İçeriğe geç

Zorunlu İsim Değiştirme

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 463Kelime
  • 123Görüntülenme

Zorunlu İsim Değiştirme

Daha önce yazdığım bir yazıyı bu hafta sonu paylaştım. Bu yazı sonrası Bulgaristan’dan Türkiye’ye göç eden insanların Türk ve Bulgar isimleri arasındaki alan açıldı.

Aslında bu durum dünya üzerinde daha başka toplumlarda da yaşanmıştı. İnsanlar etnik ya da dini asimilasyona zorlanıp kendi doğdukları kimliklerden ve dinden zorla koparılmışlardı. Bu kişinin ya da kendinden sonra gelen nesillerde var olan travmaların hala aktif olması anlamına geliyor. Bunun sonucu olarak, yaşam içinde kişi çok fazla emek ve çaba sarf etse de istediği yere gelemeyebiliyor.

Buradaki çalışma sizler için yeterli olabilir, bazı derin travmalarda özel çalışmalar alınması da gerekebilir. Siz ya da atalarınız zorunlu göçü ya da isim değiştirmeyi yaşadıysanız buradaki çalışmayı yapın; bir ay sonra sıkışmış yaşam planınız hala değişmiyorsa o zaman size uygun çalışmayı internet aracılığıyla araştırabilirsiniz.

Başmelek Raguel ve Başmelek Raziel’le Çalışma

Başmelek Raziel şu an benimle ol. Ben ve atalarımın maruz kaldığı asimilasyon sonucu ortaya çıkmış travmaları benden ve ilahi olarak uygun olan aile bireylerimden şifalandır.

Bu deneyimimi yaşamamın sonucu geçmiş yaşamlarımda yaptığım herhangi bir eylemin sonucuysa lütfen bu yaşamlarımı da şifalandır.

Başmelek Raguel zorla benden ayrıştırılmış kimliğimi lütfen şifalandır. O kimliğimin frekansını yükselt. Bu zamana kadar kendimi geliştirmek için yaptığım tüm çalışmaların enerjisini benden koparılmış kimlikte de aktif et lütfen.

Şimdi bu yaşamda sahip olduğum her kimliği benimle bir ve bütün hale getir. Sahip olduğum kimliklerin alanında bulunan benim ruhsal planımla ve özgür irade seçimlerimle uyumsuz olan alanları tamamen arındır. Beni ışığın ve sevginin odağında saflaştır.

Başmelek Raziel ve Başmelek Raguel şimdi beni çok boyutlu olarak Yaratıcı’nın verdiği arınma armağanına uygun olarak sağlıklı, neşeli ve kolayca yaşam frekansıma uygun olarak arındırın. İlahi gerçeklikteki güven ve teslimiyet bilişi ile beni sarmalayın. Tüm desteğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Bu niyeti üç kere kendi duyacağınız seste okuyun. Asimilasyon esnasında açığa çıkmış çok fazla acı enerjisi var. Daha önceden yaptığımız meditasyonu dinlerseniz; yaşadığınız şehirdeki tüm acılarda sizin aracılığınızla şifalanmış olacaktır.