İçeriğe geç

Bozuk Paralardaki Enerjinin Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Arındırılması

bozuk paralar
  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1095Kelime
  • 322Görüntülenme

Bozuk Paralardaki Enerjinin Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Arındırılması

Hangi para birimi ile kazanç sağlıyorsanız ya da yaşamınızı sürdürüyorsanız o para biriminin en küçük metal parası o paraya ait öz programı üzerinde taşıyor. Biz o para birimini değersiz gördüğümüzde banknotların enerjisini ne kadar istersek isteyelim o paranın özüne değer vermediğimiz için hayatımıza dahil edemeyebiliyoruz ya da o para bizde kalamayabiliyor.

Ben çocukken evimizde çeşitli bankaların kumbaraları vardı. Çocukluktan itibaren bozuk para diye tabir ettiğimiz metal paraya bu programı bilmesem de değer vermeyi öğrenmiştim.

Öğrenmiş olsam da zaman zaman zihinsel olarak bu bilgiyi unuttuğum zamanlar oldu. Birinde 5 kuruşu önemsemedim, bir kaç gün sonra İstanbul kartımla metrobüse binecekken bakiyem yetersiz geldiği için zamanında binememiştim. Tahmin edin bakalım ne kadar eksikti. Tabii ki 5 kuruş eksik olduğu için zamanında binememiştim. Sistem ne güzel çok yakın bir zamanda bana bu değeri hemen hatırlatmıştı.

Bu yazıda ben arınma cümlelerinde kuruşu kullanacağım. Eğer siz başka ülkede yaşıyorsanız ya da Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşıyor olsanız da kazancınız Türk Lirası değilse o zaman o para biriminin en küçük para birimi için arınmanızı yapın.

Arınma

Doğduğum günden bugüne kadar temas ettiğim tüm metal paralara bilinçli ya da bilinçsiz yüklediğim değersizlik programlarının tedavülde olan ya da olmayan tüm metal paraların atomlarından arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Şu an Türk Lirası para biriminin öz programını algılamamı engelleyen 1 kuruş alanına ilahi arınma için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

1 kuruşa bu zamana kadar bilinçli ya da bilinçsiz yönlendirdiğim küçümseme enerjisinin 1 kuruş alanından arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Şu andan itibaren sahip olduğum her kuruşa vermem gereken değeri vermemi engelleyen inançlarımın alanına koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

1 kuruşuna öz değerini veren ve kuruşlarına sahip çıkan insanları cimrilik ya da pintilikle etiketlediysem; ilahi hak edişleri doğrultusunda bu etiketlerin alanlarından arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Parasal zenginliği kendi içimde tanımlarken kuruşları yok sayarak yaptıysam; bendeki zenginlik kavramındaki yok sayma programlarını arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

1 kuruşa kibirle yaklaştıysam; kuruşların alanına yönlendirdiğim kibir enerjisinin arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Kuruş milyoneri, milyarderi ya da trilyoneri olmayı önemsememi ve değer vermemi engelleyen alanımdaki enerji, program ve bilinçlerin arınması için alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

İnsanların zenginlik programını gerçek zenginlik sanarak; onlardan aldığım 1 kuruşu değersizleştiren her şeyin alanımdan arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Şu an sahip olduğum kuruş ve liralarıma paranın kaynak enerjisini aktarmamı engelleyen her şeyin sahip olduğum kuruşların ve liraların alanından bolluk ve bereketle arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

İnsanların beni küçümseyeceğini düşündüğüm için kuruşlarıma sahip çıkmadığım anlardaki enerjinin benden giden kuruşlarımdan arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

1 kuruşun gerçeğini görmemi engelleyen alanımda bulunan aktif ya da pasif korku enerjisinin arınması için koşulsuz sevgi enerjisini alanıma yönlendiriyorum.

Kapitalizmin güncel programlarının her birinin içinde bulunan kendi sahip olduğum kuruşları değerlendirmemi engelleyen enerjilerin para bilincimden arınması için koşulsuz sevgi enerjisini alanıma yönlendiriyorum.

Benden maddi olarak daha zenginleri bir an dahi olsa kıskandıysam; onların parasında gözüm kaldıysa benden ortaya çıkmış bu enerjileri onların sahip olduğu tüm banknotların ve metal paraların üzerinden ilahi olarak arınması gerekenlerden arınması için koşulsuz sevgi enerjisini ilahi olarak yönlendirmem gereken alanlara yönlendiriyorum.

Maddi olarak gelir seviyesi benden daha düşük olan insanların bir an dahi olsa beni kıskandılarsa; paramda gözleri kaldıysa sahip olduğum tüm banknotlarımdan ya da metal paralarımdan o enerjileri tamamen arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini bu zamana kadar sahip olduğum banknotlarıma ve bozuk paralarıma yönlendiriyorum.

Evrensel bolluk bilincini idrak edip; yaşamıma daimi olarak uyarlamamı engelleyen alanımdan temizlenmesi gereken her türlü çeldiricinin, bilincin, enerjinin, programın, lanetin, belanın, bedduanın, antın, yeminin, ahın, büyünün alanımda yenilenmemek üzere arınması için varoluşuma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Bilinçli ya da bilinçsiz herhangi bir yaratılmışın ilahi olarak hak ettiği bolluğu ve bereketi hak ettiği şekilde varoluşuna dahil etmesini engelleyen benden yönelmiş her türlü çeldiricinin, bilincin, enerjinin, programın, lanetin, bedduanın, antın, yeminin, ahın, büyünün varoluşta yenilenmemek üzere arınması için ilahi olarak yönlendirmem gereken her yaratılmışın alanına ilahi yasalara ve onun varoluş frekansına uygun olarak arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Bu arınma sonrası Türkçe’de günlük dilde bozuk para dediğimiz metal paralarınız varsa, onları avuçlarınızın içine alıp kalp hizanıza götürüp, bakışlarınızı metal paralarınıza yöneltip “seni seviyorum” diyerek bir süre bakışın. Daha sonra aynı işlemi kağıt paralarınıza da yapın. Şu an metal paranız cüzdanınızda yoksa; ilk elinize geçtiğinde bu işlemi yapabilirsiniz.

14.10.2021