İçeriğe geç

Torus Mate Gökadası Varlıkları ile Dolunay Çalışması

Spread the love
  • 6 yıl önce
  • 2Dakika
  • 377Kelime
  • 228Görüntülenme

Torus Mate Gökadası Varlıkları ile Dolunay Çalışması

Siz insan kardeşlerimizi ve güneş sisteminizi yaklaşık 9 aydan beri inceliyoruz. Sizlerle en uyumlu frekans aralığını belirlemek amacıyla çalışmalarımız oluyor.

Tekamül yolunuz bu planda sizler için oldukça yorucu. Kaynak tarafından sürekli yeni enerjisel akımlara maruzsunuz aynı zamanda gezegen konumlarınız itibariyle de zorlu enerjisel alanlar oluşuyor ve bu alanlar tüm Samanyolu sistemine yansıma yapıyor. Astrolojik konularda en yoğun enerjilere ayın gezegeninize yakınlığı sebebiyle özellikle dolunay döneminde maruz kalıyorsunuz. Astral durumdayken bu etkileşim her biriniz için çok daha yoğun. Astral düzeyde daha çok uyanış olduğu için sizler astral formda daha yoğun etki alıyorsunuz.

Verdiğimiz ön bilgi sonrası sizlerle yapmayı planladığımız dolunay çalışması içeriğini paylaşmanız uygundur.

Sizleri duygusal olarak dengelemek ve ruhsal planınızda olması gereken sevgiyi morfik DNA alanınıza sizin için uygun olacak şekilde yeniden işlemek için yapıyoruz. Çok fazla enerji ritüeline zaten sahipsiniz. Sizi hızlandıracak yeni bir çalışma size sunuyoruz. Frekansımız saf sevgi frekansıdır. Kendi frekansımızla sizlere çalışma yapamayız. Kendi frekansımızı sizin frekansınıza düşürerek çalışmalar yapıyoruz.

Sizlere armağanımız olan bu çalışmaya dolunay gecesi yatarken niyet edip bize izin vermeniz yeterlidir. Çalışmayı her ay düzenli yaparsanız alanınızda daha derin temizliklere imkanımız olacaktır. Amacımız özünüze ulaşmanız için sizlere ışık sunmaktır.

Yatarken 1 bardak su içip yatın, 1 bardak su da başucunuzda bulunsun, sizinle birlikte o suya da frekans yüklemesi yapılacaktır. O suyu direkt içebileceğiniz gibi evinizdeki suyunuza da ekleyebilirsiniz. Sadece o suyu siz içmelisiniz. Evde yaşayan diğerlerinin içmesi uygun değildir. Her biriniz ayrı frekanstasınız. Niyetiniz “Torus Mate Gökadası Varlıklarının Allah’ın izni ile dolunay enerjisi ile beni ve bedenlerimi şifalandırmasına izin veriyorum.” 

Uyandığınızda yenilenmiş hissedeceksiniz.

Sevgi ve ışığımızla sizleri selamlıyoruz.
Torus Mate Gökadası Varlıkları

8.7.2017


Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin