İçeriğe geç

Dönüştürme ve Kabullenme

Spread the love
  • 5 sene önce
  • 2Dakika
  • 556Kelime
  • 124Görüntülenme

Dönüştürme ve Kabullenme

Aklımı sorgulayıp bana yeni bilgi kapıları açtığı için seviyorum.

Yaptığım çalışmaları herhangi bir öğreti içinde olduğu için değil, ruhsal olarak onay alınca yapıyorum.

Kendi yolculuğumda hep dönüşüm üzerine oldu; çalışma yaptığım insanlarında dönüşümü için çalışmalar yapıyorum. Burada güzel aklım şöyle bir soru sordu “Yasemin madem insanları seviyorsun neden onları değiştirmek için çalışmalar yapıyorsun? Kendine dürüst müsün? Onları gerçekten olduğu haliyle kabul ediyor musun?” Bu soruyu çok beğendim ve içsel cevabını almak için, bu soruyu ben de ruhuma sordum. Ruh ya da ruhsal rehberlerin cevaplama şekli sen istediğin zamanda olmuyor. Onun yerine tam idrak zamanı geldiğinde cevap ortaya çıkıyor.

20 Mart’ta yaptığım frekans yükseltme ve dengeleme çalışmasının son günü verilen mesajın son cümlesi benim sorumun cevabı olmuştu. Bu cevap beni çok mutlu etmişti. Ben kusur gördüğüm için değil; onların ruhları bu dönüşümü programladıkları için ben sadece onlara destek oluyordum. Çok büyük bir hafifleme olmuştu bende. İki cümle ile omuzlarımdaki tüm yük ortadan kalkmıştı.

Çalışmamızın bana armağan olarak gelen mesajının bölümü “Bu arınmanız gerekenleri siz ruhsal olarak programladığınız için bizler size bunu hatırlatıyoruz. Bizler sizi her zaman her halinizle sevdik ve sevmeye devam edeceğiz.”

İçimdeki sevginin gerçekliği ve nedenini bilmek beni çok rahatlattı. Bu cevap hem benim soruma hem de insanların bana yönlendirdiklerine cevap olmuştu.

Daha önce çalışmadığım kişilerden çalışma talebi geldiğinde ben de çalışma yapabilir miyim diye içsel olarak kendime soruyorum. Açıklama olmadan sadece evet ya da hayır cevabını alıyordum. İnsanlara “ben sizinle çalışma yapmaya uygun değilim” dediğimde onların gerçekleştirdiği dönüşler sitem ya da suçlama enerjisi ile oluyordu. Onları da anlıyordum nedenini bilmek istiyorlardı. Ama ruhsal sistem az önce de söylediğim gibi biz cevap istediğimizde bize cevabı vermiyor. Ben de bu mesajları yanıtsız bırakıyordum. Kendi sorumluluğumda yapmam gerekeni yaptıktan sonra karşı taraf için yapabileceğim herhangi bir şey olmuyordu. Enerji ve düşünce düzeyindeki ortaya çıkan her şeye sadece eyvallah diyebiliyordum.

Bu mesajla hayır dediğim insanlarla neden uyumsuz olabileceğimi anlamam gerektiği kadar idrak ettim. Ya ben onların gündemlerindeki  programda ruhsal olarak yer almıyordum ya da daha o programı devreye alma zamanımız gelmediği için ben hayır diyordum.

Bu zamana kadar bu iletişimde olduğum ya da bundan sonra da bu iletişim alanında olacağım herkese koşulsuz sevgi gönderiyorum. 

Tüm herkese şifa ve çözüm tek noktadan ortaya çıkıyor. Önemli olan şifalanma ve özgürleşme. Benim gibi aracılar çok da önemli değil. Tek önemli olan şey kişinin Yaratıcı ile ilişkisi.

Hepimize mucize şifalar ve aydınlanmalar aksın…

23.03.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin 

Etiketler: