İçeriğe geç

Uğur Böceğinin Bana Anlattıkları

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 2Dakika
  • 488Kelime
  • 84

Uğur Böceğinin Bana Anlattıkları

Aslında bizim bu sohbetimiz benim bazı kavramları zihin düzeyinde bilmediğim zamanda başlamıştı. Beş altı yıl içinde bana anlattıklarını uğur böceği bize topluca aktaracak🐞

Şimdi söz uğur böceğinde:

Sevgili insan kardeşlerim merhaba,

Öncelikle hepinize beni sevgi ile kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum.

Bu dünyadaki her şey insana özündeki aynayı göstermek için kendini varoluşun ayrı bir formuna sokarak sizlerin tekamülünü çeşitlendiriyor.

Benim sizin hayatınızdaki hikayem eski enerjilerinizi size görünür kılmak. Ben ve kardeşlerim yanına gittiğimiz insan kardeşimize “bak dünyanın şimdiki frekansı ile uyumsuz kalıp eski enerjilerin var. Haydi zamanı gelen her şeyi bırak” demek için geliyoruz. İlk mesajımızı alanlara bu mesajın daha derin anlamını fısıldıyoruz: “Eski enerjiyi bırakırsan bana verdiğin ismin içindeki uğur ve kadem senin yaşamına gani gani akar. İşte o zaman sen de benim gibi uğurun yaşayan hali olursun.”

Bizler sizlere göre çok daha kolay bir yaşam sürüyoruz. Bunu bilme nedenimizde genetik kodlarımızda olması. Biz sadece kendi türümüzü devam ettirmek için genetik bilgi aktarımını yapmıyoruz. Aynı zamanda insanlığa hizmetimizin bilgisini de bizden sonraki nesle aktarıyoruz.

Biz size geliyorsak kendinize şu soruyu sorabilirsiniz “ben dünya frekansı ile uyumsuz hangi eski enerji programına sıkı sıkı tutunuyorum?” Bu soru hem uğur böcekleri olarak size aktaracağımız bilginin hem de dünyadaki değişim görevlilerine sizin alanınızda şifa yapma izninin kapısını açar. Siz tutunduklarınızı bıraktıkça şifa da derinleşir.

Dünyada hiç bir canlı tek başına değişimi yapamaz. Bir çok canlı ve mineral bu değişimde görevlidir. Fiziksel madde formunun ötesindeki enerjilerde bu değişimde kendi zamanı gelince sahneye çıkar. Bu enerjilerin her biriniz için en güçlüsü inandığınız dinle size aktarılmış dualardır. Bazen bu duayı anlamadığınızı düşünerek onun boşuna olduğunu ifade eder ya da düşünürsünüz. Bu dualar evrensel frekanstaki çeşitli bilgilerin insan diline en yakın kodlanmış halidir. Bağnaz insanların sizi bu bilgelikten uzaklaştırmasına izin vermeyin.

Benim sizlere aktaracağım hikayem şimdilik bu kadar.

🐞

21.07.2021