İçeriğe geç

Ataları Onurlandırma Çalışması – Film Terapi

  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 914Kelime
  • 379Görüntülenme

Ataları Onurlandırma Çalışması – Film Terapi

Zeytin Ağacı, oturayım da bir dizi izleyeyim diye izlenecek bir dizi değil. Şifaya niyet edilmeden izlendiğinde ilerleyen günlerde insanı yoran geride bırakılmış travmalarla baş başa bırakacak bir dizi. Diziyi ön arınma yapmadan zaten izleyememiştim. Ön arınmayı okumak isteyenler buraya tıklayarak okuyabilirler.

Ben aile dizimi, sistem dizimi ya da kuantum drama eğitimi almadım. Sadece katılımcı oldum. O dizimlerin hepsinin alanını şifalanması birbirinden farklı döngülerde oldu. 7 yıldır hala tamamlanmayan bir dizim şifa alanı mevcut. Dizide benim için izledikten sonra geriye kalan tek yapılması gereken şifa alanı atalarımı kalpten ve içten ruhumun bildiği gibi onurlandıramamam oldu.

Bu yazı ile dilerseniz herhangi bir aile dizimine katılmış olsanız da olmasanız da atalarınız için onurlandırma yapabilirsiniz. Atalarımızın ortak deneyim programı nedeniyle biz o enerjisel genetik mirasa sahip anne ve babamızla ruhsal planımızı yapıyoruz. Dizi de daha çok yaşanılamamışlıklar ya da yaşanan sorunlar vurgulansa da atalarımızın deneyimi bizim için gücü de beraberinde getiriyor. 

Aile diziminde katılmadığım tek program var. Bizim atalarımızı affetmemize sıcak bakılmaması. Dünyasal insan yaşantısı açısından bakıldığında ‘evet’ denilip kabul edilebilecek olsa da benim içim bu bilgiye ilk ulaştığım andan itibaren içim ‘evet’ demiyordu. Ukalalık etmeyeyim diye affetme konusuna enerjisel olarak diziden sonra tekrar baktığımda ruhların frekans olarak çeşitliliği olsa da her insana sunulan programda her ruhun eşit olduğunu. Yani bir yaş hiyerarşisi bulunmadığını net bir şekilde görmüş oldum. Bu nedenle dilediğimiz aile bireyimizi affederiz ya da affetmeyiz. Affettiğimiz de insana bahşedilmiş erdemler katında kendi erdemimizi arttırmış oluruz.

Eğer atalarınızı affetmeyecekseniz, bu çalışmayı okumayın. Affetmeyi seçmenize rağmen henüz içsel olarak affedemediğiniz bir atanız varsa da önce onu affetme erdemine erişip, daha sonra bu çalışmayı yapın. Affetme ile ilgili daha önceden yazdığım yazıyı okumak isterseniz, buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. 

Ataları Onurlandırma Çalışması

Yaratıcı’nın izni ile Atalarımı onurlandırmamı engelleyen ilahi olarak alanımdan arınması için şifa alanına dahil olması gereken tüm Başmelekleri şifa alanına davet ediyorum.

Başmelek Zadkiel lütfen şimdi benimle ol ve tüm atalarımın özgür irade seçimlerini Yaratıcı’nın bana öğrettiği gibi onurlandırmamı ve birliğin deneyimini görmemi engelleyen tüm perdeleri alanımdan kaldır.

Başmelek Raguel özgür irade seçimleri ile Yaratıcı’dan uzaklaşan aile bireyim olduysa, onun deneyimini Yaratıcı hayra dönüştürmeme izin veriyorsa, bu hayrı Yaratıcı’dan talep etmemi engelleyen kalbimdeki mühürleri kaldır.

Başmelek Azrail atalarımın geçmişini ifşa etmeden onların deneyiminde sevgi olmayan alanları sevgiye dönüştürmem için lütfen bana onlarda izin veriyorsa yardım et.

Başmelek Ceremayel atalarımdan herhangi biri bir insana küs olarak öldüyse bu küslük alanına her iki taraf için Yaratıcı şifa talep etmeme izin veriyorsa, bu alanlara ilahi affetme şifasını yönlendirmem için bana yardım et lütfen.

Başmelek Raziel atalarımla ilgili Yaratıcı’nın sana bildirdiği sırlara Yaratıcı AŞKın şifasını yönlendirmeme izin veriyorsa, lütfen bunun için bana yardım et.

Başmelek Mikail babamın ve annemin kan bağı ya da soy bağı olan tüm atalarımı saf niyetle onurlandırmamı engelleyen ilahi olarak benden alman uygun olan her şeyi lütfen benden al.

Başmelek Metatron babamın ve annemin kan bağı ya da soy bağı olan tüm atalarıma doğdukları anda onlara benim şimdiden aktarmam gereken hayata hoş geldin armağanlarımı her bir atama doğduğu anda teslim et.

Başmelek Azrail şu an her atamın bulunduğu boyuta beni kendi soy bağına ve kan bağına kabul ettiği için teşekkürümü, saygımı ve sevgimi teslim et.

Başmelek Cofiel fiziksel olarak gördüğüm ya da görmediğim herhangi bir atamdan bir anlığına dahi utandıysam, kabullenemediysem, onurlandıramadıysam, değersizleştirdiysem o anlarda var ettiğim sevgi frekansının altındaki her şeyi; benim, atalarımın ve Dünya’nın alanından lütfen arındır.

Ruhumun bildiği bilgelikle yaşayan ve vefat etmiş tüm atalarımı onurlandırıp, önlerinde saygı ile eğiliyorum. Ruhlarının ruhuma bilgeliğine izin veriyorum. Eğer benim de herhangi bir atamın ruhuna ruhumun bilgeliğini aktarmam ilahi olarak gerekiyorsa, onlara ruhumun saygı ile bilgeliğini aktarıyorum.

Bu yazı dilerim hem bize hem de insanlığa inşallah şifa olur…

09.08.2022

 
Etiketler: