İçeriğe geç

Hathorlarla Özgürleşme Çalışması

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 618Kelime
  • 317Görüntülenme

Hathorlar Ocak 2018

Hathorlarla Özgürleşme Çalışması

Ruhunun ezgisini duyan dostlar merhaba bizler Hathor grubu olarak sizleri selamlıyoruz.

Sizler zamanı lineer olarak kendinizce tanımladınız ancak evrensel zaman çerçevesinde ilerliyorsunuz. Bu da sizin dejavu diye tanımladığınız durumları yaşamanıza sebep oluyor.

Anlatımımızda referansımız sizin lineer zaman döngünüz üzerinden olacaktır. Yeni girdiğiniz 2018 yılı sizi farklı bir zaman alanına taşıdı. Bu zaman alanı dileyenlere çok hızlı bir şifayı beraberinde getiriyor. Bu şifayı alıp yaşamlarına uyarlamayı seçenler bu mesajı okuyarak bizim onlarla hem bilinç hem de enerji seviyesinde çalışmamıza izin verebilirler.

Verilen mesajlar sizleri ait olduğunuz ışık katına taşıyan birer basamak olmaktır. Şimdi bizimle birlikte bu merdivenin basamaklarını çıkmanızı talep ediyoruz. İlk basamak dünyada geçirdiğiniz karmik yaşamları şifalandıracak ve sizleri o yaşamın tutan parçalarından özgürleştirecektir. “Hathor grubunun farkında olduğum ya da olmadığım dünya planı deneyim alanından beni özgürleştirmesine izin veriyorum” niyeti bu alanın temizliğine başlanması için yeterlidir.

Şimdi ikince basamaktayız, bu yaşamınızın hamilelik dönemi ve doğum esnasını şifalandıracağız. “Hathor grubunun ruhumun bedenime uyumlandığı bu anı ruhsal şifa ile şifalandırmasına izin veriyorum” niyetiniz bu döneminizi şifalandırmamıza izin verecektir.

Şimdi de üçüncü basamaktayız, bu basamakta sizden alınmış duygularınızın şifalanması ve dengelenmesi için çalışma yapacağız. “İnsan var oluş formunun gereği olan duygularımdan öğreti almayı reddettiğim ve duygularımı yok saydığım alanlarımın şifalandırılması için Hathor grubuna izin veriyorum” niyeti ile bu alanınızı şifalandıracağız.

Şimdi birlikte dördüncü basamaktayız, bu basamakta yaşadığınız güçlenmeniz için zorunlu olduğunu düşündüğünüz acılardan ve hastalık ahitlerinde sizi özgürleştireceğiz “ Yaratan’a layık bir kul olmak için acı çekme deneyim inancını şimdi Hathorlara teslim ediyorum” niyetiniz bizim çalışmamız için yeterlidir. Daha önceden bizim mesajlarımızı verdiğimiz kanaldan okuyan şu an iletişime geçtiğimiz kanal yapılan niyet cümlesindeki inanç alanı kodları sebeiyle şaşırıp mesaja kendi zihnini soktuğunu düşünmüştür. Bizler ilettiğimiz mesajı bizi okuyacak grubun inancına ve dil kalıplarına göre iletebiliriz. Sizlerle uyumlu olmak için sizin inançlarınızla da uyumlu oluruz. Her birimiz ilahi Yaratıcıya hizmet ediyoruz. Yaratıcının da her grup için ses frekansı farklıdır.

Açıklamamızdan sonra şimdi sizinle birlikte beşinci basamağa çıkıyoruz. Bu basamakta dalite kutupluluğunu birlemek için sizinle çalışma yapacağız. “Düalitenin keskin uçlarındaki deneyim döngümü merkez denge konumuna getirmesi için Hathorlara izin veriyorum” niyeti ile çalışmaya başlayacağız. Dünyada yaşam döngünüzün zaman zaman zorlandığını gözlemleyerek biliyoruz. Kendi içsel dengenizi yitirdiğiniz her seferde bu çalışmayı yapabilirsiniz. Özellikle bu beşinci basamakta yaptığımız çalışma sizleri dünyada daha mutlu yaşamayı öğretecek bir çalışmadır.

Zihinsel yaptığımız bu çalışmayı sizler için enerji düzleminde yapmamız için kendinize 7 dakikalık bir zaman ayırıp; gözlerinizi kapatıp uzanın. Sonrasında sadece nefes alıp verin, çalışmayı Hathor grubuna bırakın.

Frekans bilgeliğiniz, sevgi özünüz

23.01.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin