İçeriğe geç

Güven ve Teslimiyet – Yaşam Hikayesi

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 412Kelime
  • 108Görüntülenme

Güven ve Teslimiyet – Yaşam Hikayesi

Yeter Hanım Almanya’da yaşıyor. Sistem bizi 14 Kasım tarihinde bir araya getirdi. Zihinsel programlarımızı ve dünyasal yapmamız gerekenleri yapıp 17 Kasım tarihinde uzaktan Kundalini Reiki -1 uyumlamamızı yaptık. İkinci uyumlamaya kadar her şey yolundaydı.

Dünyasal saat farkı ve ruhsal durumlardan dolayı ikinci uyumlamayı Yeter hanıma yapamayacağımı ve ödediği parayı geri almasını talep ettim. O da parayı almamı ve birinci uyumlama dışındaki ücreti bağışlamamı talep etti. İçsel olarak bunu yapmam gerektiğini hissetmediğim için parayı ben de almadım. Deniz’de huzur içinde bekledi para. Bu durum benim içinde huzursuzluk vericiydi ancak ruhsal olarak hayır mesajını alınca ilerlememem gerektiğini ben biliyordum. Yeter Hanımda bu duruma gayet olgun bir şekilde yaklaştı.

Benim devam edemeyeceğimi söylemiş olmama o da kabullenmiş olmasına rağmen aramızdaki enerji kapanmıyordu. Ben sezgisel olarak aldığım çalışmaları kendim için yaptım, Yeter Hanım’a da algıma gelen çalışmaları ilettim. İkimizde sisteme güvendik, sorumluluklarımızı aldık ve sevgide kaldık.

İkinci uyumlamayı yaptıktan sonra aramızdaki alma verme dengesi yerine gelmesi için bankaya parayı almaya gittiğimde para bankada görünmüyordu. Yeni bir engelleme ile ben yine Yeter Hanıma ne olduğunu anlamadığımı ancak Allah’ın razı olduğu her şeyin kabulüm olduğunu ilettim. Banka sistem değişikliğinde olduğu için para bankada görünmüyormuş. Dünyasal engellerin hepsi de mesaj niteliğindeydi. Kadersel sistemizde değişim içindeydi.

21 Aralık ışık ve karanlık ölçümünün yapıldığı çok önemli bir zaman. Biz o tarih öncesi bütün her şeyi tamamladık.

Daha önce bu tarz mesaj ilettiğim bana zihinsel ve egosal çok tepki veren insanla bir araya gelmiştim. Egosal ve zihinsel olarak Yeter Hanım bana ne sözle ne de enerji ile tepki vermedi. İkimizde insan olarak olabildiğince sevgi odağında olduk. Bir kez daha sevgi ve saygının her şeyi dönüştürdüğüne şahit oldum.

Yaratıcı’ya, sisteme ve Yeter Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Sistem her zaman bizi hak edip etmediğimiz yönünde test ediyor. Güzel Yaradanım her zaman kalp odağında kalmayı nasip etsin.

20.12.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin