İçeriğe geç

Orman Yangınları İçin Koşulsuz Sevgi Şifası

  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 939Kelime
  • 169Görüntülenme

Orman Yangınları İçin Koşulsuz Sevgi Şifası

Hem ülkemizde hem de dünyada çoğunluğu insandan kaynaklı çok fazla orman yangını yaşıyoruz. Yaz ayları ormanların yanmasını hızlandırıyor. Bunun sebebi de hem ağaçlardaki hem de ormandaki diğer bitki türlerindeki nemliliğin yani suyun azalmasından kaynaklanıyor. İklim değişimi nedeniyle artan sıcaklık daha önceki yıllardan durumu daha tehlikeli hale getiriyor. Bu da insan olarak bir çok şeye bizim ekstra özen göstermemiz ve sorumluluk almamız gerektiğini bize fark ettiriyor.

İnternetten araştırdığım kısa bir sayısal bilgiyi de sizlere aktarayım;

2019 yılında çıkan toplam 2688 yangının sadece 372 tanesi doğal sebeple çıkmış. 2316 tanesi insan eli ile çıkan yangınlar.
Orman Genel Bakanlığı Instagram hesabındaki paylaşımlardaki verilerden toplayarak Temmuz ayındaki (29 Temmuz 2021 dahil) toplam yangın sayısı 252

Orman yangını ortaya çıkmadan bizler hem enerji çalışması yapalım hem de bilinçlenelim ki iş işten geçmemiş olsun. 

Daha önce ağaçlarla ilgili, 2019 yılında aylarca süren Avusturalya orman yangını ve iklim değişikliği için yazdığım yazıları da ekliyorum. 

Ağacın Dilinden

Dünya Bizim Evimiz – Avustralya Sevgimizde

İklim Değişikliği İçin Koşulsuz Sevgi Enerjisi Çalışması

Çalışmayı yazmaya başlamadan, bir konuyu hatırlatmak istiyorum. Hepimiz bu dünyadaki yanan her ağaçtan, yangınlarda ölen tüm canlılardan dolayı da olsa sorumluyuz. Neden sorumlu olduğumuzu yazayım; yaptığımız her alışveriş, kullandığımız her su damlası, keyfi ya da zorunlu yaptığımız her seyahat, iklim değişimine direkt olarak etki ediyor. Tüketim girdabı içinde yaşayıp sonra da orman yangınları için ah vah ediyorsak, bu sadece göstermelik olarak yaptığımız toplumsal duyarlıyım illüzyonundan başka bir şey değildir.

Koşulsuz Sevgi Şifası

Şu ana kadar bencilce yaptığım seçimleri yapma sebebimin varoluşumdan ilahi olarak hak ettiğim şekilde arınması için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Alanımda aktif ya da pasif yok etme programları bulunuyorsa bu programları özgür irademle iptal ediyorum. Bu programlarla bağlantılı olarak alanımda var olan her şeyi arındırması için var oluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Bu dünyada yaşayan herhangi bir bitki, hayvan ya da insan benim direkt ya da dolaylı yaptıklarımdan dolayı zarar gördüyse ilahi izinli olduğum koşulsuz sevgi şifasına her bir yaratılmışın planına ve frekansına uygun olarak kanal olmaya niyet ediyorum.

Ben bu dünyada insan olarak sorumlu olduğum andan şu ana kadar dünyada çıkan orman yangınları ile ilgili kendi sorumluluğumu almadığım her anı şifalandırması için koşulsuz sevgi enerjisini insanlık planına yönlendiriyorum.

Orman yangınları konusunda insanların duyarsızlaşmasına neden olan benden kaynaklı kollektif bilinçteki ilahi olarak arınması gereken her şeyi arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini ilahi yasalara göre kollektif bilince yönlendiriyorum.

Orman ve habitat kavramı ile ilgili olarak insan olarak almam gereken sorumluluğu almamı engelleyen her şeyin arınması için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Şu an dünyanın herhangi bir yerinde orman yangını ya da kamusal alan yangını varsa bu yangının kolayca sönmesi ve tüm etkilenen canlıların yaralarının şifalanması için Yaratıcı’nın uygun gördüğü kolaylık şifasınının alana dahil olmasını engelleyen her şeyin arınması için izinli olduğum alanlara koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Herhangi bir formu erk gücü olarak görüp ona bana ait her şeyi teslim ettiysem ve bu durumdan dolayı orman yangınları çıkıyorsa; bunun arınması ve tekrarlanmaması için kendi alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Dünyayı umursamayan kişilerin bu dünyayı yok etmesine izin verdiğim her şeyin iptal olması ve arınması için insanlık planına koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Şifanın Derinleşmesi İçin Dua

Bu çalışmayı yaptıktan sonra dilerseniz kalbinizden geldiği gibi dua edin ya da aşağıda yazacağım duayı okuyun. Biz insan olarak sınırlıyız. OL dediği an olduracak tek güç var O da Yaratıcı. Onun için biz gücümüzü aşan alan için Yaratıcı’dan yardım istemek için dua edelim.

Yüce Yaratıcım,

Dünyamızda yaşanan yangınla ilgili olarak lütfen bize yardım et. Yangın söndürmede görev alan tüm insanları koru; onlara işlerini kolayca yapabilmeleri için yardım et.

Kalbimdeki acıyı sen hafiflet. Vicdanımı saflaştır, sevgimi arttır. Yangın alanında olan bitki, hayvan ve insan tüm yarattıklarını sen koru. Onlara ilahi yaşamı bahşet.

Sana içten dua etmemi, yardım istememi engelleyen her şeyden beni özgür kıl.

29.07.2021