İçeriğe geç

Yeni Enerji Yöntemleri

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 539Kelime
  • 470Görüntülenme

Yeni Enerji Yöntemleri

Dünyanın enerjisi çok hızlı yükseliyor ve yenileniyor. Bu yenilenme nedeniyle insan olarak bizim kullandığımız enerjisel yöntemlerin bir kısmı dünya enerjisi ile uyumlu olmuyor. Bu uyumsuzluk nedeniyle kullandığımız yöntemler de işlevselliğini yitirebiliyor ya da bizim alanımızda dengesizlik oluşturabiliyor.

Pozitif, aydınlık ya da aydınlık üstü ruhsal varlıklarla birlikte çalıştığımızda kullandığımız enerji uyumlaması içinde dünya enerjisi ile uyumsuz enerjisel özler ya da programlar olduğunda bu alan ne bizim alanımızda ne de çalışma yaptığımız alanda aktive olmuyor. Aynı kelimeyi kullansak bile enerjisel olarak aynı enerji bizim alanımızda çalışmamış oluyor.

Eskiden kullandığım enerji demirleme çalışması bana bu alanı görünür kıldı. Dinlediğim meditasyonlarda üst üste bu işlemle karşılaşınca içsel düzeyde bir eyvah ne oluyor diye sorguladım. Enerji demirlemesi dünyanın kaos frekansında olduğu zamanlarda uygun bir işlemdi. Artık dünya AŞK Boyutu frekansına eriştiği için uygun bir çalışma yöntemi değil. Bunun uygun olmama nedeni şu an dünyada AŞK Boyutu yasalarının devreye girmesinden kaynaklanıyor. Eskiden Kaos Boyutu yasaları vardı bu yasalara uygun olan kadim yaşamlardan gelen enerjileri, yöntemleri ve öğretileri kullanmamız yasaya uygundu. Şu an bunlardan uygun olmayanlar var. Bu nedenle uygun olmayanlarla yol almamayı seçmemiz gerekiyor. Kullandıklarımız için de yeni enerjiye uyumlanmasını talep etmemiz gerekiyor.

Kullandığınız yöntemlerle çalışırken Dünya’nın Koruyucularını ve Dünya’nın rehberlerini alanınıza davet ederek kullanabilirsiniz. Yaptığınız çalışmada olmayan konuya ısrarcı olmadığınızda yeni enerji işleyişini hissetmeye başlarsınız. Hissettiklerinizi kendi yönteminizle ya da yöntemlerinizle uyarlayarak kullanabilirsiniz.

Eğer yeni bir enerjiye uyumlanacaksanız, size gönderilen niyetle birlikte “Bu uyumlama Dünya’nın Koruyucuları ve Dünya’nın Rehberleri birlikte ilahi yasaya uygun olarak gerçekleşsin. Uyumlandığım enerjinin kaynaktaki en saf hali ile beden frekansıma uygun olarak gerçekleşsin.” niyetini yaparak uyumlanmanızı aldığınızda aldığınız uyumlanma Kaos Boyutu yasalarını içeriyor olsa bile sizin alanınıza AŞK Boyutu yasaları dahil olarak gerçekleşmiş olur.

Yazdığım tüm yazıların, yaptığım tüm enerji çalışmalarının, uyumlandığım tüm enerjilerin ve bu zamana kadar uyumladığım tüm insanların alanında sorumlu olduğum tüm alanların ve tüm meditasyonların enerjisinin yeni enerjiye uyumlamasını ben gerçekleştirdim. Benim çalışmalarımı gönül ferahlığı ile yapabilirsiniz.

Dünya ile uyumlu olduğumuz güzel günler bizimle olsun.

07.03.2022

Etiketler: