İçeriğe geç

Şubat 2020’nın Getirecekleri

  • 1 yıl önce
  • 2Dakika
  • 556Kelime
  • 70Görüntülenme
Şubat 2020’nın Getirecekleriİnsan olarak evrensel gerçekleri zaman zaman gerçekten aklımız yetmediği için zaman zaman da işimize gelmediği için değiştirdik. Bu değişim insan olma deneyiminde bir yere kadar izin verilen bir ilerleme yoluydu. Artık bu program insanlığın kullanımına uygun değil.

Dünyasal lineer zaman çizgisi içinde olan 2020 insanlığın eski programlarının bitirildiği ve evrensel gerçekleri öğreneceği yılların başlangıcı olacak. Artık eski bildiklerinizi kesin doğru diye tanımlamayı bırakmak sizin için daha kolaylaştırıcı bir ilerleme olacaktır.

Yeni gelen ay Şubat bize düalitede yeni dengede olmayı öğretecek. Bu da şu anlama geliyor, eski inançlarımızı sarsacak deneyimleri beraberinde getirme potansiyeli yüksek.

İnatçıysanız, o inatçılık gidene kadar onunla sınanacaksınız.
Egoist/narsistseniz, egonuz uyumlu ve eşit hale gelene kadar sınanacaksınız.
Kıskançsanız, kıskançlığınız arınana kadar sınanacaksınız.
Negatif olan en yüksek özellikleriniz nelerse bunlar hayatınızdan gidene kadar sürekli birileri ya da bir kişi size bunu deneyimletmek için yanı başınızda olacak. Sizi zorlayan insanlarla yolunuzu ayırmak çözüm değil. Zorluk konusuna odaklanıp, onu çözümlemediğiniz sürece ismi değişse de diğer kişinin size yaptıklarını yapacak insan yaşamınızda var olmaya devam edecek.

Bu süreci kolaylaştırmak için;

💚 Yaşam tarzınızı gözden geçirip, alışkanlıklarınızdan pozitif olmayanları bırakabilirsiniz…
💚 Kendinize, diğer insanlara canlılara ve dünyaya daha saygılı olabilirsiniz…
💚 Sorumluluk alanınız dengede mi bunu kontrol edip, sorumluluk alanınızı dengeleyebilirsiniz…
💚 İsyan ve şikayetiniz varsa bu alanları arındırabilirsiniz…
💚 Saf neşeyi yaşamınıza uyarlayabilirsiniz…
💚Doğada daha fazla zaman geçirebilirsiniz…

Şubat ayı hepimize harikalar dünyasının kapısını açsın…

Bunları nasıl yapacağım diye soracaklara peşinen cevabımı vereyim, Yasemin Derya Metin İnternet sitemdeki yazıların hepsinde ve YouTube Yasemin Derya Metin kanalımda bunlarla ilgili birçok paylaşımım oldu. Kendinizi gerçekten değiştirmek istiyorsanız, sorumluluğunuzu alıp, sizin için uygun kaynakları inceleyin aklınızın ya da kalbinizin evet dediği çalışmaları yapın 🎉🎊 o zaman lunapark size kapılarını açmış olur 💕

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_