İçeriğe geç

Aydınlık Tekamül Yolu

  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 976Kelime
  • 861Görüntülenme

Aydınlık Tekamül Yolu

Daha önce tekamül yolları ile ilgili bilgiler paylaştım. Önce bu iki yazıyı tekrar okuyun lütfen.

Pozitif ve Aydınlık Tekamül Yolunun Farklılıkları

Pozitif Tekamül Yolu

Tekamül yollarının hepsi lineer zamanları değişken olsa da aydınlık tekamül yolunda birleşecek. Bu her ruh için değişken. Bir yolda olduğunuz için ruhsal boyut tarafından yargılanmazsınız sadece bulunduğunuz yolla uyumlu rehberleriniz sizinle olur.

Aydınlık tekamül yolu, kişinin kendini kandırmak için ya da üzerini örttüğü ilk zamanlarda pozitif ve aydınlık olmayan daha sonra tekamül yolunun işleyişi ile uyumlu zamanda aydınlık olmayan her frekansı yaşamından arındırmak ve onu saflaştırmak için çeşitli deneyimlerle yol alır. Yüzleşme denilen kişinin bu yaşam ve geçmiş yaşamdan kalan tüm tortuları yaşamında ortaya çıkar. 

Aydınlık boyut frekansı çok daha hızlı olduğu için deneyimler dünyasal zamanda daha kısa zamanda ortaya çıkar. Aydınlık tekamül yolu ilk zamanlarda kişi için taşıdığı yüklerle bağlantılı olarak ve sorumluluk almayan bir yapısı varsa zorlayıcı; Sahip olduğu tüm arındırması gerekenleri bir an önce arındırmanın kendine armağan olduğu bilincinde olan kişi içinse kolaylaştırıcı bir alandadır.

Bu yazının çok az kısmı zihne hitap ediyor. Buraya kadar okuduklarınızın enerjisel alanını içselleştirmek için gözlerinizi kapatıp içselleşmesi için en az on dakika meditatif halde olun. Bu süreçte ortaya çıkan anıları, düşünceleri, duyguları ve hisleri gözlemleyin. Bu gözlem sizin seçmeniz gereken yolun rehberliğini verir. Ortaya çıkan hiç bir şeyi yok saymayın görmezden gelmeyin.

Kendi özgür iradenizle seçim yapana kadar aşağıdaki çalışmayı yapmayın ve okumayın. Özgür iradenizle Aydınlık Tekamül yolunda ilerlemeyi seçtiğinizde aşağıdaki çalışmayı yapın.

Aydınlık Tekamül Yolu Anlaşması

Burada yazılan her cümleyi üç kere okuyup bir sonraki cümleye geçin. Parantez içinde yazılı olan kısımlar üç kere okunmayacak, sadece görsel olarak imajine edilerek ya da vizyon olarak görünmesi gerekenler.

Başmelek Metatron şimdi benimle ol.

Özgür irademle aydınlık tekamül yolunda ilerlemeyi seçiyorum.

Var oluş sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum.

Bir insan olarak kendi dönüştürmem gereken alanları dönüştürmeyi, ilahi varlıklara teslim etmem gereken her şeyi ilahi varlıklara teslim ediyorum.

Var oluşum boyunca yaptığım yazılı, sözlü, enerjisel ya da bilmediğim her şekildeki tüm anlaşmaları ve  sözleri Başmelek Metatron’un iptal etmesini ve arındırması gereken her şeyi arındırmasını talep ediyorum. 

Aydınlık tekamül yolu ile uyumsuz alışkanlıklarımı bırakma sorumluluğunu alıyorum.

Başmelek Metatron’un aydınlık tekamül yolunda dönüşümüm esnasında her zaman bana rehber ve koruyucu olmasını talep ediyorum.

Başmelek Metatron’un aydınlık tekamül yolu ile ilgili ilahi olarak bilmem gereken bilişleri bana tanımlamasına izin veriyorum.

Yaratıcı’nın varlığına inanıyorum. 

İman, inanç ve teslimiyetle ilgili olarak kendi sorumluluğumu alıyorum.

Bu anlaşmayı özgür irademle Dünya gezegeninde çok boyutlu olarak imzalıyorum ve onaylıyorum. (Gözlerinizi kapatın ve elinizde altın renkli anlaşma kağıdını görün. Altın renkli kalemle adınızı soyadınızı yazarak bu anlaşmayı imzalayın.) 

Başmelek Metatron bu anlaşmamı Yaratıcı’ya götürmen için sana teslim ediyorum. İlahi yasalar gereği bana vekil olmanı talep ediyorum. (Altın Renkli kağıdı Beyaz ışık formu olarak yanınızda olan Başmelek Metatron’a teslim edin.)

Bu anlaşmayı yapmanız sonsuza kadar anlaşmanın geçerli olacağı anlamına gelmiyor. Rüya boyutunda ya da dünya boyutunda kendi özgür irade seçimlerinizle her zaman yeni anlaşmalar yapılacağı potansiyelini aktif olarak tutuyor. 

İçinizde Yaratıcı inancı ne kadar güçlü ise aydınlık olmayan alanlar sizden uzak durur. İnancınız güçsüzleştiğinde ise diğer var oluş boyutları sizinle etkileşime girmek için alanınıza dahil olur.

Negatif duygu ve hisler bu yolla uyumsuzdur. Özgür irade seçimleriniz sonrasında bu duygu ve hisleri dönüştürmek önceliğiniz olursa daha dengeli bir şekilde yaşam sürersiniz. Arzu ederseniz buradaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Aydınlık tekamül yolunu en zorlayacak alan tekamülsüzler alanı. Bu konuyu tamamen anlayana kadar bu yazıyı okuyun.

Bu anlaşmanın meditasyonunu tekrar yapmayacağım. Eğer meditasyon yapmak sizin için daha keyifli ise seçiminizi yaptıktan sonra daha önce yaptığım pozitif ve aydınlık tekamül yolunun anlaşmasını yaptığımız Kendini affetme meditasyonunu yapabilirsiniz.

Kendini affetme meditasyonu öncesi yapılan anlaşmaların imzalandığı süreçte gözleriniz kapalı bilinciniz açık olmalı. Her onaylamaya özgür iradenizle evet demeniz gerekiyor.

22.06.2019