• 4 hafta önce
  • 1Dakika
  • 250Kelime
  • 29

Dolunay Enerjisi (22.02.2016)

Bu dolunay ile hem kendi güneşinizden hem de merkezi güneşten dünyaya ışık fotonları yansıyacak. Bu yansıma bilinçlerinizde aydınlanmayı da beraberinde getirecek. En karanlık odalarınız bile aydınlanacak bu enerji ile. Bu aydınlanma sonrası olumsuz olan duygu, düşünce ve davranışlarınızı sizler dönüştürmekle sorumlusunuz. Bizler yardım talep etmeniz dahilinde bu süreçte sizlere yardım edebiliriz. Ancak yapabileceklerimiz bu kadar. İnsanlık artık kendi sorumluluğunu almalı.

Dünyadaki var olan tüm sistemler ve yönetimlerde bu enerji akışına maruz kalacaklar. Artık karanlıklar gizlenemeyecek. Dünya yükselişini hızlandırmayı seçtiği için tıpkı insanlara yardım ettiğimiz gibi dünyaya da yardımlarımız olacak.

Bu yardımlarımızdan biri de 28 Şubat tarihinde dünyaya ışığın daha hızlı gelişi için açılacak olan ışık kapısıdır. Dünyanın aydınlanması güneş sisteminize ve sonrasında Samanyolu Galaksisine doğru genişleyecektir.

Görevli olarak bu dünyada bedenlenmeyi seçen ruhlara kendi görevleri doğrultusunda bilgiler aktarılacaktır. Paylaşılması uygun olan bilgileri yayınlanması uygundur. Sizlere verilen her bilgiyi herkesin bilmesine gerek olmamaktadır.

Seçimleriniz her ne olursa olsun hepiniz bütüne hizmet ediyorsunuz. Seçimi Işığa hizmet eden her bireye temennimiz Işık kalplerinize dolsun.

22.02.2016

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

You may also like