• 3 sene önce
  • 3Dakika
  • 717Kelime
  • 103

İçsel Aydınlanma

İçsel aydınlanma yolunda ilerlemek için kendi içimizdeki ve bizimle bağlantılı alanların farkında olmamız gerekiyor. Kendi içimizdeki reddettiğimiz parçadan özgürleşmemiz pek mümkün olmuyor.

İnsanların seçim yaptıktan sonra yaşamlarında meydana gelen mucizeleri sizlerle paylaşıyorum. Kendinizi çıkmazda gördüğünüz zaman örnek almak için dilerseniz yaşam hikayelerine göz atabilirsiniz.

Bu yolculukta kendim ve insanlar için amacım geçmişte yaşadığımız yaşamlara ya da enerji alanımızdaki bağlara bağlı kalmadan ne olmak istediğimizin seçimini yapmak ve bununla ilgili sorumlulukları almak.

Burada sorumluluktan kastım ilahi planda almamız gereken sorumluluk. Bir çok insan kendine ilahi sorumluluğu almamak için hayatındaki insanların sorumluluğunu alarak kendine bir illüzyon sorumluluk alanı yaratıyorlar. Bu ilahi gerçek değil. İlahi gerçekten bahsediyorum.

Bu yolculukta ilerlerken şartlar ne olursa olsun kendinize dürüst olmanız gerekiyor. Kendinize ne kadar dürüst olursanız her şey daha keyifli ve kolay şifalanıyor.

Dürüst olmaya karar verdikten sonra aşağıdaki meditasyonları yapın ve dilerseniz öncesin de ya da tüm çalışmaları tamamladıktan sonra pozitif ya da aydınlık tekamül yolu için anlaşmanızı imzaladığınız da zor dediğiniz bir çok şey kolaylaşmaya başlayacaktır.

Başmelek Azrai’le Öfkeden Özgürleşme Meditasyonu

Başmelek Mika ile Kibir’den Özgürleşme Meditasyonu

Başmeleklerle Özür Dileme Meditasyonu

Başmelek Cebrail’le İnanç ve Teslimiyet Meditasyonu

Ben bu kadar arınma çalışmasını niye yapıyorum?

Her ne yapıyorsam ruhsal olarak aldığım mesajlara göre yapıyorum.

2015 yılı öncesinde çoğunlukla kendi dönüşümüm ve yakın çevremdeki insanların dönüşümü için bildiklerimi çekinerek yapıyordum. 2015 yılı sonrasında bu süreç değişti.

Sürecin değişmesinin nedeni de dünyanın frekansının hızlanmaya başlaması oldu. Dünyanın frekansı yükselirken insanların alanında olan eski enerjide dünya ile uyumlu olan tekamülsüz ve karanlık form ve enerjilerin insanların alanından hızlıca arınması gerekiyordu. Bu arınma hızlı olmazsa bu enerji alanını taşıyan insanlar daha çok huzursuzluk ve mutsuzluk hissedeceklerdi. Bu kadar yoğun çalışmamın nedeni insanların mutlu yaşaması için.

Tekamülsüzler ya da pozitif ve aydınlık olmayan her tekamül yolunda ilerleyenlere de saygım ve sevgim sonsuz. Sadece bu enerjiler dünya ile uyumsuz olduğu için dünyadaki yaşam süreçlerini uyumlu geçirmeleri için bu parçalarının dönüşümü için çalışmalar yapıyorum. 

Ücretsiz yaptığım çalışmalarda benim bilinçaltı ya da bilinç düzeyinde bir çıkarım yok. Sadece tüm insanların huzur ve mutluluğu dünyada yaşamalarının mümkün olduğu alanları onlara fark ettirmeye çalışıyorum. Değişmeyenlere de saygı duyuyorum. Dünyada ilahi yasaların gerekliliğinde seçimlerinizi yaşarsınız.

Özgür irade yasaları çok değerli yasalar. Ancak özgür iradenin de ilahi yasalarda bazı sınırları var. İnsan özgür iradesi, insanlık planının, dünya planının, evren planının ya da ilahi planın dengede olmasına bir tehdit oluşturuyorsa özgür irade seçimlerinin tezahürüne izin verilmez.

Sistemin dengede olması her şeyin üstünde olarak ilahi yasalarla korumaya alınır. Ruhsal varlıklar bu dengeyi bozacak yaratımları anda iptal ederler. Niyet ve isteklerinizin gerçekleşmemesi bu hiyerarşi de bir dengeyi bozacak bir yaratım alanı barındırmasından kaynaklanıyor olabilir.

Hepimiz bu dünyada yaşayan erdemli insanlar kadar saf ve erdemsiz insanlar kadar saf olmayan geçmişe sahip olabiliriz. Tek odağımız kendimizi arındırmak ve dönüştürerek dünyada eğlenerek sorumluluk alıp yaşamak olmalı. Başka insanların da sadece istediği kadar yanında olmalıyız.

28.06.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

.

You may also like