İçeriğe geç

Dünya ve AŞK Boyutu

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 696Kelime
  • 251Görüntülenme

Dünya ve AŞK Boyutu

Dünyanın bir varoluş planı var. Dünyada yaşayan her insan dünyanın planına bağlı olarak özgür irade ile seçimleri ile insanlık planını oluşturdu. Çoğunluğu eski enerji ile bağlantılı olan insanlık planı dünyanın yeni enerjisi ile uyumsuz. Bu uyumsuzluğun sonucunu da şu an tüm dünyada yaşayan insanlar olarak yaşıyoruz. Eski enerji ile var edilmiş bu insanlık planını şu an dünyada bulunan her insan saf niyet ve kararlılıkla değiştirebilecek bir güce sahip. Bu güç de insana verilmiş olan özgür irade seçimi.

2010 yılından beri ben dünyanın pozitif odakta olması için insan olarak kendi seçimlerimi yapıyorum. Yaptığım seçimleri sizlere de hatırlatıyorum.

İnsanlık olarak bu yıl 21 Mart ilkbahar ekinoksunda enerjisel olarak önemli bir seçim yaptık. Yapmış olduğumuz bu seçime her insanın özgür iradesi ile sahip çıkması gerekiyor. Kaos büyütme görevlileri bu dünyanın AŞK Boyutuna geçiş yapmasına izin vermemek için çok çalışıyorlar. Haklarını vermek gerekiyor oldukça da başarılılar.

Ben de bu dünyanın AŞK Boyutuna geçmesi için kararlıyım. Eğer sizde benim gibi dünyanın AŞK Boyutuna geçmesini istiyorsanız lütfen sizde kararlı olun. Ruh, zihin, beden, ego/nefs, kalp, yüksek benliğiniz ve özışık benliğinizin her parçasına sorun “sevgili parçalarım biz bu dünyanın kaos mu AŞK boyutunda mı var olmasını seçiyoruz?” Bu sorunun cevabını kendi içinizde netleştirdikten sonra AŞK Boyutunda var olmasını seçenler lütfen seçiminizi kesin olarak yaptıktan sonra aşağıdaki seçimi günlük olarak okuyun.

“Bu dünyada yaşayan bir insan odağı olarak ben bana ait her parçamla dünyanın AŞK Boyutunda var olmasını özgür irademle seçtim.

Yaptığım bu seçim doğrultusunda kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıp, kendi yönümü AŞK Boyutuna çeviriyorum. Kendimi sağlıklı, kolay ve neşeli bir şekilde arındırmayı seçiyorum.

Dünyada bulunan her insanın seçimine saygı gösteriyorum. Kendi seçimimi Yaratıcı’nın izni ve desteği ile dünyada tezahür ettirmeyi seçiyorum.

Bu seçimimde beni ve dünyayı destekleyecek AŞK Boyutu görevlilerini insan olarak kendi alanıma ve dünyanın alanına davet ediyorum.

Biliyorum ki bu yardım ilahi yasalara göre gerçekleşecek. İlahi yasalara uymayı kabul ediyorum.

İnsanlık planının dünyanın var olacağı AŞK Boyutu ile uyumsuz alanlarında değişim talep etme hakkım varsa, bu hakkım doğrultusunda insanlık planının sağlıklı ve kolay bir şekilde dünyanın yeni enerjisine uyumlanmasını talep ediyorum.

İnsanlık planının negatif odakta büyümesine neden olduğum görevli olduğum yaşamlar varsa tüm bu yaşamlarımdaki değişim hakkımı yeni enerjide pozitif odağa dönüşmesi için ilahi aydınlık varlıklardan yardım talep ediyorum.

Bu dönüşüm sürecinde bana, insanlığa ve dünyaya destek olacak tüm ilahi aydınlık varlıklara teşekkür ediyorum.

Yaratıcı’nın insanlık olarak bize bu izni vermesi için kalbimdeki niyeti Yüce Yaratıcı’ya teslim ediyorum.”

Her birimizin kalben saf niyetle yapacağı çağrılar mutlaka cevap bulacaktır. Bu çağrıyı yapan tüm insanlara teşekkür ediyorum.

25.03.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰