• 10 ay önce
  • 3Dakika
  • 596Kelime
  • 280

Koşulsuz Sevgi Enerjisi İle Cinsel Birlikteliğin Saflaşması Çalışması

Cinsel birliktelik bu dünyada var olan her canlının varlık sebebi. Bu deneyim alanına olan pozitif olmayan bakış açılarımız, inançlarımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, duygularımız ve davranışlarımız kendi içsel çatışmamızın bitmesini de büyük ölçüde engeller.

Bu alanın saflaşmasını isteyenler aşağıdaki çalışmayı yapabilirler.

🧡 Dünyada bulunan türün devamını da içeren cinsel birliktelik ile ilgili insan olarak kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum.

🧡 Dünya planında yaşadığım tüm yaşamlardan alanıma dahil olmuş seksin alt boyutlarına karşı pozitif olmayan bakış açılarımdaki ve inançlarımdaki ilahi olarak arındırmam gereken her şeyin kolayca arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

🧡 Dünya planında yaşadığım tüm yaşamlardan alanıma dahil olmuş sekse karşı pozitif olmayan bakış açılarımdaki ve inançlarımdaki ilahi olarak arındırmam gereken her şeyin kolayca arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

🧡 Dünya planında yaşadığım tüm yaşamlardan alanıma dahil olmuş cinselliğe karşı pozitif olmayan bakış açılarımdaki ve inançlarımdaki ilahi olarak arındırmam gereken her şeyin kolayca arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

🧡 Dünya planında yaşadığım tüm yaşamlardan alanıma dahil olmuş kozmik orgazma karşı pozitif olmayan bakış açılarımdaki ve inançlarımdaki ilahi olarak arındırmam gereken her şeyin kolayca arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

🧡 Bu yaşamda bebeklik ve çocukluk dönemimde alanıma dahil olmuş ve şu an hiç farkında olmadan bilinçaltımda bulunan yetiştiğim çevredeki insanların cinsel birleşme eylemleri ile ilgili söylediği bu konuya ait ilahi gerçek olmayan verileri hala alanımda tutmama neden olan ilahi olarak arındırmam gereken her şeyin kolayca arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

🧡 Taciz, tecavüz ve istismarla ilgili ilahi olan bakış açısına erişmemi ve her şeyi Yaratıcı’ya teslim etmemi engelleyen ilahi olarak arındırmam gereken her şeyin kolayca arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

🧡 Ben, fiziksel ailem ya da ruhsal ailem insan ırkına genetik bir müdahalede bulunduysak ve şu an yaşadıklarımın temel nedeni bu müdahaleden kaynaklanıyorsa, o andaki benim ve varoluş için ilahi olarak arındırmam gereken her şeyin kolayca arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

🧡 Cinsel birliktelik yaşadığım her anın benim ve partnerim için saf sevgi, saygı, haz, tutku, birlik ve doyum enerjileri ile kuşatılıp, o anlarımızın kutsanarak deneyimlenmesini  engelleyen ilahi olarak arındırmam gereken her şeyin kolayca arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Subliminal hale dönüştürülmüş kaydı dinlemek isterseniz, aşağıdan dinleyebilirsiniz.

03.05.2020

You may also like