İçeriğe geç

Başmelek Sandolfon ile Sülale İçin Işık Armağanı

Spread the love
  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 411Kelime
  • 149Görüntülenme

Başmelek Sandolfon ile Sülale İçin Işık Armağanı

Bu çalışmada niyetlerde belirtilecek sülalenin içeriği;

Bekarlar: Doğduğu anne ve babanın doğum yoluyla ve evlilik yoluyla ailesine dahil olmuş herkes ve ileride evleneceği kişinin anne ve babasının doğum yoluyla ve evlilik yoluyla ailesine dahil olmuş herkes.

Evliler: Doğduğu anne ve babanın ve eşinin anne ve babasının doğum yoluyla ve evlilik yoluyla ailesine dahil olmuş herkes.

Başmelek Sandolfon doğum planımda tüm sülaleme verdiğim ilahi sözü yerine getirmek için şimdi benimle ol.

Sülalemdeki her bireyin özgür irade seçimleri ile uyumlu olacak şekilde ruhsal planımızda onlara verdiğim ilahi söz için yaşam planımı sana açıyorum.

Şu an sülalemdeki her bireyin frekansına uygun olan ışık şifası ve eğer ilahi olarak olması gerekenler varsa sevgi şifasına kanal oluyorum.

İlahi olarak birbirimize verdiğimiz sözlerde olması gerekenin gerçekleşmesine izin veriyorum.

Egomun/nefsimin oyunundan özgürleşip sülalemde affetmem gereken her bireyi affediyorum; bağışlanma talep etmem gereken her bireyden özür diliyorum.

Kendi ruhsal sorumluluğum dışındaki herşeyi Başmelek Sandalfona teslim ediyorum.

Sülalemin yaşam alanınına akması gereken ışık veya sevgiye kanal oluyorum.

Benim ve sülalemin alanında çözülen her şeyi Başmelek Sandolfonun dünya planından anda arındırmasını talep ediyorum.

Sülalemdeki her bireye sevginin alt titreşiminde olan duygularım, hislerim ve düşüncelerim varsa ilahi olarak olması gerektiği gibi Başmelek Sandolfon’un benim için sevgi ya da üst frekansa dönüştürmesine izin veriyorum.

İlahi olarak olması gerekenin olmasını engelleyen bana ait her şeyi Başmelek Sandalfon’a teslim ediyorum.

Sülaleme akması gereken yeni enerji birlik bilincinin onların frekansına uygun olarak Başmelek Sandalfon tarafından aktarılmasına izin veriyorum.

Hepimiz gerçekten enerjisel olarak birbirimize bağlıyız. Bu çalışma Özlem’den gelen esinlenme ile ortaya çıktı. Çarşamba gününden beri bu şifa alanı için çok fazla insan çalıştı. Bu alana emek verenlere, dünyada yaşayan her insana, bize destek veren tüm ruhsal varlıklara çok teşekkür ediyorum. Beni bu kusursuz planı içine alan Yaratıcı’ya minnettarım.

23.08.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin