İçeriğe geç

Her Şey Sizin Elinizde

Spread the love
  • 5 sene önce
  • 2Dakika
  • 387Kelime
  • 66Görüntülenme

2016 yılından itibaren 100’e yakın kişiye Işık DNA Uyumlaması yaptım. Herkeste farklı farklı etkiler ortaya çıktı. Ruhsal gelişim konularına genellikle kadınlar daha açık oluyor. Sayılı çalışma yaptığım erkeklerden de bir danışanımın keyifli yolculuğu beni çok mutlu ediyor.

Ali Burak’la yaklaşık bir yıl önce Işık DNA Uyumlama çalışması yaptık. Sol beyin aktif bir erkek olarak söylediklerim zaman zaman onun mantığına aykırı gelse de belirli bir süre sonra söylediklerimi kendi mantığına uyarlayıp o konuları hayatına dahil etti. Çalışmaları bu şekilde yaptığı için onun için daha verimli oldu. Papağan misali tekrarlamak beynin yeni sinapsları oluşturmasını sağlamıyor. Beyin yeni konuyu şekillendirmediği sürece de eski sinapslar değişemez. Bu da siz ne yaparsanız yapın yeni isteklerinizin gerçekliğiniz olmasını engeller. Tek tek eski inançlarını hayatında gözden geçirdi. Kendine ve yaşamına saygı duyup yüklerinden arındı. Zamanım yok demedi çalışmaları kendi hayatına uyumladı. Spor ve ho’oponopono arınmaları birleşip ruh, zihin ve beden birlikte arındı.

Benim çalışma şeklimi artık bir çoğunuz anlamışsınızdır. Işık hızında olsun mantığı bende çoktur. Bu bakış açımda çalışmanın etkisinin iki ay içinde kişinin hayatında olması demek bana göre. Ali Burak her şeyi kendi yaşam hızı ile uyumlayıp kendi hızına göre ilerledi.

Son bir ay içinde bir çok enerjisel yük hayatından arındı ve daha dingin bir hale geldi. Facebokta kurduğum Aşk, İlişkiler ve Evlilik Grubunun niyet cümlelerinin bir kısmı onun soruları ile ortaya çıkıyor. İnsan kendini dönüştürmeye başladıktan sonra diğer insanlara da yansıma yapıyor. Sisteme, sistem de var olan her insana ve yolumun kesiştiği bir çok insana teşekkür ediyorum.

Siz kendi yaşam sorumluluğunuzu alır ve kendiniz için zaman yaratıp çalışmalar yaparsanız evrende size daha fazla yardım eder. Sizinle birlikte yaşamınızı şekillendirir.

01.08.2018

Spritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: