İçeriğe geç

Görü

Spread the love
  • 5 sene önce
  • 4Dakika
  • 1066Kelime
  • 193Görüntülenme

Görü

Bugün sosyal medyada yazdığım kahve falı ile ilgili arınma çalışması sonrası benzer sorular geldi. Sezgisel olarak çıkan bilgiyi sizlere aktaracağım.

Yaptığım tüm şifa çalışmalarını meleklerle ya da aydınlık varlıklarla yapıyorum. Bu da sezgisel bir alan kullandığım için oluyor. Falcıların ve benim gibi insanların aynı ruhsal yeti alanımız açık. Burada kullanım amacı enerji boyutunu devreye sokuyor. Enerjisel boyutta, kişinin Yaratıcı’ya ilerleme ya da onun karşısında olup onu yok etme yolunda olmasını beraberinde getiriyor.

Daha önce tekamülsüzlerden bahsetmiştim. Konuyu detaylı hatırlamak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Geleceği öğrenme ile ilgili bizim fal diye nitelendirdiğimiz eski ve yeni bir sürü çeşit var. Bu falların her biri ile görevli varlıklar var. O görevlilerin hepsi de tekamülsüzler grubunda bulunuyor. Kişi tekamülsüz grupla herhangi bir şekilde etkileşime girdiği anda onunla bir bağlantı kuruyor. Aynı ya da benzer eylemleri yapmaya devam ettikçe bu bağ güçleniyor ve belirli bir orana gelince tekamülsüz görevli kişiye kanca atıyor. Bu kanca sonucu kişi manipüle veya obsede edilebiliyor.

Dini kitaplarda ve dini öğretilerde gelecek tahmini ile ilgili kişinin bu eylemin içinde olmaması bilgisi kişiye tebliğ edilmiştir. Tebliğ sonrasında yazılanlara uyup uymamak kişinin özgür irade seçimidir. Eğer özgür iradesi ile gelecek hakkında bilgi edinmeye çalışırsa oradaki kurallar kişinin hayatında işlemeye başlar.

Benim Kahve Falı ile İlgili Deneyimim ve Arınma Çalışması

Toplumumuzda en yaygın olan geleceği görme aracı kahve falı. Fal ile ilgili çok fazla bakılmaması ve baktırılmaması için paylaşım yapıyorum. Seçim size ait, elbette. Ben sadece iletmeden sorumluyum.

Fal baktırdığım dönem de fal baktığım dönem de oldu. Az önce 1998 yılında fal baktırdığım birinin açtığı karanlık bir bağın gelecek öngörüsünün benim yaşamımdaki 7 yılı bloke ettiğini, ruhsal planımda olmayan bir deneyimi kendime açtığımı ve bu alanı deneyimleyip arındırmak zorunda kaldığımı fark ettim.

Fal baktırarak özgür iradenizle aydınlık olmayan bir alanla takas yapıyorsunuz. O alandan gelen bilgi sizin ışık ya da sevgi zamanınızı elinizden alıyor.

Fal bakanlarda kendi sevgi güçlerini onlara görü aktaran enerjisel formlara teslim ediyorlar.

Evrende daimi bir alma ve verme döngüsü var. Kimse bu döngüden muaf değil.

Arınma Çalışması

Eğer bundan sonra fal baktırmayacaksanız ya da bakmayacaksa ız bu çalışmayı yapın. Fal baktırmaya devam edecekseniz alan sizde çalışmayacaktır 💞

Fal Baktıranlar:

Saf niyetle bir kaç kere aşağıdaki niyeti okuyun. 
“Başmelek Mikail şu an benimle ol. Fal baktırdığım anlarda yaptığımız alışveriş enerjisine alanımı kapat ve her şeyi arındır. Şu andan itibaren irademe sahip çıkmam için bana yardım et.”

Fal Bakanlar:

“Başmelek Mikail ve Başmelek Raziel şu an benimle olun. Sezgi alanım sadece pozitif ve aydınlık için alanımda aktif olsun. Yaratıcı’nın izin verdiği rehberliği yaşamımda kullanıp onun dışındaki tüm alanları benden arındırın.

Sevgili Başmelek Mikail fal baktığım tüm ilahi olarak temizlenmesi gereken insanların alanı temizle ve benim açtığım alanları onların frekansına uygun olarak kapat ve arındır.

Sevgili Başmelek Raziel lütfen insanlara yaptığım kehanet enerjisine bağlı alanı dünyadan arındır.

Yüce Yaratıcı yaptığım her şey için beni bağışla. Senden af ve bağışlanma talep ediyorum. Amin.”

Kendinizi tamamen hafiflemiş hissedinceye kadar günlük yapabililirsiniz.

Kehanet Alanları

Herhangi bir nesne aracılığıyla ya da kişinin nesneye ihtiyaç duymadan alan okuması aracılığıyla gelecek potansiyelleri ya da geçmişi kişiye aktarmaya aracı olan her eylem fala giriyor. Kehanet kelimesi ile sunulan her şey de bu alana giriyor.

Melek ya da diğer ruhsal boyut kartlarını açtırmak ya da açmak da kart aracılığıyla gelen mesaja göre ruhsal arınma yapmayıp kehanet odağında olursa yaptıran kişi o zaman kendine karmik döngü yaratır. Bu tarz kartların amacı kişiye ruhsal boyuttan mesaj verip kendini arındırmasına aracılık etmek için tezahür etmiş. Tamamen uygulayıcının ve uygulamayı alanın niyeti ile bu alan da kişi alanını meleksi boyut dışındaki enerjilere alan açabilir. Melek kartları sistemin bizim saflığımızı test etmesi aracı gibi algılıyorum. 

Melek kartlarını, Harut ve Marut isminde iki meleğin insanlara büyü öğretmesi ile eş değer gördüm. Harut ve Marut kendilerinin insanlara sınanma için gönderildiğini insanlara bildirip, insanların kabulü ile onlara büyü öğretiyorlardı. Melek kartlarını da Allah yolundan sapma için kullanırsanız o zaman siz özgür iradenizle olanları yaşamayı kabul ettiğinizi bildirmiş oluyorsunuz.

Sadece kendinizi dönüştürmek için ne yapacağınızı algılamadığınız zamanlarda dönüşüm rehberliği için melek kartlarını kullanmanız daha pozitif bir alan olmuş olur.

Astroloji ile ilgili de aldığım sezgisel bilgiyi sizlere ileteyim. Evrensel sistemde var olan yıldız bilgeliğinin dünyamızda tezahür etmiş şekli astroloji. Burada astrolojinin enerjisi tamamen astrolog tarafından yönlendiriliyor. Enerjisel boyutta tekamülsüzlerle etkileşimime girmemiş, kendini gelecek yöneten diye tanımlamamış astrologlar da sizin kendi doğum haritanız aracılığıyla size bu yaşamdaki zorlukları ve fırsatları size aktarıp, sizin kendi dönüşümünüzde size rehber olur.

Özetle kehanet ve gelecek bilgisi size aktaran her şey falın enerji alanına giriyor.

Kalbinizi saflaştırıp, frekansınızı yükselttikçe güzellikleri yaşamınızda tezahür ettirirsiniz.

Son söz Mevlana Celaleddin Rumi’nin “Ancak senin bildirdiğini biliriz.”

13.05.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin 

Etiketler: