İçeriğe geç

Afrika İçin Ho’oponopono Çalışması

Spread the love
  • 6 ay önce
  • 3Dakika
  • 909Kelime
  • 91Görüntülenme

Afrika İçin Ho’oponopono Çalışması

Bugün meditasyon esnasında Afrika’ya şifa göndermem gerektiği algısı oldu. Ben de Afrika’da yaşayan insan, hayvan, bitki ve Afrika kıtasına enerji gönderdim. Enerji gönderirken gözümün önüne çocukluk dönemimde haberlerde çıkan açlık görüntüleri geldi. Çalışmayı bitirdikten sonra internette arama yaptım. Meditasyon esnasında içime doğan hisleri ve görüntüleri destekleyen haberlere ulaşınca. Tüm insanlık olarak Afrika’ya ne kadar duyarsız olduğumuzu fark ettim.

16 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan haberden alıntı:

Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı (WFP), kuraklık, sel felaketleri ve kötü ekonomi yönetimi nedeniyle Afrika’nın güneyinde 45 milyon kişinin açlık tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu ve bölgeye çok acil bir şekilde gıda yardımı yapılması gerektiğini duyurdu. Devamını okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ho’oponopono Çalışması

💚 Afrika’da tüm canlıların yaşadığı olumsuz yaşam koşullarının yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum. Bu zamana kadar Afrika’da yaşanan açlığa gözlerimi kapatıp, görmezden gelmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Afrika’da yaşananları diğer insanların umursamayıp, müsrifçe kendi yaşamında harcama yapmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Dünyada yaşayan her insanın Afrika’da ve dünyanın diğer kesimlerinde yaşanan konforsuz yaşama duyarsız kalmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Modern çağ ortaya çıktığından bu zamana kadar Afrikalı insanların köleleştirilmesine, yok sayılmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Kıtlığı, açlığı ve hastalığa karşı aşırı duyarsız olmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Tüm dünyada yaşayan insanların eşit yaşam standardına sahip olmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Her kıtada yaşayan tüm insanların daha mutlu, sağlıklı, neşeli olmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Afrika ile ilgili alan derin bir şifa gerektiren bir alan. Onun için bu çalışmanın uzunca bir süre yapılması gerekiyor. Ne kadar çok insan bu çalışmayı yaparsa ve bu çalışmaları enerji çalışması ile desteklerse o kadar hızlı bir şekilde Afrika’da yaşayan insanlar ve tüm canlılar için kaynak bulunabilir.

Bu çalışmaya enerji dahil etmek isterseniz bu meditasyonu da yapabilirsiniz.

11.02.2020

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: