İçeriğe geç

Bağımlılık ve Hayatım

  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 923Kelime
  • 381Görüntülenme

Bağımlılık ve Hayatım

Bu yazıyı kalben Yaratıcı’ya ve benimle yol alan bağımlılık programı olan herkesin ruhuna ilettiğim mesajı insan aklı için görünür kılmak için yazıyorum. Kimsenin istemediği kendi bağımlılığından kurtulmasına aracı olması gibi bir niyetim yok. Sadece kendi sınırlarımı netleştiriyorum.

Benim hayat planımdaki en güçlü bağımlılığım ailemeydi. Madde olarak da kahve ve çikolata bağımlılığım vardı. Bu üç bağımlılık programı hayatımda dengeli ilişkiye girdiğinde, bu defa da frekansımda bir dengesizlik olduğunda tatlı bir şeyler yeme isteğim ortaya çıkıyor.

Dün bu tatlı yeme halimin bedenimin sağlık dengesini bozup bozmadığını sorduğumda, “sınırdasın” cevabını alınca bağımlılık için yeniden çalışma yaptım. Dün markete giderken geçtiğim kafelerin önünden gelen sigara dumanı da rahatsız edince bağımlılık alanına yeniden sadece kendim için bakmam gerektiğini fark ettim. Market alışverişi esnasında benim tatlı yeme isteğimin beni yönetmemesi için oldukça gayret gösterdim. Daha sonra da bu alanın temel bağını anlamaya niyet ettim.

Konu yaklaşık 20 saat sonra görünür oldu. Benim meditasyonlarımı yapan ve madde ya da davranış bağımlılığı olan insanlar benim kendimi bağımlılık programından özgürleştirmemem için bana enerjisel kancalar oluşturuyorlarmış ve benden aldıkları enerjisel izinleri Yaratıcı’ya karşı bağımlılık alanını makul kılmak için kullanıyorlarmış. Bu alanı fark edince önce hiç bir yazılı, sözlü, görsel ya da enerjisel benden çıkmış hiçbir şeyin bağımlılık programını kullananların egosal ya da nefsani programı için kullanmasına rızam olmadığını Yaratıcı’ya beyan ettim. Sadece Allah’ın bildiği benim bilmediğim bağımlılık nesnelerinin ya da davranışları oluşturan bilinçlerin tekâmül etmesi uygun olanların tekâmülüne destek olması için Allah’ın razı geldiği şekilde hizmet etmesine rızam olduğunu ilettim.

Bu rıza beyanını Yaratıcı’ya ilettikten sonra insanların biyolojik bedenlerini kusurlu hale getirmek ya da kendi ölüm sürelerini öne çekmek için yaptıkları gizli intihar planlarını yeniden hatırladım. Kendi biyolojik bedenimin fiziksel ve enerjisel sağlığını devam ettirebilmesi için kendi sorumluluğumu alma gayretinde olduğumu ve diğer insanların bağımlılıklarının beni hasta etmesine neden olan fiziksel ve enerjisel program ve oyunlarından beni korumasını talep ettim. Kendi bağımlılık sorumluluğunu alan insanlar da dahil tüm bağımlılık programını kullananlara fiziksel ya da enerjisel düzeyde şahit olsam da bu şahitliğe rıza göstermediğimi beyan ettim.

Dünya planında var olan tüm bağımlılık programları ya da maddeleri ile ilgili ben yaratılmış bir form olarak tüm varoluşumdaki kendi varlığıma ait sorumluluğu ilahi olarak almam gerektiği gibi tam olarak alıyorum. Yapmam gereken Allah’ın benden beklediği bir hizmet varsa bu hizmeti sorgusuz sualsiz yapmayı kabul ediyorum. İnsanların bağımlılık programı ve oyunları ile yarattığı her oyunun anda geçersiz olması için Allah’tan yardım talep ediyorum. Allah bağımlılık maddelerinin ve davranışsal bağımlılıkların bilinçlerini insanların şerrinden korusun. Bağımlılığı nedeniyle fiziksel ya da enerjisel olarak beni dengesizleştiren herkesin bana yaptıkları için de Allah’ın adaletini hak edene hak ettiği şekilde yaşatmasını talep ediyorum. Bağımlılık programı ile ilahi olmayan kendi nefsani kibrimle yaptığım özgür irade seçimlerimi Allah’ın anda iptal etmesini ve hakikatteki insan bilincinde Dünya yaşamımda dönüştürmem ya da arındırmam gerekenleri daha kolay dönüştürmem için idrakimi berraklaştırmasını ve bu alanda hak ediyorsam bana yardım etmesini talep ediyorum. Bağımlılık programı ile ilgili layık olduğum Allah’ın bir celal programı varsa buna da razıyım. Bağımlılık konusunda bilerek yaptığım her şeyi bir daha yapmamak için Allah’ın bana irade bahşetmesini talep ediyorum. Bilerek ya da bilmeyerek Dünya planında bağımlılık programının artmasına fiziksel ve enerjisel düzeyde bir etkim olduysa bunun için de tövbe ediyorum. Benim ya da benim aracılığımla var edilmiş herhangi bir şeyin alanına bağımlılıkla ilgili yapılan işlemleri de ilahi işlem için Allah’ın izni ile İlahi Adalet görevlerine teslim ediyorum. Bu yaşamda böyle bir bağın tekrar kurulmaması için Allah’tan anda hak ettiğim ilahi korumayı ve yardımı talep ediyorum. Ötesini de Yaratıcı’ya teslim ediyorum.

Allah müstahakkımı versin 🙂 

30.06.2022

Etiketler: