İçeriğe geç

Halüsinatif Maddeler

Spread the love
  • 5 ay önce
  • 3Dakika
  • 714Kelime
  • 212Görüntülenme

Halüsinatif Maddeler

Alkol ve sigara ile ilgili konularda daha önce yaşadıklarımdan dolayı çalışma yapmıyorum. Madde bağımlılığının diğer alanı olan halüsinatif maddeler ise benim ruhsal olarak çalışma yapmaya ve bilgi almaya izinli olmadığım bir alandı.

2 Haziran günü enerji boyutunda neler yaşandı bilmiyorum. Sadece algıladığım, insanlığa size tekâmülsüzler diye tanımladığım grubun müdahalesi sonucu ışığın kendini savunmak için ortaya çıkan bir durum.

Bu yazıyı okuduktan sonra ne yapmak istiyorsanız onu yapabilirsiniz. İnsanlar özgür irade sahibi varlıklar. Her insan seçimlerinin sonuçlarına katlanması gerekiyor.

Neler Oluyormuş?

Var oluştaki kendi iradesi ile eylemde bulunamayan yaratılmışlar kendi iradesi ile yaratılmışlar tarafından kullanılabiliyor. Burada da her eylemsiz madde bir başka grup rehberliğinde diğer eylem içinde olan varlıklara sunuluyor. Bunun anlamı siz hangi maddeyi kullanıyorsanız onu yöneten grupla anlaşma yapmış oluyorsunuz. Bu görünenin arkasındaki sır.

Sentetik ya da bitkisel herhangi bir halüsinatif maddeyi keyfi olarak kullanıyorsanız o zaman gizli bir tekâmülsüz anlaşmanız var. Bu anlaşma sonucu onların işine yarayacağınız bir durumda sizi, sizin enerji alanınızı kullanma izni onların elinde olmuş oluyor. Yani özgür iradenize kesinlikle müdahale etmeden siz onlar için çalışmak zorundasınız.

Herhangi bir tıbbı nedende iyileşinceye kadar bu maddeyi kullandığınızda ilahi olarak korunuyorsunuz ve herhangi bir anlaşma gerçekleşmiyor; ancak iyileştikten sonra bağımlılıktan dolayı kullanmaya devam ederseniz yukarıdaki koşullar sizin için de devreye giriyor. İyileşme ve ilaç sorumluluğu sizi tedavi eden doktorda. Doktorunuz artık bu ilacı değiştirme zamanınızın geldiğini söylüyorsa onu dinleyip değiştirmeniz halinde herhangi olumsuz bir durum söz konusu değil.

Bana aktarılan gerçekleri elimden geldiğince yumuşak bir şekilde aktarmaya çalıştım. Ne kadar yumuşatsam da bazı keskin durumlar söz konusu.

Arınma Çalışması

İlk olarak eğer bağımlı değilseniz bir daha bu maddeleri kullanmamanız gerekiyor; bağımlıysanız da bu maddeleri kullanmayı bırakmaya karar vermeniz ve sonrasında tıbbi destekle tedavi olmanız gerekiyor.

Hem kullanayım hem bu çalışmayı yapayım kendimi arındırabilirim düşüncesine sahipseniz; burada sadece kendinizi kandırmış olursunuz. Yaptığınız tüm arınmalar maddeyi yeniden kullanmaya başladığınızda iptal edilmiş olur.

Bu tarz maddeleri bir daha kullanmayacaklar için çalışmamız aşağıda. Özgür iradenizle seçim yaptıktan sonra lütfen çalışmayı yapın.

“Serafim Melekleri lütfen şu an benimle olun. Halüsinatif madde kullanımı ile bilmeden tekâmülsüzlerle yaptığım tüm anlaşmaları ilahi yasalara göre iptal edin.

Kullandığım andan bu ana kadar tekâmülsüzlere hizmet ettiğim eylemler olduysa lütfen bunun sonucu olan Yaratıcı ile aramda var olan karmaşayı dönüştürmemde bana rehberlik edin.

Bedenimde bulunan halüsinatif maddeler aracılığıyla girmiş her türlü gözlemleme alanını sağlıklı bir şekilde bedenimden arındırın.”

Bu niyeti birkaç kere sesli olarak okuyun. Yaptıklarınızdan olayı kendinizi ya da bu maddeyi kullanmanıza aracılık etmiş insanları yargılamak yapacağınız en büyük hata olur.

Sevgi odağında olduğunuz sürece alanınız kolay bir şekilde temizlenir.

İnsan olarak tekamülümüz için birçok araç söz konusu bu araçları kullanıp kullanmamak ise özgür irademizle bizim seçimimiz. Doğru ya da yanlış; iyi ya da kötü yok. Sadece sebepler ve sonuçlar var.

09.06.2019

Etiketler: