İçeriğe geç

Zeytin Ağacı Ön Arınma

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 916Kelime
  • 212Görüntülenme

Zeytin Ağacı Ön Arınma

Aile dizimi benim en çok keyif aldığım dönüşüm çalışmalarından biriydi. Aslında hala seviyor olsam da daha sonra enerjisel işleyişi fark edip, geri durduğum bir çalışma oldu. Zeytin Ağacı dizisi de bu temelde işleyen bir dizi.

Senarsti Nuran Evren Şit’in vermiş olduğu bir senaryo eğitiminde dizi ile ilgili ön enerjisel arınmayı yapmıştım. Daha sonra dizi yayınlanmaya başladığında fragmanını izlerken şu an izlememelisin mesajını aldığım için izlemedim. Türkiye’de spiritüel çalışmaları yapanlara toplumun geneli tarafından pek normal gözü ile bakılmadığı için, bu spiritüel yolculuk yapanların yapılan paylaşımlardan gördüğüm kadarıyla çok heyecanlandığı bir dizi oldu. Atiye dizisinden sonra ben o heyecanlanmayı bıraktığım için hiç heyecanlanamadım  🙂 

Önce kendi içime baktım böyle bir diziyi kıskanıyor muyum diye. Hayatımın çok çeşitli anlarında ben kendimi kıskançlık çatısına sokmak istesem de rehberlerim beni hiç o alana yaklaştırmıyorlar. Bu nedenle bir kıskançlık olduğu mesajını almadım.

Kendimle ilgili alana baktıktan sonra katıldığım aile dizimlerinin enerji alanı ile dizinin izlemeden enerji alanına baktım. Aile dizimi yapan her insan şifacı değil. Şifacı olmayan bir aile dizimine katıldığınızda siz açılan alanın travması ile baş başa kalıyorsunuz. İlla kendi diziminizi açtırmanıza gerek yok. İzleyici ya da katılımcı olarak katıldığınız dizimde de aynı bu sorunu deneyimliyorsunuz. 

Diziyi izlediğinizde de şifacı olmayan bir aile dizimcisinin dizimine katılmış gibi eğer kendinizi şifalandırmayı bilmezseniz açılan travmalarla baş başa kalacaksınız. 

Bu sabah bu alanın şifası için bir yazı yazmam gerektiği mesajını aldığım için bu yazıyı yazıyorum. Hak edene, dileyene şifa olması niyetiyle…

Ön Arınma

Diziyi izlemeden bu arınmayı okuyabilirsiniz. Diziyi izlemiş olanlar da “Zeytin Ağacı dizisini izlemeye başlamadan önce ilahi olarak hak ettiğim şifa alanımda aktif olsun.” niyetini yapabilirsiniz.

Şu an benimle olan ailemin her bireyini ruhsal gerçeklikteki gibi onurlandırmayı seçiyorum. 12 kuşak atalarımdan benim alanıma geçmiş olan tüm sırların travması açılmadan o sırları ifşa etmeden Yaradan’ın aileye bahşettiği şifaya kendimi ve izinli olduğum soy alanımı açıyorum.

Zeytin Ağacı dizinde izlediklerimden DNAmda açılan kayıtları sevgi dengesinde şifaya açıyorum. Kendime acıma başkalarına öfkelenme olmadan kurban ve maktul programına dahil olmadan ruhumun bilgeliği ile diziyi izlemeyi seçiyorum.

12 kuşak ailemden ötesindeki bağlı bulunduğum insanlık ailem ile ilgili benim sorumlu ve izinli olduğum alanı da Yaradan’ın şifasına açıyorum.

Zeytin Ağacı dizi ile alanımda aktive olan zeytin ve ağaç kavramlarımı ve tanımlarımı da Işık Bilgelerinin şifasına açıyorum.

Biyolojik soyumla ilgili bilmeme gerek olmayan her şeyi Yaradan’a teslim ediyorum. O’nun şifasının bizi şifalandırmasına izin veriyorum.

Zeytin Ağacı dizinin karakterlerinin ya da senaryosunun beni ruhsal tekâmülümde durdurmasına, yavaşlatmasına ya da kendi değerimi yaşam yolculuğumda yaptıklarımı değersizleştirmesine iznim yok.

Zeytin Ağacı’nı izlerken Işık Bilgelerinin andan ana ayna nöronlarımı arındırıp, tüm bağlantıları neşeli ve kolay bir şekilde şifalandırmasına izin veriyorum. Her sahnenin sadece benim yaşamım içinde sorumluluğumdan kaçtığım alanları fark ettirmesine ve bana şifa kapısı açmasına izin veriyorum. İnsanlık ailemin bireylerinin sorumluluktan kaçtığı alanlarla beni eşleştirmesine, bana bağ kurmasına iznim yok. Kendi yaşam yolculuğumda şifalandırıp tamamladığım her program için bana bildiğim bilmediğim illüzyonları yaratmasına iznim yok.

Bu bölümü de hiç aile dizimi ya da kuantum drama çalışmasına katılmamış olanlar okusun. “Hayatımda şu an devam eden beni sıkıştıran deneyimler için aile dizimi ya da kuantum drama gerçekten şifalandıran bir yöntem olmayacaksa, dizinin yarattığı benim hakikatim olmayan büyülü dünya programlarını alanımda yenilenmemek üzere anda iptal ediyorum. Eğer aile dizimi ya da kuantum drama benim yaşadığım deneyimler için hakikattaki bir şifa kapısı ise benim tekamül yolumla uyumlu şifacı dizimci ile sevgiyle buluşmaya niyet ediyorum.”

Benim yazacaklarım bu kadar. Eğer diziyi izlemeye karar verirseniz dilerim sizi, bağlı bulunduğunuz biyolojik aileyi ve insanlık ailesini çok keyifli bir şekilde şifalandırır. Yaşam yolculuğunuzda aile dizimi ya da kuantum drama ilahi gerçekliğinizde sizin için bir şifa kapısı ise dilerim sizi en keyifli şekilde şifalandıracak şifacı bir dizimci ile size ve insanlığa hizmet için karşılaşırsınız.

04.08.2022

Etiketler: