İçeriğe geç

Başmelek Ariel’in 8.8 Mesajı

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 711Kelime
  • 342Görüntülenme

Başmelek Ariel’in 8.8 Mesajı

Her birinizi sevgi ile selamlıyorum,

İdrak seviyesinde tüm insanlık olarak bulunduğunuz zaman çizgisi zorlayıcı deneyimlerle yaşamınız yeniden şekilleniyor. Ruhsal olarak bu sizleri çok geliştiren bir armağan.

Artık bireysel olmanın insanlığa hizmet etmediğinizi anlamanız için her biriniz kendi ruhsal idrakinize göre deneyim yaşıyorsunuz. Hepiniz tam ruhsal planınızda olması gerekenleri yaşıyorsunuz.

Bu yıl ruhsal sorumluluğunu alanlar için ruhsal planınızı değiştirme fırsatını size daha çok sunuyor. Ruhsal planınızdaki var olan zorlukları kolaylaştırabilirsiniz. Elbette bu sizlerin kalbindeki niyetle gerçekleşebilir. Düşünmenin ya da sözün ötesindeki bir arzu bu planı değiştirmenizi sağlayabilir.

Ruhsallık yolculuğunda yürüme arzusunda olanlar kendinize şu soruyu sık sık sormayı alışkanlık haline getirebilirsiniz; “bu yaşamı sadece dünyasal zevkler odağında mı yaşamayı seçiyorum yoksa hem dünyasal hem de ruhsal gelişim odağında mı yaşamayı seçiyorum?”

Bu soru dünyada insanlar tarafından yaratılmış illüzyon içinde kaybolmanızı engelleyen yuvanın frekansını taşıyor. 

Lineer zamanınızda yeni bir enerji kapısının enerjisi dünyaya açıldı, bu enerji insanlık planındaki her insanın talebi ile onun yaşamına akabilen özel bir enerji. Bir çok enerji kapısında insanlığa özgür iradesi ile talep etmeden akan enerjiler ve taleple akan çift alanlı enerjiler bulunuyor. Bu enerji kapısının enerjisi ise sadece talep edene açılacaktır.

Bu enerji sizin hem kişilik gelişiminizi hem de ruhsal gelişiminizi tamamlayacak ve frekansınızı yükseltecek bir enerji alanı barındırıyor. Özgür iradenizle yapacağınız talepler ancak kalbinizin gerçek enerjisi ile varoluşunuzu tamamlayacak. Zihnen yaptığınız seçimlerin kalbinizde bir karşılığı yoksa bu enerji sizin yaşam frekansınıza çok az etkime yapabilir. Zihnen yaptığınız seçimlerin kalben karşılığı varsa işte o zaman kendinize sonsuzluk boyutunun kapılarını açarsınız.

Kalben karşılığı en basit ifade ile kalbinizde olan saf sevgi ve AŞK enerjisinin frekansıdır. 

8.8 enerjisiyle kendinize sonsuzluk kapısını açmanızda size edeceğim rehberlik için “Başmelek Ariel’in yaşamımda daha fazla AŞKla yaşamak için kalbime özışık benliğimin saf sevgisini akıtmasına izin veriyorum. İlahi gerçeklikteki saf AŞKın varoluşuma akmasını engelleyen sahip olduğum her şeyi saflaştırmasına izin veriyorum” niyetini yapıp gözlerinizi kapatabilirsiniz. Benim kalbinizi saflaştırmam sizinle birlikte ancak gerçek olur. Bu çalışmayı yaparken sizde bu dünya yaşamınızda affetmediğiniz her insanı saf niyetle affedin, sevmiyorum kelimesini kullandığınız her seçim alanınıza sevgi gönderin. Sevmeme haliniz bir insan, bir canlı olabileceği gibi bir konu ya da olayda olabilir. Nesnenin bir önemi yoktur. Önemli olan sizin sevgisiz olma halinizdir. Sevgisiz olduğunuz canlı ya da cansız olan bu frekanstan sizin kadar etkilenmez. Siz bu kelime ile kendi frekansınızı durdurursunuz. Eğer bu kelimeyi çok ifade ederseniz kendi frekansınızı kilitlersiniz.

Hayatınız boyunca seçimlerinizi bilinçli olarak yaparak ilerlerseniz kendinizi dönüştürebilirsiniz. Bilinçsizce olan konuşma ve davranışlarınızla kendi yaşamınızda ortaya çıkardığınız döngülerin hiç farkında olmadan yaşamak için çabalarsınız.

Bilinçli ya da bilinçsiz yaptığınız her seçime tüm varoluş saygı duyar. Ruhsal varlıkların size sık sık mesaj iletmesinin ya da sizinle bağlantıya geçmesinin nedeni ruhunuzun talebinden kaynaklanır. Bizler size ruhunuzun talebi ile bildiğimiz evrensel gerçekleri ifade ederiz.

Bu mesajda her birinizin ruhunun sonsuzluk boyutuna geçme arzusunun bir ifadesidir.

Yukarıda sizlere ifade ettiğim çalışmayı dilediğiniz her an yapabilirsiniz. Her niyet sizinle yeni bir enerjiyi ve şifayı size yönlendirmeme aracı olur.

07.08.2020

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: