İçeriğe geç

Dinginlik

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 632Kelime
  • 127Görüntülenme

Dinginlik

İki günden beri insanlığın bir birini yok edip, üstün ırkı yaşatma planları ile ilgili videolara denk geliyorum. Her zaman olduğu gibi yapmam gereken tüm çalışmaları yaparak izliyorum. 

Dünyadaki yaşamdan kaosun ayrılmasını istemeyen bir grup var. Bu grup insanların korkusunu besleyecek ve bu dünya yaşanmaz yer oldu algısını oluşturacak sinema, televizyon ve internet kanalları ile yaşamımıza bir çok bilgi dahil etmeye çalıştılar, çalışıyorlar ve çalışacaklar.

Algı oyunlarını uzunca bir süredir oynuyorlar. İnsanlık tarihine göre şekil değiştiren kaos oyunları var.

Peki bu kaos oyunları için biz ne yapmalıyız?

Kendinize ve etrafınızdaki insanlara oyun oynamadan dürüstçe kendinizi ifade edin. Siz yaşamınızda oyun boyutu frekansını barındırırsanız dünyada var olan tüm sizinle eş titreşimdeki oyun boyutu enerjileri hayatınıza dahil olur. Oyun boyutu kapınız açık olduğu için onlar da elini kolunu sallayarak girerler. 

Kendi içinize dönün kendinize, ailenize, arkadaşlarınıza ve çevrenize oynadığınız tüm oyunları katman katman fark edin ve bu oyunları bitirin. Oyunları bitirdikten sonra alanınızı kapatın. Son olarak da oradan gelen her şey tamamen arınıncaya kadar size en uygun yöntemle arınma yapın.

Ruhsal boyutu dünyada deneyimlemek istiyorsanız bu yolun sonu yok, son nefesinize kadar kendinizi arındırarak insanlığın arınmasına katkı sağlarsınız.

Bu arınmalar esnasında insanlığın ortaya çıkardığı her kaos davranışına ya koşulsuz sevgi ya da sevgi yönlendirerek şifalandırırsınız. Bu şifalandırmayı neden yapıyoruz. “Sen kaosun içinde kaybolduğunda ben sana yol göstereceğim; ben kaosun içinde kaybolduğumda sen de bana yol göster” dedi ruhlarımız birbirine. 

Ben bu yolculuğa başladığımdan beri verdiğim sözü karşı tarafın özgür iradesine saygı göstererek yerine getiriyorum. Elbette bu sözü hatırlamayıp kendi kaos gerçekliğini yaşamak isteyenlere saygı duyuyor ve onların hayatından çıkıyorum ve kendi yaşam yolculuğuma devam ediyorum.

Kendi yaşam yolculuğumda da her zaman pür neşe halinde ya da ayaklarım yerden kesilmiş halde bulutların üzerinde değilim. Yaşamımda ortaya çıkan deneyimlerle çeşitli duygu durumları içine girip çıkıyorum. Merkezimde dinginlik olduğu için bu duygusal değişimler artık çok daha kısa süreli oluyor.

Dünya frekansı hızla yükselirken; insanlık kolektif frekansı hala çok yavaş yükseliyor. Bizde insan olduğumuz için insanlık kolektifinden etkileniyoruz. İnsanlık frekansı tamamen dönüşene kadar kaos içine girip çıkacağız. Merkezimizde dinginlik olduğunda kaos içinde kaybolmadan ilerleyebileceğiz.

Bizi en çok kaosa çekecek insanlar her zaman en sevdiklerimiz, yaşamımızdaki en önemli kişiler olacak. Bizde onlar için aynı görevi yerine getireceğiz. Ta ki tüm ailemizle koşulsuz sevgi içinde iletişimde olana kadar.

Dinginlik merkezimizde olmadığı sürece her bulunduğumuz alan bize kaosu getirecek.

Kaosu dengelemek için dinginliği hayatımızın bir parçası yapmalıyız. Nasıl mı? Kalbimizde sevgiyi çoğaltarak…

09.07.2019

Etiketler: