İçeriğe geç

Nasıl Bir İşin Olsun

  • 1 yıl önce
  • 3Dakika
  • 805Kelime
  • 312Görüntülenme

Nasıl Bir İşin Olsun

Geçen hafta iş hayatının stresi üzerine sorular gelmeye başlayınca daha önce Ruhsallık Yoluna Yeni Başlayanlar İçin Çalışma Planı yazısının iş hayatı içinde yapmam gerektiğini düşünen sol beynim bu yazıyı oluşturmaya karar verdi.

Her gün sabah işe giderken gözleriniz açık ya da kapalı olarak Güne Merhaba Çalışmasını yapın. İş yerinde kendinizi sıkıntıda hissettiğiniz zamanlarda da “benim alanımı rahatlatacak şekilde bu çalışmanın enerjisi benim için iş yerimi dengelesin” niyetini yapıp kısık sesle bu çalışmayı dinleyebilirsiniz.

Her akşam yatarken Çakra Dengeleme Çalışmasını yapın. Gün içinde yaşadığınız stresten sizi arındıracaktır.

Para ve iş yaşamına karmik olarak negatif etkilerimiz olabilir, ilk olarak bunun şifalanması için “şu an hak ettiğim maddi ve manevi konfora ulaşamadan çalışmamın dünya ile aramda var olan karmadan kaynaklanıyorsa bu karmanın sağlıklı, kolay ve kendiliğinden dengeli bir şekilde şifalanmasını seçiyorum” niyetini yaparak Dünya ile Karma Temizleme Çalışmasını dinleyin. Bir kere dinlemeniz yeterli olacaktır.

Çoğu insanın çalıştığı yerde mutsuz ancak parasız kalma ve gelecek korkusu yüzünden bulunduğu işten ayrılmaya cesaret edemiyor. İş veren de kişinin bu inancını bildiği için onu istediği gibi kullanmaya başlıyor. Korkularınızın sizi köleleştirmesine izin vermemek için “artık ruhsal planıma hizmet etmeyen parasız kalma korkumdan ve gelecek korkumdan özgürleşmeyi seçiyorum. Dirençlerimden özgürüm. İlahi planıma uygun olan ışık ve sevgi şifasını onaylıyorum” niyetini yaparak Korkudan Özgürleşme Meditasyonunu yapın. Üstte belirttiğim niyeti tekrarladığınızda uyusanız da enerji sizinle çalışmaya devam eder. Bu çalışmayı üç gün ara verip, toplam üç kere tekrarlayın.

İş hayatında astlarla ya da üstlerle büyük küçük genelde sorun yaşanıyor. İlk olarak “çalışma hayatımdaki tüm arkadaşlarımla ilişkimin şifalanmasını seçiyorum” niyetini yaparak ilişkilerden özgürleşme meditasyonunu yapın. Daha sonra sorun yaşadığınız zamanlarda “kişinin adını soyadını söyleyip ile ilişkimin şifalanmasını seçiyorum” niyetini yaparak dinleyebilirsiniz.

Dünyanın frekansı sevgi frekansına geçiyor siz de kendinizi bu frekansla uyumladığınızda hayatınızda çoğu şey daha kolay ve kendiliğinden gerçekleşecektir. “İş hayatımda ve yaşam alanımda sevgi zamanına sağlıklı, kolay ve bolluk içinde uyumlanmayı seçiyorum. İlahi planıma uygun olan ışık ve sevgi şifasını onaylıyorum” niyetini yaparak Sevgi Zamanı Aktivasyonu Çalışmasını yapabilirsiniz.

Sevgi ve ışık olmayan alanlardan özgürleştikten sonra Bolluk ve Bereket Çalışmasını yapabilirsiniz.

Hırs kişiyi pozitif başarıya götürmez. Hırstan Özgürleşme Çalışmasını da pozitif başarıyı hayatına dahil etmek isteyenlere öneririm.

Şans ve fırsatlarla daha kolay yolunuzun kesişmesi için Mucizeleri Yaşamınıza Dahil Etme Çalışmasını da yapabilirsiniz.

Var oluştaki kendi benliğinizin aktif olması için İlahi Ben BEN’im Uyumlanmasını yapabilirsiniz.

Kendi gücünüze inanıp tüm korkularınızdan arındıktan sonra Mutlu İş Meditasyonunu yapabilirsiniz.

İş hayatınızda daha fazla neşeyi deneyimlemek istiyorsanız, Başmeleklerle Neşeli İş Meditasyonunu yapabilirsiniz.

Herkes konforlu ve emeğinin gerçek karşılığını alacağı işte çalışmayı hak ediyor. Lütfen bunu kendinize sık sık hatırlatın. Dünya planında para var ve o paranın artık olması gibi yaşamınızda var olmasını seçin. Yöneticilerin parasızlık oyunlarından özgürleşin!

Tüm bolluk ve bereket çalışmalarına bu listeden ulaşabilirsiniz.

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: