İçeriğe geç

Sevgi Yok Edici Görevlileri ile Etkileşime Koşulsuz Sevgi Şifası

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 789Kelime
  • 217Görüntülenme

Sevgi Yok Edici Görevlileri ile Etkileşime Koşulsuz Sevgi Şifası

Ruhsal görevli tanımı koşulsuz sevgiyi, ışığı, sevgiyi ve AŞKı büyütenlerle sınırlamayın lütfen. Ruhsal görevli kavramı çok geniş ve çok çeşitli. Tekamülsüz, karanlık tekamül yolunda, absolute tekamül yolunda, negatif tekamül yolunda, nötr tekamül yolunda, pozitif tekamül yolunda ve aydınlık tekamül yolunda olan ruhsal görevliler var. Bu görevlilerinin her birin altında başka başka çeşitli görevler de var.

Ben bu yolculuğa çıktığımda spiritüellikle ilgilenen herkesin sevgiye hizmet ettiği yanılsaması içinde olup; çok canımı yaktım. Güzel olan tarafı şuydu kalbimdeki ilahi sevgi beni korudu. Benim gerçeğe gözlerimi açtı. Artık sevgi diye sunulanın gerçekten sevgi olup olmadığını idrak edecek bilgeliğin de kapısını açtı. Şimdi yazılan ya da söylenilen sevginin gerçek mi yoksa kendi çıkarına kullanılan çarpıtılmış sevgi mi olduğunu idrak ediyorum.

Sevgiyi yok edenlerin yanında çarpıtılmış sevgiyi kullanılanlar aslında oldukça masum kalıyorlar. Sevgiyi yok etme görevlilerini dünyasal olarak tanımlayacak olursam sevginin her şeyini bilen işlerinde çok iyi casuslar. İyi bir casus karşı tarafa kendini nasıl sunuyor ve tanıtıyorsa karşı tarafta onu öyle tanır. Enerjisel boyutun dünyasal gerçeklikten daha güzel olan bir tarafı var; o insanda gerçekten saf sevgi varsa o kişinin sevgiyi büyütmek değil sevgiyi yok etmek için sevgiyi sunduğunu fark edebilir. Bu insanlar büyük bir sevgi güneşi gibi görünürler. Çünkü kendi enerji alanına o kadar çok insandaki sevgiyi almışlardır ki çoklu sevgiyi alanında tutarak yeni sevgileri çekmek için kullanırlar. Kalben bu insana bakılmadığında büyük bir sevgi jeneratörü olduğu sanılır. Kalbine baktığınızda ise sevginin zerresini bile göremezsiniz.

Kısaca böyle ifade edebilirim. Düalite evreninde olmanın güzel tarafı her şey çift kutuplu olduğu için bu alanın ilahi gerçek sevgiye hizmet eden bir şifa alanı da bulunuyor.

Koşulsuz Sevgi Şifası

Sevgi yok edici görevlilerinin varlığının ilahi boyuttaki sebebini anlamasam da onların varlığını kabul ediyorum. Bu zamana kadar bana oynadıkları sevgi oyununu görüyor ve bozuyorum.

Yaşam yolculuğumda sevgi yok edici görevlileri ile karşılaşma sebebim neyse varoluşumdaki ilahi olarak arınma zamanı gelmiş her şeyi arındırması için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Bu zamana kadar sevgi yok edici görevlilerinin benden aldığı ya da çaldığı tüm sevginin ilahi gerçek sevgiye hizmet etmesini seçiyorum. Bu seçimimle uyumsuz her şeyi arındırması için varoluşa ilahi yasalara göre koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Hala sevgi yok edici görevlileri ile karşılaşma potansiyelim varsa, bu potansiyellerimin sıfırlanması için alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Sevgi yok edicilerinin bu zamana kadar bana yarattığı illüzyonların hücresel hafızamdan, bilincimden ve bilinçaltımdan arınması için bedenime koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Bende olan sevginin ilahi saflığa erişmesi için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

İlahi olarak herhangi bir şekilde sevgi yok edicisi görevlileri ile bir araya gelirsem koşulsuz sevgi enerjisinin bana kalkan olmasını seçiyorum.

Sevgi yok edicisi görevlilerinin beni sevgisizleştirmek için yapacağı her eylemi anda fark edebilmem için bilinç alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Sebebi ne olursa olsun sevgi yok edicisi görevlilerine karşı yargı ya da önyargı oluşturmama neden olabilecek her şeyin arınması için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Beni sevgisiz kılmak için benim alanımda var ettikleri ilahi gerçeğim olmayan “kötü insanım” inancımın arınması için zihin alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Her birimizin yaşamına sevgi yok edicisi görevlileri her ne nedenle girmiş olursa olsun, dilerim her şey ilahi gerçek saf sevgiye dönüşür.

06.08.2021

Etiketler: