İçeriğe geç

Meleklerden İşaret İstemek

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 627Kelime
  • 539Görüntülenme

Meleklerden İşaret İstemek

Sosyal medya ve telefon aracılığıyla ‘bu melek işareti mi’ sorusu en çok sorulan soru. Ben bu soruya hiç bir zaman ‘evet‘ ya da ‘hayır’ cevabını vermem. Yaptığım her şey de olduğu gibi sizin içsel cevabınızı bulmanız için yönlendirme yaparım.

Meleklerle iletişim için izlediğim videolar, gittiğim seminerler ya da okuduğum kitaplardaki hiç bir bilgiyi kopyalayıp uygulamadım. Bilgiyi aldım kendi zihnimle analiz ettim ve kendi iletişim yöntemimi sentezleyerek ortaya çıkarıp onu uygulamaya başladım. Bunun önceden yaratım olduğunu fark etmediğim için ‘bunu uydurdum’ cümlesini çok kuruyordum. İnsanın bilinçaltı ve rüyalarla ilgili okuduğum kitap sayısı arttıkça yaptığım şeyin benim için doğru iletişim kurma adımı olduğunu anladım.

Melek hikayeleri okuduğumda insanların ilettiği tarzda hiç olmayacak bir yerde tüy bulmadım. Meleklerle iletişim kurmaya başladığımda benimle neden böyle bir şekilde bağlantı kurmadıklarını sorduğumda verilen cevaba şaşırmıştım. ‘Sen bizden kanıt istemiyordun zaten bizim varlığımıza inanıyordun.’ Evet haklılardı ben sadece onları hissetmek istiyordum.

Yazının fotoğrafı olan muhabbet kuşum Fıstık benim melek mucizem. 3 yıl önce Eylül ayında Tom Kenyon dünya çapında katılım olacak bir melek çalışması yapacaktı. Fıstık meditasyondan 2 ya da 3 saat önce bizim balkona geldi ve bir daha gitmedi. Kendi niyetlerim içinde olan melek iletişimi ve evcil hayvan korkumdan özgürleşmeyi ben onun sayesinde başardım.

Melek Doğru İşaret Alabilmek İçin Neler Yapabilirsiniz?

  • Meleklerin sizinle iletişime geçmesi ile ilgili genel niyet yerine “…. konusu için meleklerim lütfen benim anlayacağım şekilde bana cevap verin” niyeti ile sizinle iletişimlerini sizin anlayabileceğiniz bir formata dönüştürmüş olursunuz.
  • Tüy ya da bozuk parayı siz eğer meleklerin sizinle iletişimi diye kendi içinizde içselleştirebildiyseniz, dışarıda ya da kapalı mekanda karşılaşacağınız her tüy ve bozuk parayı melek işareti diye yorumlayabilirsiniz. Ya da “sevgili meleklerim ben bunları kuşların tüyü ve insanların düşürdüğü bozuk para olduğuna inandığım için sizin benimle iletişim yönteminizi daha mistik gerçekleştirir misiniz” niyeti ile kendinize yeni bir iletişim kanalı oluşturabilirsiniz.
  • Gökyüzünde gördüğünüz bulutlar evet bunlar bana meleklerin varlığını hissettiriyor diyorsanız sizin için melek işaretidir.
  • Sabun köpüğü, saç teli, kahve köpüğü üzerindeki içsel olarak size melekler burada hissini veren her şekil sizin için melek işaretidir.
  • Çok daha netleşmek için etrafta çok göremeyeceğiniz bir kelimeyi duyduğunuzda ve gördüğünüzde sizinle meleklerin bağlantıda olduğu şeklinde programladığınızda ve onunla karşılaştığınızda bu sizinle iletişime geçme şekilleridir.

Bir başkası sizin baktığınız şeyde siz hissettiğiniz hisleri hissetmez onun için karşı tarafa sorduğunuz onaylanma ihtiyacı yerine kalbinize yaşadığınızın ne hissettirdiğini sorun.

Melekler her birimizle artık onların varlığını kendimize kanıtlama ihtiyacından özgürleşsek mi?

02.10.2018