İçeriğe geç

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile Mekanlardan Negatif Titreşimlerin Arındırılması

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 3Dakika
  • 568Kelime
  • 414Görüntülenme

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile Mekanlardan Negatif Titreşimlerin Arındırılması

Negatif titreşimler: insanların kendi bedeni, yaptığı makine, araç ve ekipman sebebiyle oluşan gürültü.

Bu negatif titreşimler araç kullanılan her yerde var oluyorlar. Doğanın içinde olan yerlerde daha az makine ve evin olduğu yerlerde ortaya çıkanlar doğa tarafından absorbe ediliyor. Bu doğaya hizmet eden bir durum değil, tabii ki. Onlarında arındırılması gerekiyor.

Kalabalık ve şehir içinde bu negatif titreşimler yok olmuyor yer değiştiriyor. Bu yer değişim esnasında bazı mekanlar mıknatıs misali etrafındaki tüm negatif titreşimi kendine çekiyor. Bu mekanda olan insanlarda içsel olarak kendini huzursuz hissedebiliyor. Herhangi bir enerji çalışmasında özellikle negatif titreşimlerim arınması denilmediği zaman bu enerjiler o ortamda enerji çalışması yapılsa da temizlenmiyor. Bu negatif titreşimler insanın sadece özsu formu ile rezonansa geçebilir. İnsanın bedenine yapışmaz.

Ortamdaki negatif titreşimleri sürekli temizlemesi için en kolay araç Gümüş Mor Alev Enerjisi. Aşağıya eviniz, iş yeriniz ve geçici olarak bulunduğunuz yerler için yapabileceğiniz niyetleri yazacağım 💜

Bilgilendirme

Gümüş Mor Alev Enerjisine uyumlanmış olanların yapabileceği bir çalışma. Telegram’da Ücretsiz Gümüş Mor Alev Çalışma Grubumuz var. Grubumuzda uyumlaması olanların yapabileceği ortak çalışmaları paylaşıyoruz. Uyumlaması olmayanlar için de grupta uyumlama yapacak arkadaşlar duyuru yapıp, ücretsiz uyumlama yapıyorlar. Birlikte hem kendimizi arındırmak için hem de bütüne hizmet etmek için toplandık. Katılmak isteyenler buraya tıklayarak gruba dahil olabilirler.

Çalışma

Kendi eviniz için niyet: “Evime Gümüş Mor Alev Enerjisini davet ediyorum. Ben bu evde yaşadığım sürece Yaratıcı’nın izni ile Gümüş Mor Alev Enerjisi bu ortamda bulunan negatif titreşimler için ilahi işlemi gerçekleştirsin.”

Çalıştığınız ya da kendi iş yeriniz için niyet: “İş yerime Gümüş Mor Alev Enerjisini davet ediyorum. Ben bu iş yerinde çalıştığım sürece Yaratıcı’nın izni ile Gümüş Mor Alev Enerjisi bu ortamda bulunan negatif titreşimler için ilahi işlemi gerçekleştirsin.”

Herhangi bir yere gittiğinizde yapılacak niyet: “Şu an bulunduğum mekana ilahi yasalara göre Gümüş Mor Alev Enerjisini davet ediyorum. Burada bulunan her yaratılmışın tüm planlarına uygun olarak ben burada olduğum sürece negatif titreşimlerle ilgili Yaratıcı’nın uygun gördüğü işlem Gümüş Mor Alev Enerjisi tarafından gerçekleşsin.”

Dünya Duasını yaparken çalışmaya başlamadan önce eklenecek niyet: “Bu çalışma esnasında Gümüş Mor Alev Enerjisi ilahi yasalara göre Yaratıcı’nın izni ile Dünya’da arınması gereken negatif titreşimler için de ilahi işlemi gerçekleştirsin.” 💜

14.03.2022