İçeriğe geç

Sistem Nasıl İşler

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 484Kelime
  • 96Görüntülenme

Sistem Nasıl İşler

Sistem Nasıl İşler

Kişisel ve ruhsal gelişim artık benim hayatımı idame etmek için çalıştığım iş kolu olduktan sonra ücretlendirme konusunda oldukça zorlandım.

Dün geceye kadar sürekli olarak çeşitli konuları sorguluyordum. Bu konuda daha önce meleklerden rehberlik almama ve o rehberliği uygulamadığımda hem insanlara paylaşım için ulaşamıyordum hem de para kaynağı kapanıyordu. Ben tüm bunlara rağmen hala sorguluyordum. Seans ya da eğitim için talep ettiğim ücret çok mu? Bu sektör bir iş kolu olmalı mı yoksa herkes gönüllü olarak bilgisini ve enerjisini paylaşmalı mı? İnsanları istismar mı ediyorum? Dolandırıcılık mı yapıyorum? İnsanların genelinin bu işle ilgili olarak söylediği her şeyi sorguladım.

Benimle iletişime geçenle ilk anda çalışma yapma niyetinde pek olmam. Kişinin kendi kendine uygulayacağı yöntemleri ona gönderirim. Çalışmaları yaptıktan sonra eğer hala ihtiyacı varsa o zaman bireysel seans yaparım. Ancak çalışma gönderdiğim çoğu insan kendileri için günde 15 dakikayı ayırıp o çalışmaları yapmıyorlar. Enerji uyumlanma eğitimlerinde söylenilen çalışma için bedel alın denildiğinde ilk başlarda tepki gösteriyordum. Para, değer sistemi ve bilinçaltı inançlarını anladığımda bu sözün ne ifade ettiğini bilmeye başlamıştım, ancak içselleştirmem ancak dün gece oldu. Para ve emek sarf edilmeden elde edileni çoğumuzun bilinçaltı bu bir işe yaramaz diye algılıyor ve ondan faydalanamıyor. İkinci bir durum da çoğu insanda değersizlik yoğun olduğu için kendine zaman ayırıp kendisi için çalışmayı kabul edemiyor. Kabul edemediği için de zamansızlık bahanesinin arkasına sığınıyor.

Kişisel ve ruhsal gelişimin bir iş kolu olmaması gerektiğini düşünüyorsanız, bu işleri yapanları suçlamak ya da yargılamak yerine kendiniz için zaman yaratın ve dönüşüm için çalışmaya başlayın. Dünyadaki para sisteminin sizi değersizleştirdiğini fark edin ve bu sistemden özgürleşin.

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de insanları bankamatik olarak gören insanlar var. Sizler eğer bu konuda eğitim ya da seans alacaksanız kalbinizin sesini dinleyin. O en doğru kişiye sizi yönlendirecektir.

Sevgiler 

03.09.2016

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰