İçeriğe geç

Dünya Frekansı ile Uyumsuz Formları İlahi Varlıklara Teslim Etme Çalışması

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 457Kelime
  • 145Görüntülenme

Dünya Frekansı ile Uyumsuz Formları İlahi Varlıklara Teslim Etme Çalışması

Var oluş çeşitli frekanslardaki yaşam formlarının birbirine tekamül yolculuğunda desteği ile yol alıyor.

Melekler ve aydınlanmış üstadlar frekansları insanlardan yüksek olduğu için insanlar için koruyuculuk ya da rehberlik görevini gerçekleştiriyorlar. Ruhsal varlıkların da her birinin belirli görev alanı ve yetki alanı var. Bu alan dışında insanlarla yol alamazlar.  Eğer bir insan kendini arındırır frekansını yükseltir ya da kendinde deaktif olan görev kodlarını aktive ederse ruhsal boyuttaki iletişim hali değişir. Eski ruhsal koruyucuları ve rehberleri tamamen değişebileceği gibi yeni rehber ve koruyucularla birlikte de yol almaya devam edebilir. 

Tersi durumda yani frekansı düştüğünde de yine ruhsal rehber ve koruyucuları değişebilir.

Biz insanlar da bizden frekansı düşük yaşam formlarına aynı rehberliği ya da koruyuculuğu yapıyor olabiliriz. Bilinç düzeyinde farkında olduğumuz ve olmadığımız durumlar söz konusu olabilir.

Farkında olsak da olmasak da dünyanın, insanlığın ve bizim frekansımız değiştiği için önceden dünya frekansına uygun olduğu için alt frekanstan rehber ya da koruyucu olduğumuz formların enerjisini dünyaya taşımış olabiliriz. Koruyucusu ya da rehberi olduğumuz form için, bizim için, insanlık için ve dünya için bu birlikteliğin artık uygun olmadığı durumlar var.

Bu çalışma ile ilahi olarak hepimizi dengeye getireceğiz.

Dengelenme Çalışması

Dünyanın Koruyucularını alanıma çağırıyorum.

Hamisi olduğum ve şu an dünya frekansı ile uyumsuz olan benim sorumlu olduğum formları Dünyanın Koruyucularına teslim ediyorum.

Şu an hamisi olduğum formlara sesleniyorum. “Şu an sizin için en güvenli ve en dengeli tekamülü gerçekleştireceğiniz tekamül boyutuna gidiyorsunuz. Güvendesiniz ve korunuyorsunuz. Size olan sevgim daimi olarak yanınızda olacak. Yeni haminiz sizin için en uygun hami. Hepimiz her an Yaratıcı tarafından korunuyor ve destekleniyoruz.”

Şimdi gözlerinizi kapatın, kalbinize odaklanın ve kalbinizdeki sevginin büyümesine izin verin. Meditatif halde dilediğiniz kadar kalabilirsiniz.

Not: Hami kelimesi benim kullandığım bir kelime değil. Mor Alev sitesi yazılarında çok denk geldiğim bir kelime. 

Hami: Bir varlığın gelişim sürecinde ona rehberlik eden, koruyuculuk eden ve özel bilgiler aktaran ruhsal varlık grubu. Sayıları sabit olmayıp anlık gereksinim durumunda varlığın alanına dahil olurlar.

20.06.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin