İçeriğe geç

Ünvanlar ve Anlaşmalar

  • 10 ay önce
  • 7Dakika
  • 1981Kelime
  • 261Görüntülenme

Ünvanlar ve Anlaşmalar

İş hayatına giriş yaptığımız andan itibaren çeşitli ünvanlar alıyoruz. Aldığımız her ünvan ile de şeytani bir anlaşma imzalıyoruz. 

Önce ünvan tanımın ve kavramın arınmasını yapalım. “Kariyer hayatında kazanılan deneyimle hak edilen ya da bir deneyimi olmamasına rağmen kayrılarak edindiği titr ile bağlantılı ünvan kavramı ve tanımı ile ilgili alanımda var olan çarpıtılmış bilgi ve tanımları Işık Bilgelerine teslim ediyorum. Ünvan kavramı ile ilgili bilmem gereken gerçek bilgiyi Işık Bilgelerinin bana görünür ve bilinir kılmasını talep ediyorum.”

Ünvan tanımını netleştirdikten sonra ikinci kısma geçelim. Şeytani anlaşma neden yapılıyor bunu anlayalım. Bu bilgi açığa çıktığında kendi kendime “Yasemin insanlığın var ettiği sisteme karşı senin bakış açıların çok da acaba mesajı doğru yorumlayamadın mı?” dedim. Durum böyle değilmiş, mesajı doğru anlamışım. 

Bu şeytani anlaşmalar Birinci Haçlı Seferinin (1096) başlaması ile insanlık planında aktif olmaya başlamış ve 1250 yılından itibaren insanlığın var ettiği tüm sistemlere genişleyerek güçlü bir program olmuş. Kalbinde sevgiyi hisseden insanların iş hayatında tutunamamasının ana sebebi bu anlaşmaya o insanın tam uyum sağlayamamasından kaynaklanıyor.

Bu konunun açığa çıkması canlı yayınlarda ve yorumlarda beni tanımlamak için kullanılan hocam kelimesini içsel olarak kabullenemememin sebebini sorgulamam oldu. Kurumsal hayatta mecburen kullandığım ismim dışındaki ünvanları ruhsal yolculuğu birlikte yaptığım insanlarla sebebini bilmesem de kullanmak istemiyordum. Beni sevgiden uzaklaştıran bu gerginliği çözümlemek için çok uzun zaman çalışma yaptım. Sanırım on beş gün önce de sonunda anlaşma bilgisi açığa çıktı. Bu bilgi açığa çıktığı günden itibaren yazıyı yazmak istesem de kısmet bugüne oldu.

İnsanlık tarafından var edilmiş bu programa uyma dışında yapabileceğimiz bir şey yok mu sorusunu sorabilirsiniz. Soranlara cevabı vereyim. Olmaz olur mu? Gerçekten ışığa, sevgiye ya da AŞKa hizmet eden Dünya’nın yeni bilinci ile uyumlu tatlı mı tatlı anlaşmalar ya da anlaşma yapma hakkımız var. Ne güzel bir haber değil mi?

Bu anlaşmaları yazmadan önce ışığa, sevgiye ve AŞKa hizmetin ne olduğunu minicik açıklayayım.

Çalıştığınız sektör çok kaotik bir alanda ve daha çok bireysel başarı var ise o zaman sadece ışığa hizmet edecek anlaşmaları yapmayı seçin. Kaosu dengeleyecek en güçlü enerji ışık. Işığın üzerindeki enerji bu kaotik alanı daha da kaotik hale getirir ve siz sürekli negatif müdahaleye maruz kalırsınız. Kamu sektöründe çalışıyorsanız kamunun hizmet alanı kaosa hizmet olduğu için yapacağınız anlaşmalar bu alanda olsun.

Çalıştığınız sektör gerçekten insana, doğaya, hayvana ve bitkiye hizmet bilincinde ise ve grup halinde büyümeye odaklıysa o zaman hem ışığa hem de sevgiye hizmet edecek anlaşmalar yapmayı seçebilirsiniz. Bu hizmet alanında da AŞKa hizmet kurum bilincinde olan herkes tarafından kabul görmediği için AŞKa hizmet eden anlaşmalar yapmak sizi zorlar.

Kendi işinizin kurucusu ve yöneticisiyseniz, birlik bilincinde insana, doğaya, hayvana ve bitkiye sevgi odağında hizmet bilincindeyseniz ışığa, sevgiye ve AŞKa hizmet anlaşmalarınızı yapabilir ve kendi iş yerinizde şeytani anlaşmaların çalışanlarınıza da yapılmamasını talep edebilirsiniz.

Çalıştığınız hizmet sektörü hangi anlaşmalarla uyumlu olursa olsun siz bireysel tekamülünüzü pozitif ya da aydınlık tekamülden herhangi birini seçerek kendi yükseliş yolculuğunuzu dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Sadece belirli ruhsal görevlilerin iki tekamül yolunu deneyimlemesi ilahi olarak uygun. İnsanlığın çoğunluğunun tek bir tekamül yolu seçmesi gerekiyor. Böyle bir ruhsal göreviniz varsa bunu mutlaka hissedersiniz. Hissetmiyor ya da algılayamıyorsanız demek ki sizin için uygun yol tek bir tekamül yolunu seçmektir.

Yazacağım niyette kendi özgür irade tekamül yolunuzu belirtmeniz gerekiyor. Hala tekamül yolunuzu seçmediyseniz aşağıdaki üç yazıyı okuyun ve ondan sonra seçiminizi yapıp, yazdığım çalışmaları bulunduğunuz sektöre göre yapın.

Aydınlık ve Pozitif Tekamül Yolunun Farklılıkları

Pozitif Tekamül Yolu

Aydınlık Tekamül Yolu

Ayrıldığınız Tüm İş Yerlerindeki ya da Bıraktığınız Ünvanların Alanındaki Şeytani Anlaşmaların İptali

“Bu zamana kadar çalıştığım ve ayrıldığım tüm iş yerlerinde aldığım bütün ünvanlar nedeniyle farkında olarak ya da olmayarak yapmış olduğum tüm şeytani anlaşmaların iptalini Yüce Yaratıcı’dan talep ediyorum. Eğer bu anlaşmalardan özgürleşmemi engelleyen kişiliğimde var olan şeytani anlaşmalarla rezone olan alanlarım varsa bunları fark etmeyi ve kolayca bu alanlarımdan özgürleşmeyi seçiyorum. Bu programlarım nedeniyle Yaratıcı’ya karşı haddimi aştığım bir alan varsa bunun için af ve bağışlanma talep ediyorum.”

Şu an çalıştığınız yerde başka başka ünvanlarınız olduysa “Şu an çalıştığım iş yerinde bu zamana kadar edindiğim ve artık kullanmadığım bütün ünvanlar nedeniyle farkında olarak ya da olmayarak yapmış olduğum tüm şeytani anlaşmaların iptalini Yüce Yaratıcı’dan talep ediyorum. Eğer bu anlaşmalardan özgürleşmemi engelleyen kişiliğimde var olan şeytani anlaşmalarla rezone olan alanlarım varsa bunları fark etmeyi ve kolayca bu alanlarımdan özgürleşmeyi seçiyorum. Bu programlarım nedeniyle Yaratıcı’ya karşı haddimi aştığım bir alan varsa bunun için af ve bağışlanma talep ediyorum.”

Işığa Hizmet Anlaşması

“Şu an sahip olduğum ünvana ya da ünvanlara bağlı insanlık planı gereği tabi olduğum şeytani anlaşma ya da anlaşmaların hepsinin ilahi yasalara göre hak edişimce iptalini özgür irademle Yüce Yaratıcı’dan talep ediyorum. (Seçtiğiniz tekâmül yolu her neyse onu ifade edin) …. tekâmül yolunda kendi bireysel tekâmülümü gerçekleştirirken kariyerimdeki hizmet alanımda ünvanlarımın alanında Dünya’nın yeni bilinci ile uyumlu hak ettiğim ışık anlaşmalarımı Yüce Yaratıcı’dan talep ediyorum. Şeytani anlaşmalar yapmaya devam eden tüm çalışma arkadaşlarımın seçimine saygı duyma bilincine erişmeyi talep ediyorum. Bu anlaşma ile yol alan arkadaşlarımla birlikte yolculuğuma devam ederken koşulsuz sevginin ilahi korumasının benim alanımda her an aktif olmasını talep ediyorum.” Bu anlaşmayı yeniledikten sonra eğer hırs programınız varsa bunu azme dönüştürmeniz gerekiyor. Hırs programını hayatınızda tutarken ya da ışık boyutu ile uyumsuz özelliklerinizi hayatınızda tutarken ışık anlaşmalarını yapsanız da enerjisel olarak ışık boyutu ile uyumlu değilseniz anlaşmalar evrensel yasalar gereği iptal olur.

Sevgiye Hizmet Anlaşması

“Şu an sahip olduğum ünvana ya da ünvanlara bağlı insanlık planı gereği tabi olduğum şeytani anlaşma ya da anlaşmaların hepsinin ilahi yasalara göre hak edişimce iptalini özgür irademle Yüce Yaratıcı’dan talep ediyorum. (Seçtiğiniz tekâmül yolu her neyse onu ifade edin) …. tekâmül yolunda kendi bireysel tekâmülümü gerçekleştirirken kariyerimdeki hizmet alanımda ünvanlarımın alanında Dünya’nın yeni bilinci ile uyumlu hak ettiğim sevgi anlaşmalarımı Yüce Yaratıcı’dan talep ediyorum. Şeytani anlaşmalar yapmaya devam eden tüm çalışma arkadaşlarımın seçimine saygı duyma bilincine erişmeyi talep ediyorum. Bu anlaşma ile yol alan arkadaşlarımla birlikte yolculuğuma devam ederken koşulsuz sevginin ilahi korumasının benim alanımda her an aktif olmasını talep ediyorum.” Bu anlaşmayı yaptıktan sonra da sevgi boyutu ile uyumsuz kişilik özelliklerinizden özgürleşme gayretinde olmalısınız. Siz kendi frekansınızı sevgi boyutunda dengeleyemediğiniz sürece bu anlaşmaları yapsanız da enerjisel olarak sevgi boyutu ile uyumlu değilseniz anlaşmalar evrensel yasalar gereği iptal olur.

AŞKa Hizmet Anlaşması

“Şu an sahip olduğum ünvana ya da ünvanlara bağlı insanlık planı gereği tabi olduğum şeytani anlaşma ya da anlaşmaların hepsinin ilahi yasalara göre hak edişimce iptalini özgür irademle Yüce Yaratıcı’dan talep ediyorum. (Seçtiğiniz tekâmül yolu her neyse onu ifade edin) …. tekâmül yolunda kendi bireysel tekâmülümü gerçekleştirirken kariyerimdeki hizmet alanımda ünvanlarımın alanında Dünya’nın yeni bilinci ile uyumlu hak ettiğim AŞK anlaşmalarımı Yüce Yaratıcı’dan talep ediyorum. Şeytani anlaşmalar yapmaya devam eden tüm çalışma arkadaşlarımın seçimine saygı duyma bilincine erişmeyi talep ediyorum. Bu anlaşma ile yol alan arkadaşlarımla birlikte yolculuğuma devam ederken koşulsuz sevginin ilahi korumasının benim alanımda her an aktif olmasını talep ediyorum.” Bu anlaşmayı yaptıktan sonra da AŞKın hakikati ile uyumsuz kişilik özelliklerinizden özgürleşme gayretinde olmalısınız. Siz kendi frekansınızı AŞKa doğru dönüştürme isteğinde ve gayretinde olmadığınız sürece bu anlaşmaları yapsanız da enerjisel olarak AŞK boyutu ile uyumlu değilseniz anlaşmalar evrensel yasalar gereği iptal olur.

Bu bilgiyi okuduktan sonra saf olmayan bir niyetle kendinizi uygun olmadığınız anlaşmaları yapmaya lütfen zorlamayın.

Bu bilginin bize hizmet eden tarafı yaşadığımız zorlukları fark edip, kendimize en uygun anlaşmaları talep etme iznimizin olduğunu fark etmek. Gayret bizden takdir Yaratıcı’dan. Kendimizi dönüştürdükçe anlaşmaları talep etme hakkına her zaman layıksak sahibiz.

Bu anlaşmaları yaptıktan sonra hayatınıza yeni bir ünvan dahil olursa, yukarıdaki koşullara uygun anlaşma ya da anlaşmaları yenilemeniz gerekiyor.

Güncelleme: Bu yazıyı yazdığım 13 Eylül 2022 tarihinde Türk Dil Kurumu Güncel sözlükte unvan yazımı kullanılırken, 20 Temmuz 2023 tarihinde yaptığı güncelleme ile ünvan kullanımı doğru kullanım olarak belirlenmiştir. İlk yazıyı ben de enerjisel alanda da karışıklık olmasın diye 25 Temmuz 2023’te güncelledim.

13.09.2022

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: