İçeriğe geç

Yeryüzü Şifacıları İçin Mekan Temizliği Çalışmaları

  • 5 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1283Kelime
  • 541Görüntülenme

Yeryüzü Şifacıları İçin Mekan Temizliği Çalışmaları

Bu çalışmaları eğer sizlerinde ruhsal görevinizde enerji temizliği yapmak varsa ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buradaki ilk örnekler size yol göstersin.

Her mekanın kendine özgü enerjisi ve her birinde yapmanız gereken farklı enerji çalışmaları oluyor. Ben çalışmaların hepsini içsel olarak yapmam gereken neyse onu yaparak gerçekleştiriyorum.

Kendimden örnekler verdiğimde bu yazı kitaba dönüşür İstanbul’da en çok çalışma yaptığım yerler Sultanahmet ve Beylikdüzü – Zincirlikuyu metrobüs hattı. Bazen ben enerji çalıştırmasam bile o alanda bir temizlik olacaksa Kundalini Reiki enerjisi açılıp ellerimden başlayarak tüm bedenimde sıcaklık artışı oluyor. O zaman “ilahi olarak olması gereken neyse o şifaya kanal olmaya niyet ediyorum” niyetini yapıp enerjinin akmasını bekliyorum.

Spesifik alanlar için neler yapabilirsiniz? 

Tarihi Mekanlar İçin Enerji Çalışması

“Şu an burada sadece ilahi izinli olduğum çalışmayı gerçekleştirmeye niyet ediyorum” bu niyeti ilahi yasalara uymak için mutlaka her çalışma öncesi yapın.

“Başmelek Mikail lütfen şimdi beni çok boyutlu olarak korumaya al” niyeti ile enerji alanınızı korumaya almasını talep edin.

Kundalini Reiki ile, konum reikisi.

Kundalini Reiki: “Bu zamana kadar burada yaşamış ya da burayı ziyarete gelmiş her canlı ile ilişkim”  Kundalini Reiki 1: Reiki / Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3: Pırlanta Reiki

“Başmelek Azrail şu an burada hala ışığa geçmemiş arada kalmış ruh varsa lütfen onları buradan alıp ışığa götür” niyetini yapabilirsiniz.

Kundalini Reiki: “Şu an burada ilahi olarak yapmam gereken ışık şifasının akmasına niyet ediyorum” Kundalini Reiki 1: Reiki / Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3: Pırlanta Reiki

Dini Mekanlar İçin Enerji Çalışması

Vahiy dinleri yani kitap inmiş tek Tanrılı dinler için o dinin peygamberinden rehberiniz olmasını talep edin.

Yahudilik için; Hazreti Musa,

Hristiyanlık için; Hazreti İsa (Meryem Ana için yapılmış kiliselerde hem Hazreti İsa hem de Meryem Ana’dan birlikte rehberlik talep edin.)

Müslümanlık için; Hazreti Muhammed.

Tek Tanrılı dinin temeli Hazreti İbrahim tarafından ortaya çıkarıldığı için tüm vahyedilmiş dinlerin ibadethanelerinde ya da bağlantılı m mekanlarda da Hazreti İbrahim’den de rehberlik talep edebilirsiniz.

Dini öğreti ya da felsefelerinde kurucusunun rehberiniz olmasını talep edin.

Hindistan Dinleri

Budizm için Buddha (Siddharta)

Jainizm için Mahavir (Nataputta Vardamana)

Sihizm için Guru Nanak Dev

Çin Dinleri

Taoizm için Laozi

Konfüçyanizm/Konfüçyüsçülük için Konfüçyüs

Japon Dini

Şintoizm için o tapınakla ilişkili Kami

Çok tanrılı dönemde tapınak hangi tanrı ya da tanrıça için yapılmışsa o tanrı ya da tanrıçanın aydınlık formundan rehberlik talep edilebilir.

Mezheplerde de o mezhebin kurucusu kimse o kişiden rehberlik talep edilebilir.

Çalışmaya başlamadan bulunduğunuz mekana göre yukarıdaki tanımlara uygun ismi söyleyerek “… ‘nin rehberliğinde şu an burada sadece ilahi izinli olduğum şifaya … desteği ile kanal olmaya niyet ediyorum” niyetini yapın. Bu niyetle ilahi olmayan ya da o dine saygısızlık yapmadan şifa yapmış olursunuz.

Bu niyet sonrası yukarıdaki çalışmalardan içinizin evet dediğini yapabilirsiniz.

Doğa ya da Doğal Tabiat Parkları İçin Enerji Çalışması

“Başmelek Ariel ve Işık Perileri, Gaia ve Dünyanın Koruyucuları şu an benimle olun benim sorumluluğumda olan enerji temizliği için bana destek olun”

Tarihi mekan çalışmasını buraya da uyarlayabilirsiniz diğerleri de aşağıdakiler.

Akarsu, göl, gölet, deniz ve okyanusa Sevgi ve Şükran kelimelerini suya dokunacaksanız avuç içinize yazıp gözlerinizle ya da diğer elinizin parmağı ile yazıp avuçlarınızla suya dokunabilirsiniz. Suya dokunamayacaksanız da gözlerinizle suya bu iki kelimeyi yazabilirsiniz. Masoru Emoto’nun yaptığı araştırmalarda sevgi ve şükran kelimelerinin enerjisi en güzel kristalize formu oluşturmuş. Bu işlem o suyun içinde var olan suyun kalitesini bozan kirliliği zamanla arındıracaktır.

Su, hava, toprak her ne için çalışma yapacaksanız her birine tek tek çalışma yapılması daha uygun.

Kundalini Reiki: “Hava/Su/Toprak ile ilgili buradan arındırmam gereken her neyse dünyanın ve bu mekandaki canlıların frekansına uygun olarak kolayca arınması”  Kundalini Reiki 1: Reiki / Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3: Pırlanta Reiki

Ho’oponopono ile: Gitmiş olduğunuz alandaki tüm canlılara seslenerek kalben sesizce bu seslenmeyi iletebilirsiniz “Bu ekosistemde şu an yaşayan, geçmişte yaşamış ve gelecekte yaşayacak sevgili bitkiler, hayvanlar ve mikroorganizmalar sizinle ilgili tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Bilerek ya da bilmeyerek size yaptığım her şey için sizden özür diliyorum. Bendeki hatalı anılar ve düşüncelerden dolayı başka insanların size zarar vermesine neden olan her şey için lütfen beni affedin. Benim ve tüm insanlığın yaşamına katkılarınız için teşekkür ediyorum. Şu andan itibaren yaşamımın sonuna kadar size daha çok saygı duymayı ve sevmeyi seçiyorum.” O alanda bulunduğunuz sürece de her hangi bir niyette bulunmadan “özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum, aloha, indigo” kelimelerini tekrarlayabilirsiniz.

insanların çok fazla bulduğu yerlerde ağaçlara yapılabilecek yüklemeler;

Ellerinizle ağaca dokunarak

“Acıyı ızdırabı yok et çalış. Buz mavisi, buz mavisi, buz mavisi” niyetini yaptığınızda insanların yönlendirdiği negatif duygu ve hislerin enerjisi ağaçtan temizlenmeye başlayıp daha sonra ağacın bulunduğu yerden geçen insanlardaki acı ve ızdırap enerjileri temizlenecektir.

“Şu an ilahi izinli olduğum ağacın frekansına en uygun AŞK enerjisini bu ağaca yüklüyorum” niyetini yaptığınızda ağaç bulunduğu alana aşk enerjisinin aktarımını yapacaktır. Ürettiği oksijen aşk enerjisi ile yüklü olacaktır.

Çok Kaotik Mekanlar İçin Ekstra Enerji Çalışması

Orada sabit duran herhangi bir nesneye ya da bulunduğunuz alana “Şu an buraya karanlıktan ışığa kuantum sıçrama yapacak enerjiler ve insanlar için ışık sütununu demirliyorum. Bu ışık sütunu ile görevli olan ışık varlıklarının da gelmesini talep ediyorum” niyetini yaparak ışık sütunu demirleyebilirsiniz.

Orada sabit duran herhangi bir nesneye ya da bulunduğunuz alana “Şu an buraya insanların sevgisizliğini dengelemesi için buranın frekansına uygun koşulsuz sevgi enerjisini ilahi izinle demirliyorum. Görevli olan koşulsuz sevgi varlıklarının da gelmesini talep ediyorum” niyetini yaparak koşulsuz sevgi enerjisini demirleyebilirsiniz.

Orada sabit duran herhangi bir nesneye ya da bulunduğunuz alana “Şu an buraya kaosu dengelemesi için ilahi izinli olduğum kadarıyla Başmelek Sonya’nın enerjisini yüklüyorum” niyetini yaparak kaosun dengelenmesine aracılık edebilirsiniz.

Orada sabit duran herhangi bir nesneye “Burada ilahi olarak arınması gereken her şey sıfır noktasına erişinceye kadar an be an arındır lütfen. Özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum. Şu andan itibaren benim herhangi bir konu ile ilgili kullandığım ho’oponopono arınma cümlelerinin hepsi de senin arınmana destek olsun. Aloha, indigo” niyetini yaparak o nesneye ho’oponopono bilişi yükleyebilirsiniz.

06.06.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin