• 7 ay önce
 • 5Dakika
 • 1206Kelime
 • 142

Başmelek Azrail ile Arada Kalmış Ruhları Işığa Ulaştırma

Yıllar önce Ghost Whisperer diye bir dizi izlemiştim. Dizide  çeşitli nedenlerle ölmüş ancak ışık boyutuna çeşitli nedenlerle geçemeyen ruhları Melinda Gordon’un ışığa geçirmesini fantastik bir şekilde anlatılıyor.

Bu diziyi daha meleklerle ilgili kitapları okumadan önce izlemiştim. Okuduğum kitapların birinde arada kalmış ruhlardan dolayı insanların hayatındaki kısıtlayıcı deneyimler vardı. O bölümü okuduğumda bu diziyi yeniden hatırlamıştım. Sistem diziyi arada kalmış ruhları Başmelek Azrail’le buluşturmam için hatırlatmış.

İlerleyen süreçte ışığa geçememiş çok fazla ruh ile enerjisel bağlantıya geçmeye başladım. Kitaptaki yöntemle çalışma yapıyordum.  Bazen alanımda olan ruhla bir insana seans yapar gibi enerjisel olarak ona çalışmalar yapıp onların ışığa geçmesini engelleyen durum neyse bu konuyu şifalandırıp onun geçiş yapmasına aracılık ediyordum.

Tabi bunların hayal gücümün oyunu olduğunu da zaman zaman düşünüyordum. Ama bunun benim uydurmam olmadığını bir gün çok net deneyimlemiştim. Nişantaşı’nda insanlarla iş bağlantısı kurulduğunu söylenilen bir toplantıya katılmıştım. Tabi bu konu ile ilgili sonrasında başka rivayetlerde duyduğum bir kere katıldığım için sonrasının ne olduğu hakkında herhangi bir yorum yapamadığım garip bir toplantıydı. Toplantı yapılan mekan alkol alınan ve gelen insanlarında alkol aldığı bir yerdi. Tek avantajım tanıdığım birkaç kişi olmasıydı. Tanıdığım insanlarla sohbet edip sonrasında çıktık. Eve gelene kadar üzerimde nedenini anlayamadığım bir öfke ve sinirlilik hali vardı. Odam odam canım odama girince sebebini anladım. Odamda sürekli çalışma yaptığım için enerji alanı çok güçlü olduğu için üzerimdeki yapışmış ruh benden ayrıldı. Ben de öfkenin nedenini anladım. Odanın içinde serseri bir ruh enerjisi ortaya çıktı. Ben küfretmediğim için kesinlikle bu benim hayal gücümün ürünü olamazdı. Ruhun bana anlattığı hikayesi şöyleydi; dünyada yaşarken çok alkol tüketen ve eşine çok öfkeli, eşinden intikam almadan dünyadan gitmeyecek bir ruh. Bu ruhu göndermem kesinlikle sevgi dilinde olmadı restleşerek bu ruhun ışığa geçmesine yardımcı oldum. Söylediğim her öneriye gitmeyeceğine dair bir tepkiler gösterdi. Ben de ışığa geçmeyecekse evimi ve alanımı terk etmesini söylediğimde Nişantaşı’na nasıl döneceğini bilmediğini ilettiğinde sadece ona ışığa geçişinde yardımcı olup başka bir şey yapamayacağımı söyleyince uğraşım sonucunda ışığa geçmeyi kabul etti.

Hayatımda alkolü sadece iş hayatında “aaa sen alkol almıyor musun?” sorusundan yorulduğum için bir ara hayatıma zorunlu zamanlarda dahil etmiştim. Sonrasında toplumsal baskıdan özgürleşip tekrar çıkarmıştım. Bu deneyimimden sonra da alkol tüketilen yerlere gideceksem bulunduğum süre boyunca korumalar ve çalışmalar yaparak enerji alanımı korumaya alıyorum. Alkol bağımlısı ruhu ışığa geçirmek çok zorlayıcı oluyor. Bu yazı alkol içip ruhsal çalışmalar yapabilir miyiz sorusunu soranlara da cevap olsun. Sonuçları bunlar seçim size ait.

Bu ve bunun dışında yaşadığım bir çok deneyim sonrasında ruhların ışığa geçmelerini engelleyen bazı ortak konuları var.

Ruhların Işığa Geçmesini Engelleyen Konular

 1. Yaşamındaki her hangi birinden intikam alma
 2. Yaşamında çok fazla insanlara negatif deneyim yaşattığı için cezalandırılacağı korkusu
 3. Özellikle küçük çocuklar ölümün tanımı yoksa öldüğünün farkında olmuyor ve aileyi üzmemek
 4. Mülkiyete aşırı düşkün insanlar özellikle toprak ve mülkü bırakamamak
 5. Diğer boyuttaki bilinmezlik korkusu
 6. Geride bıraktığı insanların bağımlı sevgisi
 7. Yeniden enkarnasyonunda ışık görevi için çok güçlü olan ışık ruhlar, karanlık boyut ruhları tarafından esir edilmesi

Bu yaşamınızın sonunda huzurla ışığa geçmek için kendi yaşamınızı gözden geçirip bu durumlara sahipseniz yaşamınızı şifalandırın. Eğer vefat etmiş yakınlarınız varsa ve onları, ölümünün üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala yas içinde özlemle düşünüyorsanız sevdiğiniz insanların ışığa geçişini ve onun ruhunun tekamülünü engelliyor olabilirsiniz. Ölüm yaşamın bir gerçekliği. Bu her canlının deneyimleyeceği bir yaşam dersi. Kendiniz ve sevdikleriniz için ölüme dair yüklediğiniz negatif durumların şifalanmasına izin verin.

Başmelek Azrail’le Ruhların Işığa Geçişine Yardımcı Olmak

 1. Yukarıdaki nedenlerden dolayı korkuları olabiliyor. İlk olarak korkularını şifalandırın. Korkularını şifalandırmak için “şimdi gideceğin yerin enerjisini hissetmek ister misin? Eğer oradan gelen his senin için güvenli değilse bir süre daha dünyada kalabilirsin” teklifini yapın.
 2. Teklifi kabul etmezse, sizin alanınızda kalamayacağını onun için de sizin alanınızdan gitmesini talep ettiğinizi iletin. Daha sonra da “Başmelek Mikail lütfen alanıma gel ve bu ruhu alanımdan alıp ilahi olarak olması gereken yere götür” niyetini yapın. Bu niyetle birlikte ruhu Başmelek Mikail alanınızdan alır ve götürür.
 3. Teklifinizi kabul ettiğinde içinizden  “Başmelek Azrail lütfen benim alanımda bu ruhun gideceği yerin enerjisini aktif eder misin?” niyetini yaptığınızda Başmelek Azrail o ruhun gideceği yerin enerjisini sizin aracılığınızla kendi enerjisini ortaya çıkarmadan aktif eder.
 4. Bu enerjiyi hissedince ruha“hala gerçekten gitmek istemiyor musun” sorusunu sorun. Enerjiyi hissedince ruh gitmeyi tercih eder. Bu zamana kadar kalmayı isteyen bir ruhla ben karşılaşmadım. Sizler karşılaşacak olursanız daha önce yazdığım Başmelek Mikail’in alanınızdan götürmesini talep edebilirsiniz.
 5. Ruhun onayını aldıktan sonra “Başmelek Azrail lütfen alanıma gel ve bu ruhun ışığa geçişinde aracılık et lütfen”talebinizle ruhu Başmelek Azrail’e teslim edin.
 6. “Başmelek Azrail, Başmelek Mikail ve Başmelek Metatron bu ruhun alanıma bıraktığı her şeyi lütfen benim alanımdan temizleyin” niyetini yaptıktan sonra birkaç derin nefes alın.

Siz ya da bir başkası sevdiği için bir ruhu alanında tutuyorsa o zaman bu çalışmanın öncesinde Başmelek Mikail’in aranızdaki tüm bağı kesmesini talep edip onunla vedalaşın.

23.09.2018

You may also like