İçeriğe geç

Başmelek Haniel’in 27 Temmuz 2018 Dolunay ve Ay Tutulması Mesajı

  • 6 yıl önce
  • 2Dakika
  • 395Kelime
  • 127Görüntülenme

Sevgili Dostlar Merhaba

Yoğun bir dönemden geçiyorsunuz. Bu dönemde tüm ışık varlıklar size destek olmak için sizin ve dünyanızın alanında bulunuyor. İçinde bulunduğunuz ay ve bir sonraki ay yoğun enerji akışlarının olduğu aylar. Bu akış hem dünyaya hem de yükselişi isteyen insanlara yardımcı olmak için geliyor.

Yakın çevrenizde yaşayacağınız ve yaşadığınız olaylara ne kadar şefkat enerjisi ile yaklaştığınız sizin ruhsal olgunluğunuzun göstergesi. Yaşadıklarınız ve yaşayacaklarınız ne olursa olsun odağınız ruhunuzdaki şefkat olsun. Kendi şefkatiniz sizin ruhsal pusulanızdır.

Bu dolunay hem size hem de bulunduğunuz topluma yoğun etkileri olacak bir alana geçişinizi sağlıyor. nasıl bir gelecekte yaşamak istiyorsanız o geleceği düşünün. İstemediklerinizi değil.

20:30 (Mesajı Türkiye bölgesine ilettiğimiz için Türkiye saati ile) itibari ile benim size rehberlik etmeme izin verebilirsiniz.

İlk çalışma 20:30’da başlayıp 01:59’da bitecektir. (28 Temmuz 2018) Bu süreçte ayın ve güneşin alanından sizlerin manyetik alanınızı etkileyen enerjilerle sizleri uyumlayıp içsel karmaşanızı dönüştürmek için çalışmayı arzu edenlerle başlatacağım. Başmelek Haniel’in içsel karmaşamı dönüştürmesine izin veriyorum” niyetinizi yapmanız yeterlidir.

İkinci çalışma 22:08 itibari ile başlayıp 23:27’de tamamlanacak ve sizlerde ortaya çıkması gereken ışık alanların aktivasyonu yapılacaktır. Bu çalışmayı yapmak size yaşam döngünüzün ilerleyen süreçlerinde çeşitli sorumlulukları ortaya çıkaracaktır. Sorumlulukları egonuz ve ruhunuz kabul ediyorsa içsel olarak her parçanızla evet diyorsanız bu çalışmayı talep etmenizi öneririm. “Başmelek Haniel’in dünya planına gelirken potansiyellerim arasına dahil ettiğim ışık görev alanını neşe ile aktive etmesine izin veriyorum” niyetini yapmanız yeterlidir. Bu niyeti yapanlarla onlar için uygun zaman diliminde bağlantıya geçip çalışmalar yapılacaktır.

Işığın kolaylık ve neşesini hayatınıza dahil etmek için sizlerle çalışmak benim için büyük onur.

Başmelek Haniel

27.07.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin