İçeriğe geç

Yalan Programının Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Arındırılması

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 481Kelime
  • 399Görüntülenme

Yalan Programının Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Arındırılması

Dünya frekansı ile uyumsuz olan insanlık programlarından manipülasyon programının alt programlarından biri olan yalanın arınması için bu çalışmayı dilerseniz yapabilirsiniz.

Yaşam planımda ve alanımda bulunan yalan ile ilgili her türlü çarpıtılmış bilginin arınması için alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Yalan kavramının bana pozitif faydası olacağına inandığım herhangi bir an olduysa bu illüzyonun arınması için alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Yalan ile ilgili bilinçli farkındalığımın olmasını engelleyen ilahi olarak özgürleşmem gereken bilinçlerin zihin alanımdan ve zihinsel bedenimden arınması için alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Kollektif bilince bilinçli ya da bilinçsizce yönlendirdiğim yalan enerjisinin ve programının kollektif bilinçten arınması için kollektif bilince koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Kollektif bilinçte pasif olarak bulunan yalan enerjisinin ve programının dünyada benim yaşamımı etkileyen alanlarının ilahi yasalara göre arınması için kollektif bilince koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Yalana maruz kaldığım her an ayna nöronlarıma geçiş yapmış olan etkileştiğim insanların yalan programının ve enerjilerinin arınması için ayna nöronlarıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Kendi yalanıma maruz bıraktığım insanların ayna nöronlarından arınması gereken benden geçiş yapmış yalan enerjilerinin ve programlarının ilahi olarak hak eden insanların ayna nöronlarından arınması için her bir insanın özgür irade seçimi ve ruhsal planına göre alanlarına koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Şu anki yaşam ve kariyer koşullarımı daha da iyileştirecek dürüstlük bilişini alanıma dahil etmeyi hak ediyorsam, bunun dahil olmasını engelleyen yalan ile ilgili bilinçaltı çıkarlarımın iptal olması için alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Zekilikle yalanı eşleştirdiysem ve kendimi daha zeki hale eriştirmek için yalan programını alanımda tutuyorsam, yalan söylemeden zekamı geliştirmenin ilahi sevgi yolunu bulmak için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Hayatımda yalanı tutmama neden olan bahanelerimin arınması için alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

04.04.2022