İçeriğe geç

Sen Nesin?

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 390Kelime
  • 152Görüntülenme

Sen Nesin?

Tanımları içselleştiremediğimde kafam karışıyor. Danışan kelimesi de kafamı karıştıran bir kelimeydi. Kendi sözcük dağarcığımdaki tanım Dönüşen oldu. Şuan ki yaşam yolumda dönüşmek istemeyen insanın danışan olması benim içsel etiğime uygun değildi. Seans alıp, çalışmaya katılanlarda, enerji potansiyelinde gerçekliğinin değiştiğini görüyor olmama rağmen hala neden dönüşüm olmuyor diye sorguluyordum. Bugün bunun sebebini anladım.

Bu yola giren insanların programı danışan ve dönüşen diye çalışıyor.

Danışanlar öğrenme güdüsünde oluyor. “Bunun sebebi ne?” en çok sorulan soru. Bu kişi aslında çözüm istemiyor, huzur onun aradığı değil sadece neden sonuç yasasını öğrenmeye çalışıyor. Bu nedenle de hayatında var olan sıkıntılar genelde aynı şekilde çalışmaya devam edecek. Eski ve güvenilir alanda yaşamak tercih sebebi.

Dönüşenler de değişme güdüsünde oluyor. “Başka ne yapacağız?” da buradaki soru kalıbı. Bu aşama da bilgi sadece araç. Yeni bir gerçekliğe ulaşmak için çeşitli araçlara ihtiyaç var. Bilgi ve enerjiler sıçrama tahtası. Her zaman her şeyden vazgeçilebilir. Çünkü yenisi yaratılacak. Dönüşümde başlangıçta yaşam ve ruhsal macera ön planda oluyor, daha sonra dinginliğin yavaşlık içindeki ışık hızı deneyimlenmeye başlıyor.

Kendinizi tanımlayıp sizin için uygun kişi ya da öğretiyi seçin. Tanımlamak orada kalmak demek değil elbette. Her zaman seçim yapabiliriz. Sadece bu zamana kadar sizin tercihi neymiş bunu fark edin.

Benim yolum dönüşenlerle eğer siz danışanlardansanız ben size hizmet etmiyorumdur. Yolunuz açık olsun. Dönüşmeyi seçtiğinizde yeniden bir araya gelene kadar hoşça kalın  

11.08.2018

Etiketler: