilir mi?’ düşüncesini geçirdi. Biz kolaylığın bilgisini önce Yasemin’in kabul edip içselleştirmesi için yaklaşık bir yıldan beri ona rüya boyutunda öğrettik. Bilinç boyutunda bunu sık sık dile getirmesinin sebebi bu öğrenmedir. Bu bilgiyi ortaya çıkarabilmemiz için hem bireysel hem de kollektif titreşimlerinizin artması gerekmekteydi. Artık bu bilgiyi uygulayabilecek titreşime yaklaştınız.

Çalışma için dilerseniz önceden kullandığınız yöntemleri kullanabilirsiniz dilerseniz sadece benimle de çalışabilirsiniz. Gece yatmadan önce bu çalışma niyetini yapmanız gerekmektedir. Her gece ayrı konular için çalışma talep edebilirsiniz. ‘Lady Şandara’nın Altın Galaksi Enerjisi ile bana ….nın (sorununuz ya da talebiniz her ne ise onu dile getirin) tüm zaman, boyut ve mekanlarda tamamen şifalanması için rehberlik etmesini talep ediyorum. Bu enerjinin tüm benliklerime akmasına izin veriyorum.’ Bir süre enerjinin akışını deneyimleyebilirsiniz ya da hemen uykuya geçebilirsiniz. Enerji her şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Beni onurlandırdığınız için teşekkür ederim. Sevgi ve şefkatim talep eden herkesle olacaktır.”

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰