İçeriğe geç

Türkiye İçin Ho’oponopono ile Arınma Çalışması

  • 2 hafta önce
  • 7Dakika
  • 2173Kelime
  • 247Görüntülenme

Türkiye İçin Ho’oponopono ile Arınma Çalışması

Bu çalışmayı ülkemizin zorluk programını kolaylığa dönüştürebilmek adına yazıyorum. Bu ülkenin vatandaşı olan insanlar ya da bu ülkede yaşayan insanlar kalpten okursa; eskiden gelen kayıtlardan özgürleşip, ülkemizi gelişmiş ve refah bir ülkeye dönüştürebiliriz. Tabii ki düşüncelerimizi ve niyetlerimizi yaptıktan sonra pozitif odakta eylemlerimizi de yapmalıyız.

Eğer zamanınız varsa her gün okursanız harika olur. Zorlu deneyimleri yaşamadan öğretilerimizi almanın kapılarını açabiliriz.

Arınma Çalışması

Bu çalışmada okuyacağım arınma niyetlerini ilahi gerçeklikte idrak etmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin öncesinde olan Osmanlı Devleti’nin tarih sahnesinde var ettiği başarıları geliştirip, modernleştirmemizi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin öncesinde olan Osmanlı Devleti’nin tarih sahnesinde var ettiği başarısızlıklardan ders alıp, Türkiye Cumhuriyeti’nin gelişmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulurken yaşadığı zorluk ve kıtlığın hala aktif bir şekilde inançlarımızda olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Anadolu coğrafyasının kültürel zenginliğini kabullenip, Türkiye Cumhuriyeti Devletinde ortaya çıkması gereken sevgi bilgeliğini deneyimlememizi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Anadolu ve Trakya’nın kültürel değerlerinin birbirini geliştirmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Batı toplumlarının Türkiye Cumhuriyeti’ne yönlendirdiği baskılayıcı enerjileri kabullenip; özümüzdeki gücü sevgi bilgeliği ile açığa çıkarmamızı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Batının doğu toplumlarını incelemek için oluşturduğu oryantalizm kavramının küçük düşürücü ya da değersizleştirici olarak algılatılıp kabullenerek kurban bilincini var etmemize neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ekonomik ve teknolojik olarak ekolojik ve sürdürülebilir gelişmesi için her bir vatandaşın saf niyetle ülkemize hizmet etmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İlim, bilim, din ve ruhsallıkla ilgili sahip olduğumuz birikimi birleştirip; kendimizi gelişmekte olan ülkeler konumuna getirmemizi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kalbimizin sevgisi ile aklımızın mantığını sentezleyerek yol almamızı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Şefkat ve merhametle dünya insanına hizmet edebilmek için ülke olarak kendimizi merkezimizde güçlendirmemizi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dünyadaki kaosun dengeye gelebilmesinde ülke olarak sahip olduğumuz önemi barış, sevgi ve birlik beraberlikle büyütmemizi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Ülke olarak kararlarımızı zaman zaman sevgi odağı yerine çatışma odağında almamıza neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak bulunduğumuz coğrafyanın doğal güzelliğine ve özgünlüğüne tüm vatandaşlar olarak sevgi ve saygı ile sahip çıkmamızı ve onu korumamızı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sahip olduğu tarihi eserleri zamanında koruyamamış olmamıza neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sahip olduğu turistik değerlerin vatandaşlar olarak yüzde yüz bilincinde ve farkındalığında olmamızı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak birlik beraberlik ruhunu zor zamanlarda ya da felaketlerde ortaya çıkarmamıza neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak afet ya da doğal afet yaşamadan da sahip olduğumuz parlak zekayı ve beden gücünü kullanarak birlikte büyüme programını hala aktive etmemizi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti olarak kendi kendine yeten bir ülke olabileceğimize tüm vatandaşlar olarak inanmamızı ve yetebilirlik halimizin gelişmesi için hepimizin tek yürek ülkemize hizmet etmemizi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak; tarım, hayvancılık, endüstri, teknoloji ve bilimle multidisipliner olarak gelişebileceğimizin de mümkün olduğunu fark edip; kabullenmemizi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin herhangi bir vatandaşının din, dil, ırk, cinsiyet, siyasi görüş, toplumsal statü, kariyer gibi doğuştan getirdiği ya da kültürel gelişim içinde edindiği değerlerinin yargılanmasına ya da bu konularla ilgili ayrımcılık yapılmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içerisinde çeşitli nedenlerle çeşitli zamanlarda korku kültürü oluşturulması için programların kullanılmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içinde bulunan her bir nahiyenin, köyün, kasabanın, ilçenin, ilin kendi değerlerini büyüterek ülkedeki tamamlayıcı yerleşim kültürünün var olmasını dengelenmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bu arınma cümlelerini okurken sizin aklınıza gelen konular için de ho’oponopono yapabilirsiniz. Ho’oponopononun amacı içsel huzuru ortaya çıkarıncaya kadar ortaya çıkan her bir düşünce ve duyguyu arındırmaktır.

07.08.2021

 
Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: