İçeriğe geç

Hayatımızdaki Herkes Bir Şeye Sebep

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 4Dakika
  • 859Kelime
  • 86Görüntülenme

Hayatımızdaki Herkes Bir Şeye Sebep

İlahi plandaki tüm işleyişin ve sistemsel bağların insan olarak çok az bir kısmını algılayıp anlamlandırabiliyoruz. Ben artık anlama ve anlamlandırmayı bıraktım. Ancak çalışma yaptığım insanların bilme alanları bazen ilahi olarak izinliysem anlayabilmem için açılıyor.

Bu yazıyı kendim için değil sizler için yazıyorum. Hayatınızda en çok nefret ettiğiniz ya da size en çok acı çektirmiş insanla olan bağınız şifalanma alanını size sunduğu gibi ruhsal konularla görünüşte hiç ilgisi olmayan aile bireyleriniz sizin şifalanmanızı sağlıyor olabilir.

Benim çalışma yaptığım insanlarla çalışabilmemin şu ana kadar bildiğim bir kaç sebebi var. Bu enerji çalışması yapan bir çok insan için geçerli bir alan. Elbette şifa alanını para kaygısı olmadan o alanı saf tutmak çalışma yapanın sorumluluğunda. Para kaygısı ile çalışma izni bittiğinde çalışma yapmaya devam ettiğinde kendine karmik bir alan yaratmış olduğunu da bilmesi gerekir.

💚 Çalışma alan kişiye direkt olarak verilmiş ruhsal sözler ve yapılmış anlaşmalar. 
 
💚 Çalışmayı alan kişinin aile bireylerinden bir veya bir kaçı ile uygulayıcının yaptığı ruhsal anlaşma ve sözlerden dolayı; söz verilen bireyin ruhsal planını korumak için üçüncü kişiye çalışma izni açılabilir.
 
💚 Eğer uygulamacının ruhsal görev alanında insanlık planı ya da dünya planı ile ilgili bir görev alanı varsa çalışmayı alan kişinin dünyasal ya da insanlık planı ile uyumsuz karmalarını hızlı dönüştürülmesi gerekiyorsa; bu alan dengeleninceye kadar çalışma yapma izni olabilir.
 
💚 Çalışma alanın sevgili, eş, eski sevgili ve eski eşi ile uygulamacının ruhsal boyutta yaptığı anlaşmalar mevcutsa ve kişilerin enerjisel bağı uygulamacının verdiği sözlerden dolayı şifalandırması gereken bir alandaysa çalışma alana şifalanma hakkı dolaylı olarak sunulmuştur. Bu konun netleşmesi için çalışma alan hak ettiği için değil üçüncü kişi hak ettiği için şifa alanına dahil olunması durumu söz konusudur. Burada da karşı tarafa yöneltilen suçlama enerjileri arındırılıp kişiye teşekkür etmek ruhsal ve insani davranışlarda daha erdemli olan davranış biçimidir.
 
💚 Çalışma alanın uygulayıcıya karmik bir borcu varsa bu borç ödeninceye kadar çalışma izni kişiler arasında açık bulunur.
 
💚 Çalışma alan insanlık için önemli bir ruhsal görevi varsa ve bireyin bu görevi ortaya çıkarmaması adına aydınlık olmayan görevliler tarafından kaybolduysa; kişinin kendi merkezine gelmesi ve görevinin ona hatırlatılması için birlikte çalışma izinleri açık olur. Ruhsal görevli özgür iradesi ile ruhsal görevini almaktan vazgeçtiği anda da bu beraberlik alanı, iletişim ve izin alanı kapanmış olur.
 
 
Kişilerin ruhsal boyuttaki planları bazı özel durumlarda iptal edilemez ve bu durumda kişiler özgür iradeleri ile birlikteliklerinin iptalini talep etseler bile iptal edilmeyebilir. Bu özel şart içinde bulunmayan her çalışma – uygulamacı bireylerden herhangi birinin özgür iradesi ile ilişki iptalini talep ederse iptal olabilir. Bu iptal isteğinde bırakmak istemeyen kişinin egosal isteği bu durumu herhangi bir şekilde değiştirmez. Ancak kişi saf niyetle kendinin arındırılmasını talep edip; eski davranışlarından bırakması gerekenleri bırakırsa iptali talep edene yeniden birlikte olmaları ile ilgili şartları gözden geçirmesi ruhsal varlıklar tarafından önerilebilir. Bu durum uygulayıcının seçimine bırakılan bir alan olduğu için ilahi planda mutlaka birliktelik olmalı diye bir alan bulunmaz.
 
Sizin gelişiminizdeki kişilerle yol ayrımına geldiğinizi siz hissediyorsanız ya da karşı taraf bunu size ilettiğinde bu alanı değiştirmek için kalbinizdeki niyetleri arındırıp sevgi dili ile yeniden iletişime geçebilirsiniz ve birlikte olmanız için saf niyetle kendinizi arındırabilirsiniz.
 
Şifa için bu hayatta yaşamımıza dahil olmuş herhangi bir insan ya da canlıdan dolayı bu şifayı hak ediyor olabiliriz. Hiç bir şey bilmiyorken kibirle etrafımızdaki insanlara bakışımız olmasın ki şifa alanımız derin ve sevgi dolu olsun.
 
Bu bilişten sonra uygulamacısından artık çalışmamız uygun değil cevabını alan insanlar da hala kendi uygulamacı ya da uygulamacılarına tepkisel enerjilerini göndermek yerine kalplerini  saflaştırmayı deneyebilirler. Hayatlarında en tepkisel oldukları insana ya da insanlara teşekkür edip ona ya da onlara sevgilerini gönderebilirler.
 
Kendi adıma bu zamana kadar benimle çalışmış herkese çok teşekkür ediyorum. Yollarımızı ayırdığımız herkesin de yolu açık olsun. 

05.12.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: