İçeriğe geç

Egodan Biz Bilincine

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 324Kelime
  • 139Görüntülenme

Egodan Biz Bilincine

İmajine yeteneğiniz varsa egonuzu karşınıza alarak yoksa da yazarak yapabilirsiniz bu çalışmayı.

Bu çalışma boyunca Başmelek Mikail ve Başmelek Cebrail benimle birlikte olun. Kendimden özgürleşmemde bana rehberlik edin.

“Sevgili egom, evrende olan her şey bizim bir parçamız. Bu dünyaya önce ayrı olmayı deneyimlemeye geldik. Bu süreçte sen çok başarılıydın sana yaptığın ve yapamadığın her şey için teşekkür ederim. Artık yeniden BİZ olmayı deneyimleme zamanına geçiş yaptık. Bu zamanda dengede olmak için kendimde dahil yaşamımda olan herkesi affetmeyi, onları ve kendimi kendimden özgürleştirmeyi istiyorum. Bunun için benimle işbirliği yapar mısın?” 

Egonuzun kendini size anlatması için izin verin. Egonuz kendini size ifadesini bitirdiğinde “Başmelek Metatron artık bana hizmet etmeyen bildiğim bilmediğim tüm veçhelerimi lütfen benden al ve kaynağa götür.” Başmelek Metatron sizi arındırsın izin verin. Bu temizlik sırasında altın ve gümüş enerji tüm benliğinizi arındırıp öz benliğinize ulaştırsın. Buna izin verin.

Altın ve gümüş enerjinin sizi hafifletmesine izin verin. Gittikçe daha da hafifliyor ve genişliyorsunuz. Bu genişlemenin keyfine varın. Bu huzur içinde bir süre daha kalın. Daha sonra bedeninizin farkına varın. Hazır olduğunuzda gözlerinizi açın.

Hoş geldiniz özünüzün bilgeliğine 😍

30.09.2016