• 3 sene önce
  • 2Dakika
  • 490Kelime
  • 75

Astroloji Melekleri

Astroloji doğru okunduğunda çok detaylı ve aydınlatıcı bir ilim. Ayrıca bu ilmin çok da eğlenceli olduğunu Melek Güliz Kına’yla yaptığımız toplu meditasyon çalışmasında ve daha sonra ona Kundalini Reiki uyumlaması yaparken tüm zodyak kuşağındaki enerjisel bağlantıları ve her bir yıldızın meleklerini vizyon olarak görme fırsatım oldu. 

Evrendeki tüm yıldızların, sistemlerin dünya ve insan ile bağlantılarını uyumlama esnasında çok net gördüm. Her bir insan muazzam bağlantılara sahip. 

Astrolojinin evrensel yıldız bilgeliğinin dünyaya bir yansıması olduğunu algıladım.

İçsel olarak insanlara kendinizi bilmek istiyorsanız doğum haritanızın doğru bir şekilde analizini yaptırın deme sebebimi vizyon olarak gördükten sonra sistemin muhteşemliğine bir kez daha hayran oldum. Bu güzel planın bir parçası olduğum için de var oluşa teşekkür ettim.

Uyumlama sonrası algıladıklarımı aktarırken Melek Güliz’de doğum haritasını okurken neden farklı bir bilişle haritayı okuduğunu anlamış oldu. Ruhsal boyutta Melek Güliz yıldız bilgeliği bilen ruhlardandı. Bu da dünya boyutunda aldığı eğitimlerden farklı bir yorumlama içine girmesini açıklıyordu.

Bana göre yol göstereceği insanları anlayabilmek için kendi zorlu yaşam planını planlamıştı. Dünyasal bilgileri hızla analiz etmesi için gerekli donanım ve astrolojik harita ile dünyaya gelmişti.

Hepimiz eşsiziz. Bu eşsizliğimizde bize en doğru rehberlerden bir tanesinin doğum haritası analizi olduğundan ben yaptığım uyumlama sonrası emin oldum.

Hep denir ya evren senin istediğini sana vermez; senin ihtiyacın olanı sana verir. Benim yolum bir çok astrolog ile kesişti, hepsi de çok değerli insanlardı ama ben ancak Melek Güliz ile ilahi zamanda bir araya gelebildim. Birlikte eyleme geçmemiz için de evren zaman döngüsünü başlattı ve ilahi zamanda bizi yeniden buluşturdu. Doğru gökyüzü konumunda doğru enerjitik bağlar esnasında biz yeniden buluştuk.

Astrolojinin gizemi bizi birbirimize çekiyor ve güvenli mesafede bulunduruyor.

Yolu pozitif olan insanlarla bir arada olmak beni çok ama çok mutlu ediyor. Bizim birlikteliğimizi de Astroloji Melekleri sağladı. O meleklerin bende aktif olması gereken bilgeliği için Melek Güliz bana görseldeki iki meleği hediye etti.

Evrensel tamamlanmalar ve birleşmeler her zaman bana çok keyif veriyor. Sisteme ve Melek Güliz Kına’ya çok teşekkür ediyorum. Bana yeni bilişlerin kapısını açtıkları için.

Yıldız Bilgeliğini bilen astrolog Güliz Kına’yı takip etmek isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

25.06.2019

You may also like