İçeriğe geç

Çember Boyutu ve Ouroboros

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 574Kelime
  • 517Görüntülenme

Çember Boyutu ve Ouroboros

Daha önce çember boyutu ile ilgili bildiklerimi aktarmıştım. Dilerseniz o yazıyı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Peygamberler dışında Dünya’da herhangi bir bilgi açığa çıkarıldığında, o bilgi insanlığın frekansına uygun olan saf gerçeklikte açığa çıkıyor. Yani eğer insanlık hakikate ulaşmaya hazır değilse o bilgi eksik olarak ya da çarpıtılmış olarak aktarılıyor.

İşte çember boyutunun dünyaya yansıma bilgisi olan ouroboros da bu aktarım nedeniyle hakikat değil. Bir çok insanın duymadığı bu kelimenin hakikat olup olmaması neden önemli?

Ouroboros bilgisi ilk açığa çıktığında dünyada o dönemde yaşayan tüm insanlar için en tam hali ile açığa çıkarıldı. Daha sonra insanlık seçimleri ile bu öğretinin içine bir çok çarpıtılmış bilginin dahil olmasına neden oldu. Bu kelime zihinsel düzeyde bilinse de bilinmese de dünyaya doğan her insan ouroboros bilinci ile insanlık döngüsündeki tamamlanacak programlar için bağ kuruyor. Bu bağ tek yönlü bir bağ değil. Çok yönlü döngüsel bir bağ. Bu kadar çok yönlü olması insanı zaman boyutuna bağlayan köprü olmasından kaynaklanıyor.

Kalbi “evet” diyenler aşağıdaki yazı ile insanlık planın programı olan ouroboros bilinci ile olan bağını saflaştırarak kendi zaman boyutunda AŞK zaman programını aktive edebilir.

Saflaşma Niyeti

“Yaratıcı’nın izni ile Çember Boyutu ve Zaman Boyutu Görevlilerini alanıma davet ediyorum. Çember boyutunun dünya planındaki yansıtılmış bilgisi olan ouroboros bilinci ile olan bağımı Çember Boyutu Görevlilerinin beden frekansıma uygun olarak saflaştırmasını talep ediyorum.

Ouroboros ile ilgili ilahi olarak zihinsel düzeyde bilmem gereken hakikat bilgisini Işık Bilgelerinin bana aktarmasına izin veriyorum. Eğer ouroboros ile ilgili bilmem ve hayatıma uyarlamam gereken bilgiler varsa bu bilgileri Çember Boyutu ve Zaman Boyutu Görevlilerinin Işık Bilgelerinin rehberliğinde bana uyku zaman dilimimde öğretmesini talep ediyorum.

Ömrümün sonuna kadar ouroboros bilincimin saf kalması için Çember Boyutu Görevlilerinden hak ettiğim ilahi korunmayı talep ediyorum.

Eğer zaman boyutu ile ilgili zihinsel ya da ruhsal olarak bilmem gereken bilgiler varsa bu bilgileri Zaman Boyutu Görevlilerin saf gerçekliği ouroboros bilinci ile bana aktarmasını talep ediyorum. Zaman boyutunda ilahi yasalar gereği bilme iznimin olmadığı bilgilere merakım ya da manipülasyon nedeniyle dahil olma isteğim esnasında Zaman Boyutu Görevlilerinin rehberliği ile o alandan uzaklaşmayı seçiyorum. Bu andan itibaren zaman boyutu etkileşimimin sadece ilahi yasalara göre olmasını seçiyorum. Zamana herhangi bir formun müdahale etmek için beni kullanma potansiyeli varsa bu potansiyelin tüm anlarda ve boyutlarda ilahi yasalara göre iptalini özgür irademle talep ediyorum.

Zaman ve ouroboros ile ilgili insan aklımın ötesindeki her şey için Yaratıcı’dan vekilim olmasını talep ediyorum.”

06.04.2022