İçeriğe geç

Dünya Bizim Evimiz – Avustralya Sevgimizde

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 5Dakika
  • 1224Kelime
  • 113

Dünya Bizim Evimiz – Avustralya Sevgimizde

Dünya değişiyor, insanlık olarak artık biz de değişmeliyiz. Avustralya Kıtası’nda Eylül 2019’dan beri devam eden yangınlar insan olarak bize değişim yapmamızı hatırlatıyor.

Bu şifa alanı cumartesi günü bana gönderilen bir mesajla bana açıldı. Önce buradaki yazı ile Yaratıcıya talebimi ilettim. Her zaman dualarımın duyulduğunu biliyordum. Bu duam da duyuldu ve hem enerjisel hem de dünyasal yapabileceğim alanların bilgisi geldi.

İlk açılan alan dünyasal alan oldu.

Avustralya’ya gidemesem de WWF Türkiye ile iletişime geçtim. Türkiye’den koala evlat edinerek ilk adımı isterseniz sizde atabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz buradan ulaşabilirsiniz.

WWF Türkiye ekibinden Pelin Hanım küresel düzeyde Avustralya’ya WWF aracılığıyla hızlıca ulaşabileceğim WWF Australia için var olan bağış bilgilerini iletti. Hemen oradan da elimden geldiği kadarıyla destek oldum. Bunlar çok küçük adımlar ancak küçük de olsa dünya için sorumluluğunu almanın huzurunu insana yaşatan adımlar. Eğer sizde bağış yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

Dünyasal olarak küçük adımlarımı attıktan ve bu adımları insanlara hatırlattıktan sonra, bugün saat 17:00 civarında Avustralya ile ilgili daha derin bir çalışma yapmam gerektiği bilişi geldi.

Çalışmaya başlamadan önce bana rehberlik edecek dünyada yaşamış şu an daha üst boyutta olan Aborjin ruhsal rehberlerden yardım talep ettim.

Çalışma esnasında zihnen hatırlayamadığım bir çok şey yaptık. Hatırladığım tek şey Avustralya’nın su elementini dengeleme çalışmasıydı.

Çalışma bittikten sonra dün okuduğum haberler ve daha önce Kryon’un dünyanın iklim değişimi ile ilgili mesajlarını analiz ediyordum. Eş zamanlılıkla Özlem’de Almanya’da katıldığı celsenin mesajını gönderince bir çok şey daha da netleşti.

Avustralya’nın Dünyaya Öğretileri

Dünyada insan nüfusu, dünya canlı nüfusunun sadece yüzde birini oluşturduğunu yıllar önce izlediğim bir belgeselde öğrenmiştim. Avustralya’da da bunu görmüş olduk insan kaybı az olsa da çok canlı kaybı var. Bu dünyadaki bilinçli canlı türü olarak insan, dünya sorumluluğunun farkında olup; dünya ve dünyada yaşayan diğer canlılarla uyumlu bir şekilde modernleşmeli. Dünyadaki yaşam henüz insanlığın bilimsel olarak ortaya çıkaramadığı bir bağlantı halinde. Dünya ve dünyada yaşayan her canlı birbirine çok derin bir şekilde bağlı.

Her ülkenin yöneticisi o ülkede yaşayan insan, hayvan, bitkiden; ülkenin toprağından, suyundan, havasından ve yer altında bulunan her madeninden sorumlu. Bu sorumluluğun gereği de her birinin yaşam dengesini koruyacak kararlar vermeli ve yasalarla onları korumalı. Ülkeyi modern bir ülke haline getirirken bunu büyük bir zarafetle yapmalı. Hiç bir canlının yaşam hakkını bir diğerinden üstün görmemeli. Çıkarılacak madenlerin her biri dünyaya zarar vermeden zarifçe yapılmalı. Dünyayı ana madenleri de çocuğu diye tanımlarsak; o çocukların her biri nazikçe sezaryenle alınmalı. Ana da çocuğu da sağlıklı olmalı. Teknolojisini güçlendirirken ihtiyacı olan elektriği dünyayı besleyerek yeni enerji ile uyumlu olarak yapmalı. İnsanın daha konforlu, hayvanın daha konforlu, bitkinin daha konforlu olduğu dünya ile organik saygı bağı ile büyütmeli kendi ülkesini. Ülkenin yöneticisi şefkatli bir anne ya da merhametli bir baba gibi olmalı. Bunun dışındaki davranış biçimleri yöneticileri karmik olarak çok büyük negatif alana götürebilir. Bu alanı gördükten sonra dünyasal planımı siyasi alanda programlamamış olduğum için çok mutlu oldum.

Hayvanların ve insanların ortak dili sevgi. Bunu Avustralya’da çekilmiş fotoğraflar bize gösterdi. Kendi içimizde sevgiyi arttırabiliriz.

Karbon salınımını biraz daha azaltmak için her birimiz karbon ayak izimizi azaltabiliriz. İhtiyacımız olan için alış veriş yaparsak, araç kullanımda eğer mümkünse toplu taşımayı tercih edersek, su ve elektrik tüketimimizi konforlu yaşayarak minimize edersek küresel ısınmadaki payımızı azaltmış oluruz.

Dünya bu zamana kadar kendi var oluş döngüsü ile yaşadı. Bilinçli insanlar olarak dünya için kolay yaratım alanlarını özgür irademizle Yaratıcı’dan talep edip; bu kolaylığı dünya ve dünyada yaşayan tüm canlılar için yapabiliriz. 2010 Şili depreminde sadece kalben yaptığım sabaha kadar dualarla bunun değiştiğine şahit oldum. Bilmesek de saf niyet sistemi değiştiriyor.

Dünya bu zamana kadar hiç olmadığı bir frekansta. Bu frekansta yaşanacak döngüleri kolaylaştırmamız mümkün. Avustralya bana bunu hatırlattı.

Yangınların bitmesi ve sevgi ile şifalanması için çalışmalarımı yapmaya devam edeceğim sizlerde bu çalışmaya dahil olursanız çok mutlu olurum.

Dünyanın Dönüşümünün Kolaylıkla Olması İçin Çalışma

Bu dünyada yaşayan bilinçli ve özgür irade sahibi olan bir yaratılmış olarak kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum.

Konfor, özgürlük ve saygının birlikte mümkün olduğunu biliyorum.

Dünyanın koruyucularının, insanlığın aydınlık rehberlerinin ve şu an bu çağrıma ilahi olarak cevap verecek tüm aydınlık varlıkları bu şifa alanına çağırıyorum.

Yüce Yaratıcı sen benim insan aklımın ötesinde bir çok var oluş gerçekliğine sahipsin. Yaşadığım dünya gezegeni için senden kolaylık talep ediyorum. Bu kolaylığa aracılık edecek ruhsal varlıkları lütfen dünyamıza yönlendir.

İnsan zihnimde ortaya çıkması gereken buluş ve icatlar varsa bunu kendi algım ve gücüm seviyesinde yapmaya razıyım. Bu sürecin dünyada var olan sistemler tarafından kolayca uygulamaya konulmasının kolaylığını ve kabulünün yollarını da talep ediyorum.

Dünya, insanlık, dünyada yaşayan tüm canlılar ve kendim için daha fazla kolaylığın ortaya çıkmasını özgür irademle seçiyorum. Eski enerjiye tutunan bendeki her şeyden sağlıklı, kolay ve neşeli bir şekilde özgürleşmeyi seçiyorum.

Dünyanın Koruycularının dünyadaki hava, su, ateş, toprak ve eter elementlerini ilahi dengede daimi olarak tutmalarını talep ediyorum. İnsan olarak bu denge için dünyasal ve enerjisel olarak yapmam gerekenleri yapacağıma söz veriyorum.

Bu niyeti dilediğiniz kadar okuyup, niyet enerjinizi güçlendirebilirsiniz.

06.01.2020

 
Etiketler: