İçeriğe geç

3 3 Enerji Kapısı

  • 4 yıl önce
  • 4Dakika
  • 960Kelime
  • 124Görüntülenme

3 3 Enerji Kapısı

3 3 Enerji Kapısı

Sevgili Dostlar Merhaba,

Sizlere çok hizmet eden bir enerji alanı ile birlikteliğiniz başladı. Bu 3 3 döngüsü size kendinizi gösteren alanı aktif eder. Bu alanı algılamanız için cesaret sınavını evrene vermiş olmanız gerekir. En çok kaçındığınız kendi kişiliğiniz olduğu için kendi ile yüzleşip kendi aydınlığı ve karanlığı ile kendi ters yansıması ile her şeyi ile kabul edenler bu enerji alanında çok daha rahat ederler. Kendinden kaçanlar bu zaman diliminde çok daha sıkışmış hissederler.

Tüm boyutsal varlıkların amacı kendinizi kendiniz için sevmenizdir. Kendinizi sahip olduğunuz her şeyle sevebilirseniz o zaman ancak dönüşümü hızlandırabilirsiniz. Her boyut size hizmet etmek için bekler. Pozitif ve aydınlık var oluş boyutu ile daha fazla çalışmanızın başlayabilmesi için kendinizi bir insan odağı olarak sevmenizdir. Kendinizi sevmedikçe diğer enerji alanlarını özgür seçiminizle var oluş alanınıza davet edersiniz. Bizlerde seçiminize saygı duyar ve bizim için çizdiğiniz sınırda sizin bize izin vermenizi bekleriz.

Bizler için her biriniz mükemmelsiniz. Kendinizi zihin senaryonuzdaki mükemmelliğe ulaştırmanın en hızlı dönüştürücüsü insan sizi sevmenizdir. İnsan sizi sevdikçe insanlığı da sevmeye başlarsınız. Bu da var oluşu sevmeye taşır sizi.

Sevgi sizin bulunduğunuz boyut için gerekli katalizörlerden biridir. İnsan planında herkes bu döngüden çıkabilmek için sevgi döngüsünü tamamlamalıdır. Bu döngüyü tamamladığınızda ancak farklı tekamül alanlarına geçebilirsiniz.

Üç enerjisi dünya gezegeni için sizi sonsuzluğun frekansına taşıyacak bir alandır. Üç enerjisinin ilk alanı yansıma alanı, ikinci alanı ters yansıma alanı ve üçüncü alan çember alanıdır. Bu döngüyü tamamladığınızda sonsuzluğun biliş frekansına geçersiniz.

Yansıma Alanı: Farkındalığı ya da bilinci hangi seviyede olursa olsun her insan yansıma alanını deneyimler. Kendi içinizde olanların benzer şeklini dış dünyada görürsünüz. Ancak kesinlikle aynısını görmezsiniz, göremezsiniz. Aynısını görebilmenizin tek yolu kendi gerçekliğinizi üçüncü gözünüze projekte etmenizdir. Burada şunu demek istiyoruz. Yaşamınızla ilgili ya da kendinizle ilgili beğenmediğiniz alanı gözünüz kapalı üçüncü göz alanınıza getirin ve orada sizin içsel gerçekliğinize dönmesine izin verin bekleyin. Bunu yapabilmek için zihin kontrolünde usta olmalısınız. Zihninizin sizi odaktan dağıtmasına izin vermemelisiniz. Bu içsel alanınızı görmeniz ruhsal boyut için önem arz etmez ancak bu yazıyı okuyacakların aynı alanı bilme arzusunu bildiğimiz için bu açıklamayı yaptık.

Ters Yansıma Alanı: Bu alan sizin rüya boyutunuzdur. Rüya boyutunuzda hepiniz hem günlük yaşantınızı sizin için daha az acılı hale dönüştürürsünüz hem de ruhsal görevlerinizi gerçekleştirir, ruhsal öğretilerinizi alırsınız. Yansıma alanında nasıl yaşayacağınızı nasıl doğru eylem yapacağınızı ters yansıma alanında öğrenirsiniz. Bu öğrenme esnasında sizin rehber rüya diye tanımladığınız rüyaları görürsünüz. Bu alanı şöyle tanımlayabiliriz, kendinizi bir ressam olarak düşünün önce resminizin eskizini yaparsınız. Sadece bir tane eskisiniz yoktur çok fazla eskize sahipsiniz. Daha sonra uyanıp yansıma alanında bu resmi hareketli hale dönüştürürsünüz bazı alanları beğenir bazılarını beğenmezsiniz. Uykuya daldığınızda tekrar eskize yaşadıklarınızı resmedersiniz. Yaşadıklarınız bittikten sonra resme düzeltme yapmak isterseniz düzeltme yaparsınız ya da bir sonraki adımın yapılması gerekenlerini çizersiniz. Ertesi gün yeniden çizdiklerinizi hareketlendirisiniz. Bu resim ruh tarafından evet bitti onayı verilene kadar aynı resmi yaparsınız. Ruh bitti onayını verdiğinde bu tablo sizin akaşik kaydınıza taşınır ve zihin alanınız sakinleşir. Ne kadar çok resim tamamlarsanız işte o zaman ters yansıma alanını da tamamlamış olursunuz.

Çember Alanı: Bu alan sizlerin artık ruhsal olgunluğa erdiğinde ulaşabildiği alandır. Orada iyi kötü gibi birbirinin zıddı tanımlar bulunmaz. Her şey tam olması gerektiği haliyle kabul görür. Kabul gördüğü için de ruhsal planınızda dönüştürmeniz gereken her şey kendiliğinden gerçekleşir. Dünya planetinde bu alana şu anki bulunduğunuz zaman siklüsünda geçiş yapmanız çok daha kolaydır. (siklüs tanımı üzerine meditasyon yapmanızı öneririz. Ancak o zaman diliminde söylemek istediğimiz gerçekliği algılayabilirsiniz.)

Her zaman her koşulda destekleniyorsunuz, ruhunuzun size sunduğu açtığı kapılardan geçtiğinizde sizler mucize alanına geçiş yaparsınız. Üç dünya planında bir çok öğretide yer etmiş bir alandır. Sizlerin yarı şaka yarı ciddi kullandığı “Allah’ın hakkı üçtür” söyleminizde de sır vardır.

Mesajın Sizlere zihinsel düzeyde aktarımı Tanrı Zeus tarafından yapılmıştır.

İnsan boyutunda aktarımına da Yasemin Derya Metin aracılık etmiştir.

Bu mesaj size üç kademeden aktarılmıştır.

Sevgi, Işık, Aşk

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin