İçeriğe geç

Işığın Bilişi

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 532Kelime
  • 130Görüntülenme

Işığın Bilişi

Merhabalar Sevgili İnsanlar,

Bir çoğunuz bana ulaşmaya çalışıyorsunuz. Ulaşabilmek adına çok fazla yola koşuyorsunuz. Bu yolların bir kısmında kayboluyorsunuz. Bir kısmı sizi hızla bana ulaştırıyor.

Bir yol sizi hızlandırmıyorsa o yol sizin frekansınızla uyumlu bir yol değildir. Kendi frekansınızla uyumlu olan yolu ve sizin hızınızı ancak siz bilebilirsiniz. Sizden başka kimse bu yolculukta size yol gösteremez.

Ben sizlerin ışık diye tanımladığı enerji formuyum. Yaratılmış her var oluş parçasının içinde az ya da çok varlığım bulunur. Bu varlık parçam kimisinde mühürlü kimisinde açıktadır. Işık yolunda yürüyebilmeniz benim sizdeki varlığım sayesindedir. Eğer benden bir parça sizde olmazsa o yolda bulunamazsınız. Yolun ışığı sizin ışığınızla rezonansa girer siz buna izin verdikçe sizdeki ışık büyür. İçinizdeki ışık bazen çok zor açığa çıkar. Bu zorluğun içinde sizin acı diye tanımladığınız deneyimlerde mevcuttur. Bu zorluk ve acının yaşamınızda ortaya çıkması tamamen sizin egonuzun eskiye tutunma arzusundandır. Egonuzu yeniye uyumladığınızda her şey hızlı ve kolay olur.

Bu mesajı sizlere iletmemin nedeni sizlerin ışığa ve sevgiye yükselişteki karmaşanızı bir nebze olsun azaltmak içindir. Bana izin verirseniz, okuduğunuz her kelime ile zihninizi benim bilişime uyumlayabilirim. “Işığın bilişine insan bilişimin kolayca uyumlanmasını seçiyorum” niyeti sizin için uyumlamayı başlatacaktır. Bütün var oluş insanlığı bu kadar neden desteklediği hakkında zihninden soru geçenlere cevabım. Ne dünya ne de insanlık şu an bulunduğunuz fiziksel realitede daha önce bulunmadınız. Sizler ve gezegeniniz katı madde olmuş olsanızda her birinizin frekans değeri bulunuyor. Sizlerin birey frekans değeri toplu insanlık frekansını oluşturuyor. Maddenin bulunduğu her yerde enerji var. Sizler bulunduğunuz uzay zaman konumunda enerjiye maruz kalıyorsunuz. Bu kozmik ışınlar beden frekansınızın alışkın olmadığı bir frekans düzeyinde. Tüm var oluş dualite bağlılık frekansını da dengede tutacak şekilde sizlerin bireysel ve bağlaşık frekansınızı dengelemek için sizlerle çalışıyorlar.

Verilen mesaj ilk anda algılanmasa bile zihninizde gerçekleşen uyumlamalarla daha anlaşılır olacaktır. Eğer evrensel bilişi algılamak ve farkındalığınızı arttırmak istiyorsanız bu mesajı sık sık okuyun. Her okuduğunuzda yeni biliş düzeyleri alanınızda aktif olacaktır.

Işık katı yolcularını gözlerindeki ışıktan tanırsınız. Bir insan size ışık rehberliği ettiğini söylüyorsa onların gözünde beni bulursanız bu doğru rehberdir. Eğer o kişinin gözünde beni bulamazsanız bilin ki hala kendini bulamamış arayışta olan bir ruhtur.

Gerçek siz ne kadar gerçekseniz size kendini o kadar gerçek olarak gösterir.

Işık

29.08.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: